Menu
Your Cart

ویبراتور دریلی

ویبراتور دریلی Handy Vibration

ویبراتور دریلی Handy Vibration  یک ابزار کاربردی جهت همگن سازی و حباب گیری بتن پس از عملیات بتن ریزی است. وجود حباب های هوا در لابلای بتن باعث کاهش استحکام آن می شود. انواع مختلف ویبراتور بتن به همین منظور طراحی و ساخته شده است اما انواع ویبراتور دریلی به دلیل کاربردی بودنشان بسیار مورد توجه است. یکی از مواردی که استفاده از ویبره دریلی بسیار اهمیت دارد ستون های بتنی است. بتن ریزی در این ستون ها به صورت عمودی با عرض کم صورت می گیرد ولی باید از استحکام بالایی بر خوردار باشد.

 

,ویبره دریلی بتن

 

بهتر است بدانید که انواع ویبراتور دریلی به شکل تخصصی برای یکدست کردن بتن در چنین حجم های کمی طراحی شده اند. عموما دستگاه ویبراتور دریلی بتن در توان های مختلف و با طول شلنگ های ویبره 1 تا 3 متری طراحی می شود. به منظور بهره بری بهتر از دستگاه توصیه می شود برند شیلنگ ویبراتور با دستگاه یکی باشد. روش استفاده صحیح از ویبراتور دریلی یا ویبراتور تفنگی در بهره بری و حذف حباب از داخل بتن بسیار اهمیت دارد.

 

روش صحیح قرار دادن ویبره دریلی در بتن

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشیم اینست که برای هر نوع عملیات بتن ریزی نیاز به ویبره زنی داریم. اما برای هر نوع عملیات بتن ریزی نمی ‌توانیم از یک نوع شیلنگ ویبراتور استفاده کنیم. در بتن های با حجم بیشتر و یا با آرماتوربندی زیاد به شیلنگ ویبراتو  قدرتمند تری نیاز داریم.

اما همین شیلنگ ویبراتورهای بزرگ و قدرتمند در حجم های کم از فضاهای بتن ریزی شده به هیچ حالت کارایی ندارند. آنها بسیار بزرگ و قدرتمند هستند. لذا به این سادگی نمی توانند در فضای محدود حجم های کم از بتن مانند قالب ستون های بتنی نفوذ کنند.

در عین حال قدرت بسیار زیاد آنها در لرزاندن بتن باعث می ‌شود تا به جای آنکه آنها را یکدست و همگن سازند، خطر دو فاز شدن بتن را ایجاد کنند. اگر لرزش بتن بیش از اندازه قوی باشد، دانه ‌های سنگین شن حرکت کرده به سمت پایین فضای قالب بندی شده ته ‌نشین می‌ شوند و این اتفاق بسیار خطرناک است.

شیلنگ ویبراتور دریلی

به این ترتیب هر اندازه حجم عملیات های بتن ریزی ما کوچکتر می شود، نیاز به شیلنگ ویبراتورهای ظریف ‌تر، کوچکتر و با قابلیت ایجاد ارتعاش ملایم تری داریم. انواع شیلنگ ویبراتور دریلی برای تامین چنین نیازهایی بهترین هستند. 

 

ویبره دریلی هیساکی مشابه طرح اصلی ویبره دریلی هیساکی مشابه طرح اصلی
2 تا 3 روز دیگر
مدل: Hisaki-1400
توضیحات ویبره دریلی هیساکی مشابه طرح اصلیHisaki concrete vibration یا ویبره دریلی هیساکی مشابه طرح اصلی 1400 وات است. در میان انواع مختلف ویبراتور بتن ، ویبره دریلی به دلیل پرتابل بودن و قابلیت حمل آسان بسیار کاربردی است. این محصول با برق تک فاز 220 ولت کار می کند. جنس بدنه ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
مدل: Hisaki-1400W
توضیحات ویبره دریلی هیساکی اصلی 1400 وات واقعیHisaki concrete vibration یا ویبره دریلی هیساکی اصلی 1400 وات واقعی یکی از بهترین برند های موجود در بازار است. در میان انواع مختلف ویبراتور بتن ، ویبره دریلی به دلیل پرتابل بودن و قابلیت حمل آسان بسیار کاربردی است. ویبرا..
2,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,200,000 تومان
مدل: Hisaki-3M
توضیحات ویبره دریلی هیساکی اصل با شیلنگ 3 متری  Hisaki concrete vibration 3m یا ویبراتور دریلی هیساکی اصلی با شیلنگ 3 متری با نام ویبره تفنگی نیز شناخته می شود. در میان انواع مختلف ویبره بتن ، مهم ترین ویژگی ویبره دریلی قابلیت حمل آسان است. ویبراتور دریلی ..
3,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,500,000 تومان
مدل: Hisaki-2M
توضیحات ویبره دریلی هیساکی اصل با شیلنگ 2 متری Hisaki concrete vibration یا ویبراتور دریلی هیساکی اصلی با شیلنگ 2 متری یکی از بهترین برند های موجود در بازار است. در میان انواع مختلف ویبراتور بتن ، ویبره دریلی به دلیل پرتابل بودن و قابلیت حمل آسان بسیار کاربردی ..
3,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,300,000 تومان
مدل: Hisaki-1M
توضیحات ویبره دریلی هیساکی اصل با شیلنگ 1 متری Hisaki concrete vibration یا ویبراتور دریلی هیساکی اصلی با شیلنگ 1 متری یکی از بهترین برند های موجود در بازار است. در میان انواع مختلف ویبراتور بتن ، ویبره دریلی به دلیل پرتابل بودن و قابلیت حمل آسان بسیار کاربردی ..
3,100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,100,000 تومان
ویبراتور دریلی پرومکس با شیلنگ 3 متری مدل H50-1HEAD
2 تا 3 روز دیگر
مدل: Promax-50-1head
توضیحات ویبراتور دریلی پرومکس با شیلنگ 3 متری مدل H50-1HEADویبراتور دریلی برقی پرومکس به همراه شیلنگ 3 متری مدل H50-1HEAD یک دستگاه سبک به همراه شیلنگ مقاوم برای یکسان سازی سطح بتن و خروج هوا از لایه های بتن ریزی است. از این دستگاه می توان برای یکسان سازی سایر ملات ها نیز استفاده کرد. ویبره..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
ویبراتور دریلی پرومکس با شیلنگ 2 متری مدل KS 35 ویبراتور دریلی پرومکس با شیلنگ 2 متری مدل KS 35
2 تا 3 روز دیگر
مدل: Promax-KS 35
توضیحات ویبراتور دریلی پرومکس با شیلنگ 2 متریpromax concrete vibration یا ویبراتور دریلی پرومکس با شیلنگ 2 متری با فرکانس بالا،  لرزش ایجاد می کند و به کمک این لرزش حباب ها و هوای محبوس شده در میان بتن را از آن خارج می کند و با عث بالا رفتن مقاومت بتن می شود. در میان انواع مخ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
مدل: Hisaki-1500W-4m
توضیحات ویبراتور دریلی هیساکی 4 متریویبراتور دریلی هیساکی 4 متری یک ابزار سبک و قابل حمل است. از این ابزار پرکاربرد در بتن ریزی ها به منظور هواگیری و بالا بردن استحکام بتن استفاده می شود. ویبره بتن ، انواع مختلفی از جمله بنزینی، برقی و دریلی دارد.  ویبراتور دریلی هیساکی شلنگی به ..
4,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,700,000 تومان
مدل: Hisaki-1500w-5m
توضیحات ویبراتور دریلی هیساکی 1500 وات با شیلنگ 5 متریویبراتور دریلی هیساکی 1500 وات با شیلنگ 5 متری یک ابزار سبک و قابل حمل و بسیار پرکاربرد است. به طور کلی ویبره بتن ، انواع مختلفی از جمله بنزینی، برقی و دریلی دارد.  ویبراتور دریلی هیساکی با قدرت 1500 وات شلنگی به طول 5 متر با ..
5,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,500,000 تومان
ویبراتور دریلی ریدن با شیلنگ 3 متری مدل Type 35 ویبراتور دریلی ریدن با شیلنگ 3 متری مدل Type 35
2 تا 3 روز دیگر
مدل: Ridon-Type-35
توضیحات ویبراتور دریلی ریدن با شیلنگ 3 متری Type 35ridon handy vibration type 35 - ویبراتور دریلی ریدن به همراه شیلنگ 3 متری Type 35 یک دستگاه برقی است که به منظور هوا گیری و مقاوم سازی بتن و ملات مورد استفاده قرار می گیرد. ویبره بتن ، انواع مختلفی از جمله بنزینی، ب..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات