Menu
Your Cart

ویبراتور بتن و شلنگ ویبره

مدل: Hisaki-1400
توضیحات ویبره دریلی هیساکی مشابه طرح اصلیHisaki concrete vibration یا ویبره دریلی هیساکی مشابه طرح اصلی 1400 وات است. در میان انواع مختلف ویبراتور بتن ، ویبره دریلی به دلیل پرتابل بودن و قابلیت حمل آسان بسیار کاربردی است. این محصول با برق تک فاز 220 ولت کار می کند. جنس بدنه ..
2,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,000,000 تومان
مدل: Hisaki-1250W
توضیحات ویبره دریلی هیساکی اصلی 1250 وات واقعیHisaki concrete vibration یا ویبره دریلی هیساکی اصلی 1250 وات واقعی یکی از بهترین برند های موجود در بازار است. در میان انواع مختلف ویبراتور بتن ، ویبره دریلی به دلیل پرتابل بودن و قابلیت حمل آسان بسیار کاربردی است. ویبرا..
2,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,700,000 تومان
مدل: Hisaki-3M
توضیحات ویبره دریلی هیساکی اصل با شیلنگ 3 متری  Hisaki concrete vibration 3m یا ویبراتور دریلی هیساکی اصلی با شیلنگ 3 متری با نام ویبره تفنگی نیز شناخته می شود. در میان انواع مختلف ویبره بتن ، مهم ترین ویژگی ویبره دریلی قابلیت حمل آسان است. ویبراتور دریلی ..
3,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,700,000 تومان
مدل: Hisaki-2M
توضیحات ویبره دریلی هیساکی اصل با شیلنگ 2 متری Hisaki concrete vibration یا ویبراتور دریلی هیساکی اصلی با شیلنگ 2 متری یکی از بهترین برند های موجود در بازار است. در میان انواع مختلف ویبراتور بتن ، ویبره دریلی به دلیل پرتابل بودن و قابلیت حمل آسان بسیار کاربردی ..
3,600,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,600,000 تومان
مدل: Hisaki-1M
توضیحات ویبره دریلی هیساکی اصل با شیلنگ 1 متری Hisaki concrete vibration یا ویبراتور دریلی هیساکی اصلی با شیلنگ 1 متری یکی از بهترین برند های موجود در بازار است. در میان انواع مختلف ویبراتور بتن ، ویبره دریلی به دلیل پرتابل بودن و قابلیت حمل آسان بسیار کاربردی ..
3,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,500,000 تومان
مدل: Promax-50-1head
توضیحات ویبراتور دریلی پرومکس با شیلنگ 3 متری مدل H50-1HEADویبراتور دریلی برقی پرومکس به همراه شیلنگ 3 متری مدل H50-1HEAD یک دستگاه سبک به همراه شیلنگ مقاوم برای یکسان سازی سطح بتن و خروج هوا از لایه های بتن ریزی است. از این دستگاه می توان برای یکسان سازی سایر ملات ها نیز استفاده کرد. ویبره..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
مدل: Promax-KS 35
توضیحات ویبراتور دریلی پرومکس با شیلنگ 2 متریpromax concrete vibration یا ویبراتور دریلی پرومکس با شیلنگ 2 متری با فرکانس بالا،  لرزش ایجاد می کند و به کمک این لرزش حباب ها و هوای محبوس شده در میان بتن را از آن خارج می کند و با عث بالا رفتن مقاومت بتن می شود. در میان انواع مخ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
مدل: Ridon-Type-35
توضیحات ویبراتور دریلی ریدن با شیلنگ 3 متری Type 35ridon handy vibration type 35 - ویبراتور دریلی ریدن به همراه شیلنگ 3 متری Type 35 یک دستگاه برقی است که به منظور هوا گیری و مقاوم سازی بتن و ملات مورد استفاده قرار می گیرد. ویبره بتن ، انواع مختلفی از جمله بنزینی، ب..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
Brand: روبین مدل: روبین حک دار شاسی پروفیل
 توضیحات ویبره بتن بنزینی روبین حک دار شاسی پروفیلویبراتور بتون بنزینی روبین ( ویبره بتون بنزینی EY20 ) از جمله ویبره های پر مصرف در صنعت ساختمان می باشد. این موتور در بازار در دو نوع حک دار و بدون حک عرضه می شود که موتور دارای برند حک شده بر روی بدنه موتور دارای کیفیتی بسیار بالاتر از ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
Brand: روبین مدل: newrobeen
توضیحات ویبراتور بتن بنزینی روبین حک دار شاسی فابریکویبراتور بتن بنزینی روبین با حک برجسته بر روی سیلندر موتور و باک موتور به صورت new robeen یکی از بهترین ویبراتورهای موجود در سطح بازار می باشد. موتورهای با حک برجسته نیو روبین از جمله موتورهای با شناسنامه دار هستند که تا امروز تقلبی آن در بازار..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
مدل: ویبراتور برقی
ویبراتور برقی بتن ابزاری است که در ساخت‌وساز برای تخلیه حباب‌های داخل بتن تازه ریخته‌شده و متراکم‌سازی آن استفاده می‌شود. این دستگاه انرژی خود را از منبع برق تامین می‌کند و یک شیلنگ به آن متصل می‌شود. شیلنگ ویبره در بتن غوطه‌ور می‌شود و با ارتعاشاتی که از..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
مدل: Hisaki-shaft-concrete-vibrator-3m
توضیحات شیلنگ ویبره دریلی 3 متری برند هیساکیHisaki shaft concrete vibrator 3m یا شیلنگ ویبره دریلی 3 متری برند هیساکی جهت استفاده در انواع دریل ویبره دریلی و به منظور حباب گیری در بتن ریزی های ساختمانی و صنعتی در قالب های با ضخامت کم کاربرد دارد. نکته مهم در به کاربردن شیلنگ ویبره 3 متری تو..
1,350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,350,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات