گیربکس حلزونی VF110 روانکار اصفهان پوسته چدنی

گیربکس حلزونی VF110 روانکار اصفهان پوسته چدنی

1,900,000تومان
  • 10 یا بیشتر 1,750,000تومان
کد محصول: G-RAVANKAR-110
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

توضیحات گیربکس حلزونی VF110 روانکار پوسته چدنیگیربکس حلزونی VF110 روانکار پوسته چدنی در بالابر ساختمانی ، بتونیر و ابزار های ساختمانی که موتور های تک ...
مشخصات گیربکس
کشور سازنده گیربکس ایران
ضریب تبدیل گیربکس 46 به 1
جنس دنده گیربکس آلیاژ برنز معروف به دنده برنجی
جنس بدنه گیربکس چدن
مشخصات شاسی
شرکت سازنده شاسی روانکار- اصفهان

توضیحات گیربکس حلزونی VF110 روانکار پوسته چدنی

گیربکس حلزونی VF110 روانکار پوسته چدنی در بالابر ساختمانی ، بتونیر و ابزار های ساختمانی که موتور های تک فاز و یا سه فاز دارند به کار می رود. گیربکس حلزونی VF110 روانکار پوسته چدنی ساخت اصفهان است. گیربکس حلزونی تیپ VF امکان دریافت شفت بدون فلنچ را دارد.گیربکس تیپ VF110 بر روی موتور با قدرت 1 تا 11 اسب بخار نصب می شود. گیربکس روانکار با پوسته چدنی از قدرت و استحکام بالایی برخوردار است.مزیت گیربکس روانکار راندمان بالا، سرویس و نگهداری آسان و تعویض تمام قطعات آن با قیمت مناسب است. در میان قطعات گیربکس حلزونی، جنس پوسته و دنده از اهمیت بالایی برخوردار است. 

جنس پوسته گیربکس حلزونی VF110 روانکار 

پوسته گیربکس حلزونی VF110 روانکار چدنی است. گیربکس حلزونی با پوسته چدنی مقاومت بالایی در مقابل تنش ها دارد. چدن و یا Cast iron از ترکیب 2 تا 5 درصد کربن به آهن بدست می آید. بر اساس میزان کربن خواص چدن تغییر م یکند. اما آنچه مشخص است چدن در شرایط تغییر آب و هوایی انقباض و انبساط کمتری دارد، ارتعاش را به خوبی جذب می کند و در مقابل سایش مقاوم است. 

جنس دنده گیربکس VF110 روانکار
بهترین جنس دنده گیربکس آلیاژ برنز و فسفر است. ترکیب مس و روی را درصنعت برنجی می گویند. ترکیب برنج با دیگر آلیاژ ها را برنز می گویند. آلیاژ برنز با فسفر به شدت سخت است و خاصیت ضد خورندگی دارد. در گیربکس VF110 سایز دنده ها بزرگتر و تعداد آن کمتر است. زاویه دنده و ماردون در گیربکس حلزونی با ضریب تبدیل بیشتر از 30 به صورتی است که خاصیت برگشت ناپذیری دارد. به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده در بالابر های ساختمانی و کانوایر است.

جمع بندی ویژگی های گیربکس حلزونی VF110 روانکار پوسته چدنی

- ساخت اصفهان
- روانکار 
- تیپ VF
- سایز110
- پوسته چدنی
- دنده آلیاژ برنز (برنجی)
- ضریب تبدیل 46 به 1
- سرویس و نگهداری آسان
- امکان تعویض آسان قطعات
- راندمان بالا
- worm drive

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!