Menu
Your Cart

کرایه کارواش صنعتی

فنی
گارانتیکرایه کارواش خانگی فاقد گارانتی بوده و مسئولیت دستگاه بر عهده مشتری می باشد.کرایه کارواش خانگی قبل از تحویل به مشتری به لحاظ سلامت تست می گردد.
متعلقات
متعلقات به دستگاهشلنگ،لنس دو تکه، تفنگی،مخزن مواد شوینده، سری اتصال،عینک ایمنی،سوزن، دسته قابل تنظیم
مشخصات الکتروموتور
توان2300 وات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

توضیحات

توضیحات کرایه کارواش صنعتی

کرایه کارواش صنعتی 160 بار آروا به منظور شست و شوی خودرو، محوطه ها سالن ها و کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. کارواش آروا 5109 مورد استفاده در مجموعه سهند ابزار مجهز به موتور قدرتمند دینامی است که در هر دقیقه 7 لیتر آب مصرف می کند و فشار آب ورودی با فشار 4 بار را به فشار موثر خروجی 160 بار تبدیل می نماید. حداکثر دمای آب خروجی تا 50 درجه می تواند افزایش یابد.شلنگ فشار قوی دستگاه 5 متر طول دارد و دارای اسپری گان فلزی به همراه سه نازل قابل تعویض است.همچنین کابل برق این دستگاه 5.5 متری است که در مجموع قدرت مانور بالایی دارد. دسته تسکوپی استیل، مخزن مایع شوینده قابلیت تنظیم حالت پاشش آب از ویژگی های این دستگاه می باشد.نکاتی جهت شستشوی سطوح و کار با کارواش 160 بار را  در انتهای  صفحه اجاره کارواش مرور کرده ایم  و در پایان همین صفحه نکات  شستشوی خودرو با دستگاه کارواش صنعتی را یادآور شده ایم.

میزان کرایه کارواش صنعتی

جهت رعایت حقوق مشتریان گرامی، مجموعه سهند ابزار کرایه کارواش صنعتی را به دو صورت روزانه و هفتگی عرضه می نماید:
- قیمت کرایه کارواش صنعتی روزانه 100 هزار تومان
- قیمت کرایه کارواش صنعتی  هفتگی 560 هزار تومان


حقوق مشتریان عزیز هنگام کرایه کارواش صنعتی

1. تحویل کارواش صنعتی به صورت سالم و تست شده توسط مجموعه سهند ابزار ، 
2.مجموعه سهند ابزار خود را مکلف می داند تا به لحاظ فنی دستگاه با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

شرایط کرایه کارواش صنعتی

شروط زیر مواردی است که مجموعه سهند ابزار جهت کرایه کارواش خانگی  در نظر گرفته است:. دریافت اصل کارت شناسایی هوشمند از شخص تحویل گیرنده دستگاه(کارت ملی یا گواهینامه یا کارت ماشین)
1.1. در صورتی که طرف قرارداد شرکت باشد و دستگاه در محل دفتر یا کارگاه شرکت تحویل گردد، شرکت می تواند به جای اصل کارت شناسایی پرسنل خود، رسید سر برگ دار مهر شده توسط شرکت ارائه کند.
2. امضای رسید تحویل دستگاه توسط مشتریان عزیز
3. دریافت مبلغ 200 هزار تومان بابت امانت کارواش صنعتی از مشتریان عزیز و باز پرداخت آن توسط مجموعه سهند ابزار پس از پایان کار
4. تحویل دستگاه به صورت سلامت توسط مشتریان عزیز مجموعه سهند پس از پایان کار

لازم به ذکر است که هزینه حمل و نقل دستگاه (کرایه رفت و برگشت) بر عهده مشتریان عزیز می باشد.

نکات کار با کرایه کارواش صنعتی به منظور شست و شوی خودرو

1. ساعتی از روز را که هوا خیلی گرم نباشد برای شستن خودرو انتخاب کنید. هوای گرم اجازه خشک کردن به شما نمی دهد و با بخار کردن زود هنگام آب بر روی خودرو لک ایجاد می کند.

2. به رعایت نکات ایمنی دقت داشته باشید. پوشیدن چکمه بلند ، عینک محافظ و پیش بند ضد آب توصیه می شود.چکمه علاوه بر بالابردن امنیت کار مانع از سر خوردن کاربر می شود.گلدان و شکستنی ها را از اطراف خود دور کنید.

3. قبل از شروع کار چک کنید شیشه های ماشین بالا و درب ها بسته شده باشد.

4. یک سطح صاف و بتنی را برای زیر کار انتخاب نمایید.برخورد سنگریزه ها ی اطراف خودرو با آب پر فشار ممکن است به بدنه خودرو آسیب برساند.

5.در مراحل شستشو در انتخاب نازل دقت داشته باشید فشار بالای آب می تواند باعث ورود آب به داخل اتصالات الکتریکی شود و یا بر روی بدنه خودرو ایجاد خط و خش نماید. استفاده از آب پر فشار از فاصله نزدیک ممکن است منجر به شکستن شیشه های مستعد و یا انفجار لاستیک های کهنه شود.

6.دوشاخه برق را بادست خیش به پریز نزنید. از پریز های بدون روکش و محافظ استفاده نکنید.

7.بر روی ماشین سنگریزه ها و ذرات ریزی وجود دارد که قبل از شستشو باید از سطح خودرو برداشته شوند. به همین منظور نازل پخش را بر روی دستگاه نصب کنید و یک بار از بالا به پایین با آب خالی شروع به برداشتن این ذرات کنید. به این مرحله پیش شستشو می گویند. ابتدا سقف ،سپس شیشه هاو نگهدارنده ها،بعد درب ها و نهایتا سپر ها و لاستیک ها را با حرکت رفت و برگشتی بشویید.

8. مایع مخصوص شستشوی خودرو را در مخزن بریزید. دقت داشته باشید صابون دست، مایع ظرفشویی، شیشه پاک کن و هر محلول شستشوی خانگی احتمال آسیب رساندن به رنگ خودرو ر و برداشتن لایه محافظ رنگ را دارد.

9. فضولات پرنده ها ، صمغ درختان و لک های چسبنده را با یک اسفنج مخصوص شستشوی خودرو و یا با فشار بیشتر آب از روی بدنه پاک کنید.

10. با نازل پخش کننده مایع شستشو را بر روی تمام قسمت ها بپاشید. چند دقیق صبر کنید. اگر رینگ و لاستیک به شستشوی بیشتری نیاز دارد می توانید از آب گرم دستگاه و یا اسفنج مجزا برای شستشوی این قسمت استفاده کنید.

11. در مرحله آب کشی نازل را بر روی کم فشارترین حالت تنظیم نمایید و مجددا از بالا شروع به آب کشی نمایید.

12. در پایان با دستمال میکروفایبرگلاسی که بافتی نرم و آب گیر دارد بدنه، آینه و شیشه ها را خشک کنید.

13. از شوخی کردن با این دستگاه خودداری کنید. فشار آب می تواند تعادل شخص را از بین ببرد،دویدن بر روی سطوح لیز حادثه آفرین است. پاشش آب پر فشار از فاصله نزدیک می تواند پوست افراد را دچار آسیب و پارگی کند.


کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات