Menu
Your Cart

کرایه اره گردبر 235 میلیمتر

کرایه اره گردبر 235 میلیمتر
کرایه اره گردبر 235 میلیمتر
  • موجودd: موجود
  • مدل: اره گردبر صنعتی
  • مکان: ابزار صنعت و معدن اشرفی
100,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 100,000 تومان
فنی
قطر صفحه235 میلیمتر
کشور سازندهچین
گارانتیکرایه اره گردبر صنعتی فاقد گارانتی بوده و مسئولیت دستگاه بر عهده مشتریان عزیز می باشد.
مشخصات الکتروموتور
توان2000 وات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

توضیحات

توضیحات کرایه اره گردبر 235 میلیمتر

اره گردبر یا اره دیسکی یکی از پر کاربردترین ابزارها برای یک نجار، ام دی اف کار و کلا هر شغلی که با چوب سر و کار دارد می باشد. اره دیسکی یا اره گردبر به دلیل توانایی در برشهای عمیق و همچنین برشهایی که به قدرت همراه با دقت بالا نیاز دارند از جمله ابزار است که همواره همراه این شغل دیده می شود. اره گردبر 235 میلیمتر به عنوان اره گردبر صنعتی شناخته می شود که برای برشکاری انواع چوب های ضخیم با زوایای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بر روی اره گردبر صنعتی یک عدد خط کش نصب می شود تا کاربر بتواند حداکثر دقت را هنگام برش انواع چوب داشته باشد.


میزان کرایه اره گردبر صنعتی

فروشگاه اینترنتی سهندابزار برای رعایت حقوق مشتریان عزیز کرایه اره گردبر صنعتی را به دو صورت عرضه می کند:
- کرایه اره گردبر صنعتی روزانه 90 هزار تومان
- کرایه اره گردبر صنعتی هفتگی 490 هزار تومان

مشتریان عزیز می توانند برای تماس با همکاران ما اینجا و برای خرید و اطلاع از قیمت ابزارآلات نجاری اینجا کلیک کنند.


حقوق مشتریان عزیز هنگام کرایه اره گردبر صنعتی

1. تحویل اره گردبر به صورت سالم و تست شده توسطمجموعه سهندابزار.

مجموعه سهندابزار خود را مکلف می داند تا به لحاظ فنی دستگاه با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود قرار دهد.


شرایط کرایه اره گردبر صنعتی

شروط زیر مواردی است که مجموعه سهندابزار برای کرایه اره گردبر صنعتی در نظر گرفته است:

1. دریافت اصل کار شناسایی هوشمند از شخص تحویل گیرنده دستگاه ( کارت ملی یا گواهینامه یا کارت ماشین )

1.1. در صورتی که طرف قرارداد شرکت باشد و دستگاه در محل دفتر یا کارگاه شرکت تحویل شود ، شرکت می تواند به جای اصل کارت شناسایی پرسنل خود ، رسید سربرگ دار مهر شده توسط شرکت ارائه کند.

2. امضای رسید تحویل دستگاه توسط مشتریان عزیز

3. دریافت مبلغ 200 هزار تومان جهت امانت اره گردبر صنعتی و بازپرداخت آن توسط مجموعه سهندابزار پس از پایان کار

4. تحویل دستگاه به صورت سلامت توسط مشتریان عزیز به مجموعه سهندابزار پس از پایان کار


لازم به ذکر است هزینه حمل و نقل دستگاه ( کرایه رفت و برگشت ) بر عهده مشتریان عزیز می باشد.


هشدارهای ایمنی مخصوص دستگاه

هرگز اجازه ندهید آشنایی تان با دستگاه باعث شود هشدارهای ایمنی را نادیده بگیرید. در صورت استفاده غیر ایمن و نادرست ممکن است آسیب های جدی به کاربر وارد شود.
1. دستان خود را از ناحیه برش دور نگه دارید و با یک دست همواره دسته کمکی را نگه دارید. بدن خود را در یک طرف دستگاه قرار دهید و از قرار گرفتن پشت دستگاه اجتناب کنید. در این صورت ممکن است هنگام لگد زدن دستگاه، آسیب ببینید.
از قسمت زیر قطعه کار مشغول برش نشوید. در این صورت حفاظ دستگاه نمی تواند از شما محافظت کند. هرگز سعی نکنید هنگامی که دستگاه مشغول به کار است قطعه بریده شده را از آن جدا کنید. تیغه ها پس از خاموش کردن دستگاه به سرعت متوقف نمی شوند لذا برای جدا نمودن قطعه کار صبر کنید تا تیغه ها کامل بایستند.
2. حفاظ پایین دستگاه را از جهت درست بسته شدن کنترل کنید. از دستگاه هنگامی که حفاظ پایین نمی تواند آزادانه حرکت کند و سریع بسته شود، استفاده نکنید. هرگز حفاظ پایین دستگاه را در حالت یاز قرار ندهید. در صورت افتادن اتفاقی دستگاه از روی ارتفاع ممکن است حفاظ پایینی آن خم شود. حفاظ زیرین را ابتدا بالا بیاورید و مطمئن شوید که آزادانه حرکت می کند و هنگام حرکت با تیغه یا اجزای دیگر دستگاه تماس ندارد.
برای کنترل حفاظ زیرین دستگاه، آن را با دست باز کرده و از نزدیک مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که حفاظ با تیغه هنگام حرکت تماس پیدا کند خطرات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.
3. کارکرد و وضعیت فنر حفاظ زیرین دستگاه را کنترل کنید. اگر حفاظ و فنر به خوبی کار نکنند باید قبل از استفاده سرویس شوند. حفاظ زیرین دستگاه ممکن است به دلیل خرابی یا باقی ماندن چسبندگی یا انباشته شدن کثیفی بر روی آن به کندی حرکت کند.
4. همواره پیش از پایین آوردن تیغه بر روی قطعه کار بررسی کنید که حفاظ زیرین دستگاه تیغه را پوشانده باشد. تیغه بدون محافظ می تواند باعث شود که اره به عقب حرکت کند و هر آنچه را که در سر راه قرار دارد ببرد. به این نکته هم باید توجه داشت که پس از خاموش کردن دستگاه باید اندکی برای متوقف شدن تیغه منتظر بمانید.
5.هرگز قطعه کار را هنگام برش بین پا یا دستان خود قرار ندهید. همیشه سعی کنید تماس بدنی خود را با قطعه کار هنگام برش به حداقل برسانید.
6. با این دستگاه بر روی سطوح عایق کار کنید. در صورت لخت بودن یا لخت شدن سیم دستگاه ممکن است قسمت های فلزی دستگاه اتصال کرده و خطر برق گرفتگی کاربر را تهدید کند.
7. همواره از تیغه هایی با اندازه و شکل مناسب استفاده کنید. تیغه هایی که با دستگاه شما تطابق نداشته باشند ممکن است ناخودآگاه شروع به کار کرده و سبب بروز آسیب گردند.
8. به منظور کارایی بهینه و امنیت کار هرگز از واشر و مهره های خراب استفاده نکنید.
9. دلایل پس زدن دستگاه و پیشگیری های مرتبط:
پس زدن دستگاه عکس العملی است که ناشی از گیر کردن یا خمیده شدن تیغه در قطعه کار است که باعث می شود تیغه به طور کنترل نشده از قطعه بیرون پریده و به سمت کاربر پرتاب شود. پس زدن دستگاه، نتیجه استفاده از دستگاه در شرایط نامناسب است. برای پیشگری از پس زدن دستگاه، آن را با هر دو دست محکم بگیرید و بدن و دست های خود را در حالتی قرار دهید که در برابر پس زدن دستگاه مقاومت کنند.
هنگام راه اندازی مجدد دستگاه مراقب باشید که تیغه داخل قطعه کار نباشد. قطعه ها و ورقه های بزرگ را هنگام کار به خوبی حمایت کنید. معمولا وسط قطعه های بزرگ و سنگین شکم می دهند. برای جلوگیری از خم شدن قطعه، زیر قسمت برش را با قرار دادن تخته محکم نمایید.
هنگامی که تیغه خم می شود یا در قطعه گیر می کند، ابتدا ماشه را رها کنید و بگذارید تیغه داخل قطعه متوقف شود. هرگز تلاش نکنید که تیغه را در حالی که در حال حرکت است از قطعه جدا کنید.
هنگام راه اندازی دستگاه در حالی که تیغه داخل قطعه کار قرار دارد مراقب باشید که دندانه های تیغه با قطعه در تماس نباشد. از تیغه های خراب یا کند استفاده نکنید. همچنین آن ها را همراه پاک و تمیز نگه دارید. وجود چسبندگی و براده های چوب بر روی تیغه موجب کندی آن می شود. برای پاک کردن تیغه ها از آب گرم یا نفت استفاده کنید و هرگز گازوییل به کار نبرید.
هنگام کار، دستگاه را با دو دست محکم بگیرید و هیچ گاه دست یا انگشتان خود را پشت اره قرار ندهید. هرگز به اره فشار نیاورید. فشار بیش از حد موجب غیر یکنواختی برش ها، کاهش دقت و پس زدن احتمالی دستگاه می گردد. همواره اره را به سمت جلو با سرعتی یکنواخت حرکت دهید.
10. هنگام بریدن چوب های ضخیم و الوارها، دقت بیشتری به خرج دهید.
11. از بریدن میخ ها و منگنه ها خودداری نمایید. قبل از بریدن اقدام به درآوردن تمام میخ ها و منگنه ها نمایید.
12. هنگام برشکاری سیم دستگاه را در جایی امن جمع کنید تا به طور اتفاقی بریده نشود.
13. دستگاه دارای یک دسته در جلو و یک دسته در عقب است که هنگام کار باید مطابق شکل مقابل گرفته شود.
14. هنگام برشکاری، بخش پهن تر دستگاه را روی قسمت حمایت شده قطعه قرار دهید تا از سقوط ناگهانی دستگاه به دلیل جدا شدن بخش بریده شده قطعه کار جلوگیری شود.
15. هرگز برای نگه داشتن قطعات کوچک، آنها را با دست نگه ندارید.
16. هرگز دستگاه را به طور برعکس نگرفته و با آن کار نکنید.
17. بعد از خاموش کردن دستگاه، تیغه بلافاصله متوقف نمی شود لذا از تماس با آن هنگامی که کامل متوقف نشده خودداری نمایید.
18. پیش از پایین آوردن دستگاه مطمئن شوید که حفاظ زیرین دستگاه بسته است و تیغه کاملا متوقف شده است.
19. هنگام برشکاری برخی قطعات، ممکن است مواد شیمیایی سمی ساطع گردد. در این صورت از ماسک ضد غبار استفاده کرده و از تماس پوستی با قطعات خودداری کنید.

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات