کرایه اره پروفیل بر

کرایه اره پروفیل بر

100,000تومان
تولید کننده:آروا
کد محصول: پروفیل بر 2400 وات آروا
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

توضیحات کرایه اره پروفیل بر اره پروفیل بر که با نام  اره دیسکی هم شناخته می شود به منظور برشکاری های سریع و سری کاریها در کارگاه های ساختمانی و آهنگری...
فنی
قطر صفحه 355 میلیمتر
سرعت در حالت آزاد 3900 دور در دقیقه
کشور سازنده چین
گارانتی کرایه اره پروفیل بر فاقد گارانتی بوده و مسئولیت دستگاه بر عهده مشتریان عزیز می باشد.
مشخصات الکتروموتور
توان 2400 وات

توضیحات کرایه اره پروفیل بر

 اره پروفیل بر که با نام  اره دیسکی هم شناخته می شود به منظور برشکاری های سریع و سری کاریها در کارگاه های ساختمانی و آهنگری مورد استفاده قرار می گیرد. به وسیله اره پروفیل بر کاربر می تواند بر روی پروفیل ها، برش های دقیق و زاویه دار انجام دهد. پروفیل بر آروا مدل 5630 که در مجموعه سهند ابزار به صورت اجاره ارائه می شود پروفیل بر صنعتی با قدرت موتور 2400 وات و قطر صفحه 355 میلی متر است. پروفیل بر از دو قسمت پایه ثابت و بازوی متحرک تشکیل شده است. جهت آشنایی بیشتر با اره پروفیل بر و توضیحات تکمیلی به انتهای مطلب مراجعه نمایید.

 میزان کرایه اره پروفیل بر 

برای رعایت حقوق مشتریان عزیز، مجموعه سهند ابزار کرایه اره پروفیل بر را به دو صورت روزانه و هفتگی عرضه می کند:
- کرایه اره پروفیل بر روزانه 70 هزار تومان
 - کرایه اره پروفیل بر هفتگی 350 هزار تومان 
 شما عزیزان می توانید برای تماس با همکاران ما اینجا و برای اطلاع از مشخصات و قیمت اره پروفیل بر اینجا کلیک کنید.

حقوق مشتریان عزیز هنگام کرایه اره پروفیل بر

 تحویل اره پروفیل بر به صورت سالم و تست شده توسط مجموعه سهندابزار. قسمت برقی اره پروفیل بر باید سالم و بدون عیب باشد. مجموعه سهندابزار خود را مکلف می داند تا به لحاظ فنی دستگاه با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود قرار دهد. 

شرایط کرایه اره پروفیل بر 

شروط زیر مواردی است که مجموعه سهندابزار برای کرایه اره پروفیل بر در نظر گرفته است . 
1.دریافت اصل کارت شناسایی هوشمند از شخص تحویل گیرنده دستگاه ( کارت ملی یا گواهینامه یا کارت ماشین )
1.1. در صورتی که طرف قرارداد شرکت باشد و دستگاه در محل دفتر یا کارگاه شرکت تحویل شود ، شرکت می تواند به جای اصل کارت شناسایی پرسنل خود ، رسید سر برگ دار مهر شده توسط شرکت ارائه دهد.
2. امضای رسید تحویل دستگاه توسط مشتریان عزیز3. دریافت مبلغ 200 هزار تومان بابت امانت اره پروفیل بر از مشتریان عزیز و بازپرداخت آن توسط مجموعه سهندابزار پس از پایان کار
 
لازم به ذکر است هزینه حمل و نقل دستگاه ( کرایه رفت و برگشت ) بر عهده مشتریان عزیز می باشد. 


پروفیل چیست ، اره پروفیل بر چه کاربردی دارد و تفاوت اره پروفیل بر با فرز آهنگری چیست؟ 

در صنعت ساختمان سازی و ماشین سازی ، قطعات با سطع مقطع ثابت و طول بسیار زیاد را پروفیل می نامند(PROFILE) پروفیل ها به دو دسته پروفیل باز مانند تسمه، نبشی، ناودانی ، میلگرد و پروفیل های بسته مانند لوله و قوطی هستند. پروفیل ها در صنعت ساختمان سازی، درب و پنجره سازی، ساخت حفاظ ، نرده کشی ، آهنگری، فلز کاری، سازه های گلخانه ای و حتی صنایع کشتیرانی، ماشین سازی و . . . کاربرد دارند.
پروفیل بر که با نام لاتین Cut Off Saw ; شناخته می شود در مقایسه با فرز ها امنیت و قدرت بیشتری دارند ودقت ، تسلط و سرعت عمل کاربر ضمن کار با آن بیشتر است و از همه مهمتر اینکه قطعه ضمن برشکاری ثابت است و تحت فشار برش دچار تغییر شکل نمی شود.


آشنایی با بدنه اره پروفیل بر

 اره پروفیل بر شامل دو بخش" بازوی متحرک" و "پایه ثابت "است. قطعاتی مانند موتور ، دسته حمل ، دستگیره D شکل برش، تیغه برش و محافظ تیغه بر روی بازوی متحرک نصب هستند. بازوی متحرک در حالت خاموش و زمان جابجایی به کمک قفل کشویی بسته می شود .از طرفی فک متحرک ، گیره و محافظ ثابت بر روی پایه ثابت نصب شده اند.پایه باید طوری طراحی شود تا در زمان برش تعادل حفظ شود و حداقل میزان لرزش ضمن کار را داشته باشیم. فک متحرک تا 16.5 سانتی متر  باز می شود و برای پروفیل بر آروا مدل 5630 که امکان نصب صفحه برشی 355 میلی متری را دارد به معنای برش حداکثری است. قطعه ی برش میان فک متحرک و پایه نگهدارنده ثابت می شود. اگر نیاز به برش زاویه دار باشد باید پیچ تنظیم پایه نگهدارنده را آزاد کنید و سپس بر روی زاویه مورد نظر پیچ را سفت کنید. در پروفیل بر آروا مدل 5630 این زاویه بین 30 تا 90 درجه قابل تنظیم است. بعد از تنظیم پایه نگهدارنده ، لبه فک به صورت فنری با زاویه مورد نظر شما تنظیم می شود. 
پروفیل ها دارای سطح مقطع نا متقارن هستند در زمان برشکاری باید سطح مقطع به صورتی در میان گیره قرار بگیرد که تعادل حفظ شود و ضمن برشکاری قطعه زیر کار حرکت نداشته باشد. در جدول زیر چند نمونه پروفیل به همراه نحوه قرار گیری آن در میان گیره به صورت نمونه آورده شده است. 


تیغه برش اره پروفیل بر را چطور انتخاب کنیم؟

 اگر در حال برش متوجه شدید میزان جرقه و پلیسه به صورت غیر طبیعی زیاد است و یا صدای برش ناهنجار و زیاد شده است زمان تعویض صفحه دیسکی برش می باشد. انتخاب تیغه مناب به سرعت دستگاه و جنس قطعه بستگی دارد. پروفیل های سبک و نیمه سنگین آهنی با صفحات سایشی برش داده می شوند.صفحات سایشی برشی ترکیبی از چسب، رزین و دانه های سایشی هستند. نوع و اندازه دانه های سایشی و جنس چسب و رزین می تواند متفاوت باشد. دانه های درشت تر با شماره های 10 ، 16 ، 24 بر روی صفحه دیسکی مشخص می شوند. برش با دانه های درشت تر خشن تر و ناصاف تر خواهد بود اما قدرت برش در اجسام سخت بیشتر است و برعکس دانه های ریزتر که با شماره های 70 ، 100 ، 180 ، 200بر روی دیسک مشخص می شوند برش های تمیز تر و با کیفیت تری با سرعت بالاتری را ارائه می دهند. اما صفحات با دانه های ریزتر زودتر ساییده می شوند.جنس دانه های سایشی به کار رفته در این صفحات اکسید آلومینیوم، اکسید آلومینیوم و یرکونیوم ،کاربید سیلیکون و سرامیک اکسید آلومینیوم است.

 در صورت نیاز به تعویض تیغه اره پروفیل بر می توانید ویدئوی زیر را مشاهده نمایید.
 جهت کسب اطلاعات بیشتر و نکات  فنی و ایمنی ضمن کار کلیک نمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!