Menu
Your Cart

کرایه بتونیر 250 لیتری

کرایه بتونیر 250 لیتری
کرایه بتونیر 250 لیتری
  • موجودd: موجود
  • مدل: بتونیر 250 لیتری
  • مکان: سهند ابزار
120,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 120,000 تومان
فنی
دور موتور1400 دور
گارانتیاجاره بتونیر 300 لیتری فاقد گارانتی بوده و مسئولیت دستگاه بر عهده مشتری میباشد. بتونیر قبل از تحویل به مشتری به لحاظ سلامت تست می گردد.
مشخصات بتونیر
کشور سازنده بدنهایران - تهران
کشور سازنده گیربکسایران - اصفهان
نوع دندهدنده کمر
تعداد چرخ2 چرخ
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتورچین
توان3 اسب

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

توضیحات

توضیحات کرایه بتونیر 250 لیتری

کرایه بتونیر با ظرفیت واقعی 250 لیتری  که با ظرفیت اسمی 350 کیلوگرم  نیز شناخته می شود با مکانیزم گردش دنده کمر  و فرمان  که غالبا به منظور  ترکیب کردن شن ، ماسه ، سیمان و آماده سازی بتن در حجم کم به کار می رود. بتونیر برقی  با الکتروموتور تک فاز دیگ و 250 لیتر بتن را به حرکت در می آورد به همین دلیل استفاده از آن در مناطق شهری امکان پذیر است. توضیحات آماده سازی بتن در بتونیر های با ظرفیت واقعی 250 لیتری در ادامه مطلب آورده شده است. آشنایی بیشتر با انواع میکسر بتن را اینجا ببینید.

میزان کرایه بتونیر 250 لیتری

قیمت کرایه بتونیر 250 لیتری  به سه صورت محاسبه می گردد و مشتریان با اجاره بتونیر  در بازه زمانی بیشتر می توانند از  تخفیف  بیشتری بهره مند گردند:
- کرایه بتونیر 250 لیتری به صورت روزانه 100 هزار تومان
- کرایه بتونیر 250 لیتری به صورت هفتگی 520 هزار تومان
- کرایه بتونیر250 لیتری به صورت ماهانه 1 میلیون  و 500 هزار تومان

مشاهده لیست قیمت و خرید انواع بتونیر سهند


حقوق مشتریان 

1. تحویل بتونیر 250 لیتری به صورت سالم و تست شده توسط مجموعه سهندابزار. بتونیر 250 لیتری باید به لحاظ برقی و گیربکسی توسط مجموعه سهندابزار تست شود تا سالم تحویل مشتریان شود.
مجموعه سهندابزار خود را مکلف می داند تا به لحاظ فنی دستگاه با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

شرایط کرایه 

شروط زیر مواردی است که مجموعه سهندابزار برای کرایه بتونیر 250 لیتری در نظر گرفته است :
1.  از شخص تحویل گیرنده دستگاه ( کارت ملی یا گواهینامه یا کارت ماشین ) اصل کارت ملی هوشمند گرفته می شود
1.1. در صورتی که طرف قرارداد شرکت باشد و دستگاه در محل دفتر یا کارگاه شرکت تحویل شود ، شرکت می تواند به جای اصل کارت شناسایی پرسنل خود ، رسید سر برگ دار مهر شده توسط شرکت ارائه کند.
2. امضای رسید تحویل دستگاه توسط مشتریان عزیز
3. دریافت مبلغ400 هزار تومان بابت امانت بتونیر 300 لیتری و بازپرداخت آن توسط مجموعه سهندابزار پس از پایان کار.
4. تحویل دستگاه به صورت سلامت توسط مشتریان عزیز به مجموعه سهندابزار پس از پایان کار.

لازم به ذکر است هزینه حمل و نقل دستگاه ( کرایه رفت و برگشت ) بر عهده مشتریان عزیز می باشد.

رابطه ظرفیت بتونیر و میزان تولید بتن

ظرفیت بتونیرها بر اساس ظرفیت دیگ اعلام می شود . عموما دیگ در میکسر ها طبق ظرفیت های استانداردی از 50 تا 1000 لیتر ساخته می شود. هرچقدر حجم دیگ بیشتر باشد به زمان گردش بیشتری برای تهیه بتن نیاز داریم. اما این زمان از 3 دقیقه تجاوز نمی کند. دیگ تا ظرفیت 350 لیتری را با الکتروموتور های تکفاز و یا  بنزینی به حر کت در می آورند ظرفیت های بالاتر نیاز به الکتروموتور های 3 فاز و یا موتور های بنزینی و دیزلی دارند.
ظرفیت اسمی  بتونیر به مقدار حجم دیگ گفته می شود ولی برای ساخت بتن باید از 70 درصد ظرفیت دیگ استفاده کنیم . به طور مثال در یک بتونیر با ظرفیت  دیگ 350 لیتر ، در حدود 250 لیتر بتن تهیه می شود. پس باید برای تهیه یک متر مکعب بتن ( 100 لیتر بتن) 4 بار از بتونیر استفاده کنیم. 

عیار بتن چیست؟

عیار بتن به میزان سیمان استفاده شده برای تهیه یک متر مکعب ( یا 1000 لیتر) بتن گفته می شود. مثلا  منظور از بتن با عیار 150 اینست که برای تهیه هر متر مکعب آن  150 کیلوگرم سیمان به کار رفته است.عموما عیار بتن بین 100 تا 400 انتخاب می شود. بتن با عیار 250 در رده بتن های با کیفیت خوب و قیمت به نسبت مناسب  قرار می گیرد. ما در ادامه دستورالعمل ساخت بتن با عیار 250 را با استفاده از بتونیر با ظرفیت دیگ 350 لیتر و ظرفیت بتن سازی 250 لیتر  توضیح داده ایم.

روش ساخت بتن با عیار 250 

در ابتدا یادآور می شویم که تهیه بتن نیاز به دانش و تجربه دارد و توضیحات این روش یک نمونه از صدها دستورالعمل تهیه بتن در حجم  کم می باشد . دانش و تجربه تکنسین کار شرط اصلی در تهیه بتن  می باشد. 
به طور کلی در هر دیگ تهیه بتن 60 درصد و ماسه و 20 درصد سیمان و آب است. مقدار آب باید نصف مقدار سیمان باشد. بر این اساس اگر قرار باشد در10 مرحله 1 متر مکعب بتن با عیار 250  آماده کنیم در هر مرحله به این میزان مصالح نیاز داریم . 
- سیمان: نصف کیسه سیمان معادل 25 کیلوگرم سیمان  که اگر با بیل بنایی با زاویه تقریبی 45 درجه نسبت سطح پر شود 4 بیل پر سیمان خواهیم داشت. (اگر از بیل شهرداری استفاده می کنید هر بیل معادل تقریبا 3 کیلوگرم سیمان می شود و به 8 بیل سیمان احتیاج داریم)
- شن: 14 بیل پر بنایی ( 8 بیل شن بادامی شکسته شسته شده و 6 بیل پر شن نخودی شسته شده)
- ماسه: 10 بیل پر بنایی  (ماسه دوبار شور)
- میزان آب بستگی به نوع عضو ساختمان دارد و به رطوبت  شن و ماسه بستگی دارد اگر سنگ دانه ها تر باشد باید آب کمتری اضافه کنیم. ولی در حالت عمومی میزان آب نصف میزان سیمان به کار رفته است. 

روش ساخت بتن با عیار 150 

بتن با عیار 150 درجه کیفی پایین تری دارد ولی به دلیل سرعت عمل تولید و محدودیت اقتصادی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. به طور مشابه و طبق تعریف برای تهیه  بتن به منظور تهیه 1 متر مکعب و یا 1000 لیتر بتن با عیار 150 به 150 کیلوگرم سیمان نیاز داریم.  1 متر مکعب بتن با عیار 150 و  با بتونیری که ظرفیت تولید بتن آن 250 لیتر است در 5 نوبت تهیه می شود. 
مقدار مصالح در هر نوبت بر حسب کیلوگرم به قرار زیر است:
سیمان: 30 کیلوگرم 
شن: 120 کیلوگرم
ماسه : 40 کیلوگرم
آب : 15 کیلوگرم و یا 15 لیتر 

چند نکته کوچک و مهم 

- برای یکنواخت شدن بتن نهایی بهتر است مصالح خشک همزمان در دیگ رخته شود و نهایتا آب به آن اضافه شود.
- دقت داشته باشید بتونیر نباید بیش از 70 درصد ظرفیت دیگ بارگیری شود.
- در اولین نوبت بارگیری  5 درصد بیشتر سیمان، آب و ماسه بیفزایید زیرا در هر مرجله تخلیه دیگ به صورت 100 در صد اتفاق نمی افتد.
- پس از اتمام کار بهتر است دیگ مخلوط کن کاملا شسته شود. خشک شدن مصالح در داخل و بیرون دیگ بر یکنواختی و گردش دیگ اثر گذار است.

روش سرویس و نگهداری بتونیر برقی را اینجا مشاهده نمایید.

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات