Menu
Your Cart

اجاره کارواش 160 بار

اجاره کارواش 160 بار
اجاره کارواش 160 بار
  • موجودd: موجود
  • مدل: ARVA-5109
  • مکان: سهند ابزار
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید
فنی
شرححداکثر دمای آب خروجی 50 درجه
گارانتیکرایه دستگاه کارواش فاقد گارانتی بوده و مسئولیت دستگاه بر عهده مشتری می باشد. دستگاه کارواش قبل از تحویل به مشتری به لحاظ سلامت تست می گردد.
متعلقات
متعلقات به دستگاهشلنگ،لنس دو تکه،مخزن مواد شوینده،سری اتصالات،سوزن،دفترچه راهنما،دسته قابل تنظیم
مشخصات الکتروموتور
توان2300 وات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

توضیحات

توضیحات اجاره کارواش 160 بار

اجاره کارواش 160 بار  به منظور شست و شوی کف سالن های کارگاهی ، نمای ساختمان، ماشین آلات سنگین و انواع اتومبیل ها به کار می رود. معادل فارسی نام کارواش خودرو شوی انتخاب شده است اما این دستگاه مصارف خانگی و صنعتی زیادی در کنار شستشوی خودرو دارد. کارواش های خانگی برقی فشار خروجی  بین 100 تا 160 بار دارند و کارواش های برقی صنعتی فشاری بیش از 160 بار. کارواش های بنزینی و سایر مدل های صنعتی با فشار های بسیار بالاتر نیز در بازار موجود است که نمی توان در مصارف خانگی مورد استفاده قرار داد . کارواش آروا مدل 5109  دستگاه ی است که توسط مجموعه سهند ابزار به صورت روزانه و هفتگی اجاره داده می شود.
قدرت موتور این دستگاه 2300 وات است بطوریکه آب ورودی با حداکثر فشار 4 بار را به فشاری نزدیک به 160 بار در خروجی تبدیل می کند.کارواش 160 آمپری آروا در هر دقیقه 7 لیتر آب مصرف می کند . حداکثر دمای آب خروجی 50 درجه سانتیگراد است و یک منبع جهت مایع شوینده در آن تعبیه شده است.نکاتی جهت شستشوی سطوح و کار با کارواش کارگاهی را می توانید در انتهای این مطلب مطالعه نمایید. آموزش شستشوی خود را با دستگاه کارواش را در انتهای صفحه مربوط به کرایه کارواش خانگی مطالعه نمایید.

میزان اجاره کارواش 160 بار

به منظور رعایت حقوق مشتریان عزیز مجموعه سهند ابزار اجاره کارواش 160 بار را به دو صورت روزانه و هفتگی عرضه می نماید:
- قیمت اجاره کارواش 160 بار روزانه 350 هزار تومان
 
 
 

حقوق مشتریان عزیز هنگام اجاره کارواش 160 بار

1. تحویل کارواش صنعتی به صورت سالم و تست شده توسط مجموعه سهند ابزار ، 
2.مجموعه سهند ابزار خود را مکلف می داند تا به لحاظ فنی دستگاه با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 

شرایط اجاره کارواش 160 بار

شروط زیر مواردی است که مجموعه سهند ابزار جهت اجاره کارواش صنعتی  در نظر گرفته است:

1. دستگاه پس از واریز هزینه ارسال، به محل پروژه فرستاده می شود.

2. جهت ضمانت دستگاه کارت شناسایی هوشمند از کارفرما (مالک) پروژه دریافت می شود .

3. رسید دریافت دستگاه باید توسط شخص صاحب کارت هوشمند (چک)  امضا شود.

4. در ابتدای کار، کرایه ماه اول به صورت کامل دریافت می شود.

5. دستگاه در محل به صورت سالم تحویل داده می شود و به صورت سلامت در پایان کار تحویل گرفته می شود.

6. مسئولیت رعایت نکات ایمنی کار با دستگاه بر عهده شخص کارفرما می باشد.

لازم به ذکر است که هزینه حمل و نقل دستگاه ( کرایه رفت و برگشت ) بر عهده مشتریان عزیز می باشد.

 

نکات کار با کارواش 160بار آروا به منظور شست و شوی سطوح

1. ضمن کار با هر دستگاه باید لباس مناسب با آن دستگاه را به تن داشته باشید. استفاده از چکمه بلند ، عینک و دستکش استفاده نمایید.پوشیدن چکمه علاوه بر افزایش ایمنی مانع از سر خوردن می شود.
2.لوازم شکستنی مانند انواع گلدانها و لوازم تزیینی را از اطراف مسیر شستشو بردارید. فشار زیاد آب می تواند باعث صدمه به این اشیا گردد.
3. طول کابل  برق در کارواش آروا مدل 5109 می باشد. محل  پریز به هیچ وجه نباید خیس شود.بهتر است از دورترین و بالاترین محل ممکن برای اتصال استفاده نمایید.
4. زمان اتصال و کشیدن دوشاخه ، جهت جلوگیری از  احتمال برق گرفتگی  دستها نباید خیس باشد. 
5. پس از اتصال دسته، رابط و نازل چک کنید اتصالات نشتی نداشته باشند. نشت های جزیی را با استفاده از نوار تفلون می توان آب بندی کرد.
6. علاوه بر فشار آب خروجی نحوه و شکل پاشش آب در بهره وری کارواش تاثیر گذار است.فشار بیشتر کارواش دلیل بر تمیزی بیشتر نیست.
7. نازل با زاویه های کمتر که آب را با فشار بیشتر خارج می کنند مناسب کندن تکه های چسبیده بر روی سطوح هستند.
8. جهت شستشوی صحیح سطوح با مواد شوینده، ابتدا محلول شستشو را در مخزن کارواش 160 بار آروا بریزید و با نازل پخش کننده بر روی سطوح بپاشید بعد از گذشت مدت زمان لازم نازل با شدت مناسب را انتخاب کنید و سطوح را با آب پاک نمایید.
9.  بهتر است زاویه پاشش آب بر روی سطوح 45 درجه باشد تا آشغالها به سمت کاربر باز نگردد.
10. در زمان شستن سطوح رنگ شده فاصله را بیشتر کرده و نازل را پاششی  انتخاب کنید. فشار زیاد آب ممکن است به رنگ سطوح آسیب بزند .
11. نکته مهم پایانی اینست که از شوخی کردن با افراد ضمن کار با کارواش بپرهیزید زیرا  ممکن است فرد تعادل خود را بر اثر برخورد آب پر فشار از دست بدهد، زمین سر باشد و دویدن بر روی سطوح لیز خطرناک است و همچنین برخورد آب با نازل پرفشار می تواند باعث صدمه و پارگی پوست اشخاص گردد.

نکات کار با کرایه کارواش صنعتی به منظور شست و شوی خودرو

1. ساعتی از روز را که هوا خیلی گرم نباشد برای شستن خودرو انتخاب کنید. هوای گرم اجازه خشک کردن به شما نمی دهد و با بخار کردن زود هنگام آب بر روی خودرو لک ایجاد می کند.

2. به رعایت نکات ایمنی دقت داشته باشید. پوشیدن چکمه بلند ، عینک محافظ و پیش بند ضد آب توصیه می شود.چکمه علاوه بر بالابردن امنیت کار مانع از سر خوردن کاربر می شود.گلدان و شکستنی ها را از اطراف خود دور کنید.

3. قبل از شروع کار چک کنید شیشه های ماشین بالا و درب ها بسته شده باشد.

4. یک سطح صاف و بتنی را برای زیر کار انتخاب نمایید.برخورد سنگریزه ها ی اطراف خودرو با آب پر فشار ممکن است به بدنه خودرو آسیب برساند.

5.در مراحل شستشو در انتخاب نازل دقت داشته باشید فشار بالای آب می تواند باعث ورود آب به داخل اتصالات الکتریکی شود و یا بر روی بدنه خودرو ایجاد خط و خش نماید. استفاده از آب پر فشار از فاصله نزدیک ممکن است منجر به شکستن شیشه های مستعد و یا انفجار لاستیک های کهنه شود.

6.دوشاخه برق را بادست خیش به پریز نزنید. از پریز های بدون روکش و محافظ استفاده نکنید.

7.بر روی ماشین سنگریزه ها و ذرات ریزی وجود دارد که قبل از شستشو باید از سطح خودرو برداشته شوند. به همین منظور نازل پخش را بر روی دستگاه نصب کنید و یک بار از بالا به پایین با آب خالی شروع به برداشتن این ذرات کنید. به این مرحله پیش شستشو می گویند. ابتدا سقف ،سپس شیشه هاو نگهدارنده ها،بعد درب ها و نهایتا سپر ها و لاستیک ها را با حرکت رفت و برگشتی بشویید.

8. مایع مخصوص شستشوی خودرو را در مخزن بریزید. دقت داشته باشید صابون دست، مایع ظرفشویی، شیشه پاک کن و هر محلول شستشوی خانگی احتمال آسیب رساندن به رنگ خودرو ر و برداشتن لایه محافظ رنگ را دارد.

9. فضولات پرنده ها ، صمغ درختان و لک های چسبنده را با یک اسفنج مخصوص شستشوی خودرو و یا با فشار بیشتر آب از روی بدنه پاک کنید.

10. با نازل پخش کننده مایع شستشو را بر روی تمام قسمت ها بپاشید. چند دقیق صبر کنید. اگر رینگ و لاستیک به شستشوی بیشتری نیاز دارد می توانید از آب گرم دستگاه و یا اسفنج مجزا برای شستشوی این قسمت استفاده کنید.

11. در مرحله آب کشی نازل را بر روی کم فشارترین حالت تنظیم نمایید و مجددا از بالا شروع به آب کشی نمایید.

12. در پایان با دستمال میکروفایبرگلاسی که بافتی نرم و آب گیر دارد بدنه، آینه و شیشه ها را خشک کنید.

13. از شوخی کردن با این دستگاه خودداری کنید. فشار آب می تواند تعادل شخص را از بین ببرد،دویدن بر روی سطوح لیز حادثه آفرین است. پاشش آب پر فشار از فاصله نزدیک می تواند پوست افراد را دچار آسیب و پارگی کند.


مشاهده لیست کامل  ابزار اجاره ای موجود در فروشگاه سهند ابزار

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات