اجاره کارواش 160 بار

اجاره کارواش 160 بار

100,000تومان
تولید کننده:آروا
کد محصول: ARVA-5109
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

توضیحات اجاره کارواش 160 باراجاره کارواش 160 بار  به منظور شست و شوی کف سالن های کارگاهی ، نمای ساختمان، ماشین آلات سنگین و انواع اتومبیل ها به کار می...
فنی
شرح حداکثر دمای آب خروجی 50 درجه
گارانتی کرایه دستگاه کارواش فاقد گارانتی بوده و مسئولیت دستگاه بر عهده مشتری می باشد. دستگاه کارواش قبل از تحویل به مشتری به لحاظ سلامت تست می گردد.
متعلقات
متعلقات به دستگاه شلنگ،لنس دو تکه،مخزن مواد شوینده،سری اتصالات،سوزن،دفترچه راهنما،دسته قابل تنظیم
مشخصات الکتروموتور
توان 2300 وات

توضیحات اجاره کارواش 160 بار

اجاره کارواش 160 بار  به منظور شست و شوی کف سالن های کارگاهی ، نمای ساختمان، ماشین آلات سنگین و انواع اتومبیل ها به کار می رود. معادل فارسی نام کارواش خودرو شوی انتخاب شده است اما این دستگاه مصارف خانگی و صنعتی زیادی در کنار شستشوی خودرو دارد. کارواش های خانگی برقی فشار خروجی  بین 100 تا 160 بار دارند و کارواش های برقی صنعتی فشاری بیش از 160 بار. کارواش های بنزینی و سایر مدل های صنعتی با فشار های بسیار بالاتر نیز در بازار موجود است که نمی توان در مصارف خانگی مورد استفاده قرار داد . کارواش آروا مدل 5109  دستگاه ی است که توسط مجموعه سهند ابزار به صورت روزانه و هفتگی اجاره داده می شود. قدرت موتور این دستگاه 2300 وات است بطوریکه آب ورودی با حداکثر فشار 4 بار را به فشاری نزدیک به 160 بار در خروجی تبدیل می کند.کارواش 160 آمپری آروا در هر دقیقه 7 لیتر آب مصرف می کند . حداکثر دمای آب خروجی 50 درجه سانتیگراد است و یک منبع جهت مایع شوینده در آن تعبیه شده است.نکاتی جهت شستشوی سطوح و کار با کارواش کارگاهی را می توانید در انتهای این مطلب مطالعه نمایید. آموزش شستشوی خود را با دستگاه کارواش را در انتهای صفحه مربوط به کرایه کارواش خانگی مطالعه نمایید.

میزان اجاره کارواش 160 بار

به منظور رعایت حقوق مشتریان عزیز مجموعه سهند ابزار اجاره کارواش 160 بار را به دو صورت روزانه و هفتگی عرضه می نماید:
- قیمت اجاره کارواش 160 بار روزانه 70 هزار تومان
- قیمت اجاره کارواش 160 بار هفتگی 420هزار تومان


حقوق مشتریان عزیز هنگام اجاره کارواش 160 بار

1. تحویل کارواش صنعتی به صورت سالم و تست شده توسط مجموعه سهند ابزار ، 
2.مجموعه سهند ابزار خود را مکلف می داند تا به لحاظ فنی دستگاه با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

شرایط اجاره کارواش 160 بار

شروط زیر مواردی است که مجموعه سهند ابزار جهت اجاره کارواش صنعتی  در نظر گرفته است:. دریافت اصل کارت شناسایی هوشمند از شخص تحویل گیرنده دستگاه(کارت ملی یا گواهینامه یا کارت ماشین)
1.1. در صورتی که طرف قرارداد شرکت باشد و دستگاه در محل دفتر یا کارگاه شرکت تحویل گردد، شرکت می تواند به جای اصل کارت شناسایی پرسنل خود، رسید سر برگ دار مهر شده توسط شرکت ارائه کند.
2. امضای رسید تحویل دستگاه توسط مشتریان عزیز
3. دریافت مبلغ 200 هزار تومان بابت امانت کارواش صنعتی از مشتریان عزیز و باز پرداخت آن توسط مجموعه سهند ابزار پس از پایان کار
4. تحویل دستگاه به صورت سلامت توسط مشتریان عزیز مجموعه سهند پس از پایان کار

لازم به ذکر است که هزینه حمل و نقل دستگاه (کرایه رفت و برگشت) بر عهده مشتریان عزیز می باشد.

نکات کار با کارواش 160بار آروا به منظور شست و شوی سطوح

1. ضمن کار با هر دستگاه باید لباس مناسب با آن دستگاه را به تن داشته باشید. استفاده از چکمه بلند ، عینک و دستکش استفاده نمایید.پوشیدن چکمه علاوه بر افزایش ایمنی مانع از سر خوردن می شود.
2.لوازم شکستنی مانند انواع گلدانها و لوازم تزیینی را از اطراف مسیر شستشو بردارید. فشار زیاد آب می تواند باعث صدمه به این اشیا گردد.
3. طول کابل  برق در کارواش آروا مدل 5109 می باشد. محل  پریز به هیچ وجه نباید خیس شود.بهتر است از دورترین و بالاترین محل ممکن برای اتصال استفاده نمایید.
4. زمان اتصال و کشیدن دوشاخه ، جهت جلوگیری از  احتمال برق گرفتگی  دستها نباید خیس باشد. 
5. پس از اتصال دسته، رابط و نازل چک کنید اتصالات نشتی نداشته باشند. نشت های جزیی را با استفاده از نوار تفلون می توان آب بندی کرد.
6. علاوه بر فشار آب خروجی نحوه و شکل پاشش آب در بهره وری کارواش تاثیر گذار است.فشار بیشتر کارواش دلیل بر تمیزی بیشتر نیست.
7. نازل با زاویه های کمتر که آب را با فشار بیشتر خارج می کنند مناسب کندن تکه های چسبیده بر روی سطوح هستند.
8. جهت شستشوی صحیح سطوح با مواد شوینده، ابتدا محلول شستشو را در مخزن کارواش 160 بار آروا بریزید و با نازل پخش کننده بر روی سطوح بپاشید بعد از گذشت مدت زمان لازم نازل با شدت مناسب را انتخاب کنید و سطوح را با آب پاک نمایید.
9.  بهتر است زاویه پاشش آب بر روی سطوح 45 درجه باشد تا آشغالها به سمت کاربر باز نگردد.
10. در زمان شستن سطوح رنگ شده فاصله را بیشتر کرده و نازل را پاششی  انتخاب کنید. فشار زیاد آب ممکن است به رنگ سطوح آسیب بزند .
11. نکته مهم پایانی اینست که از شوخی کردن با افراد ضمن کار با کارواش بپرهیزید زیرا  ممکن است فرد تعادل خود را بر اثر برخورد آب پر فشار از دست بدهد، زمین سر باشد و دویدن بر روی سطوح لیز خطرناک است و همچنین برخورد آب با نازل پرفشار می تواند باعث صدمه و پارگی پوست اشخاص گردد.

مشاهده لیست کامل  ابزار اجاره ای موجود در فروشگاه سهند ابزار

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!