Menu
Your Cart

اجاره بتونیر (میکسر بتن) 350 لیتری برقی

اجاره بتونیر (میکسر بتن) 350 لیتری برقی
اجاره بتونیر (میکسر بتن) 350 لیتری برقی
  • موجودd: موجود
  • مدل: Mixer300L
  • مکان: سهند ابزار
150,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 150,000 تومان
فنی
دور موتور1400 دور در دقیقه
گارانتیاجاره بتونیر 300 لیتری فاقد گارانتی بوده و مسئولیت دستگاه بر عهده مشتریان عزیز می باشد.
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتورچین
توانالکتروموتور 3 اسب

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی

توضیحات

 

توضیحات اجاره بتونیر 350 لیتری برقی

اجاره بتونیر 350 لیتری  که با نام میکسر بتن و یا همزن بتن نیز شناخته می شود  برای مخلوط کردن و تولید بتن یکنواخت در حجم کم به کار می رود. بتونیر با موتور3 اسب و دور موتور 1400 دور بر دقیقه مناسب  مصارف ساختمانی و بتن ریزی های سریع و محدود همچون پیاده رو سازی و تعمیر و باز سازی انواع ساختمان ها استفاده می شود. بتونیر 350 لیتری دارای دو چرخ است و گیربکس آن ساخت اصفهان می باشد. این بتونیر از نوع دنده کمر بوده و به وسیله فرمان 360 درجه به چرخش در می آید.در انتهای همین مطلب توضیحات بیشتر در رابطه با آشنایی با بتونیر آورده شده است. 

 

میزان اجاره بتونیر 350 لیتری برقی

اجاره بتونیر 350 لیتری  به سه صورت انجام می گیرد تا مشتریان بتوانند متناسب با بازه زمانی مورد نیاز خود از تخفیفات آن بهره مند گردند:

- اجاره بتونیر 350 لیتری به صورت روزانه 150 هزار تومان

- اجاره بتونیر 350 لیتری به صورت هفتگی 700 هزار تومان

- اجاره بتونیر 350 لیتری به صورت ماهانه  2 میلیون و 100 هزار  تومان

 
 

حقوق مشتریان عزیز هنگام اجاره بتونیر 350 لیتری برقی

1. تحویل بتونیر 300 لیتری به صورت سلامت و تست شده از سوی مجموعه سهند ابزار. برای تحویل بتونیر 300 لیتری باید تمامی پیچ ها محکم بوده و دنده متصل به دیگ ریگلاژ شده باشد. همچنین باید سیستم برقی دستگاه چک شود.

مجموعه سهندابزار خود را مکلف می داند تا به لحاظ فنی دستگاه های با کیفیت بالا را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 

شرایط اجاره بتونیر 350 لیتری برقی

شروط زیر مواردی است که مجموعه سهندابزار برای اجاره بتونیر 350 لیتری برقی در نظر گرفته است :

1. دریافت چک ضمانت به مبلغ 15 میلیون تومان در وجه سهندابزار (بدون قید ضمانت) به تاریخ یک هفته بعد از مدت قرارداد

2. امضای رسید دستگاه توسط مشتریان عزیز

3. دریافت مبلغ کرایه دستگاه ابتدای کار 

4. تحویل دستگاه به صورت سلامت توسط مشتریان عزیز به مجموعه سهندابزار پس از پایان کار

لازم به ذکر است که هزینه حمل و نقل دستگاه ( کرایه رفت و برگشت ) بر عهده مشتریان عزیز می باشد.

 

میکسر بتن چیست ؟

بتن با کیفیت بتنی است که مواد تشکیل دهنده آن به طور کامل مخلوط شده باشند به نحوی که اگراز یک مخلوط بتن با کیفیت به صورت رندم نمونه برداری شود تمامی نمونه ها دارای وزن، مقدار هوا، سیمان و دانه های سنگی تقریبا یکسانی باشند.تولید چنین مخلوطی  از مصالح تنها توسط میکسر های بتن امکان پذیر است.میکسر های در حجم ها مختلف با مکانیزم های مکانیکی و موتوری متفاوتی وجود دارند.
 

بتونیر چیست ؟

بتونیر به میکسر های با ظرفیت تولید پایین که امکان جابجایی و انتقال را دارند می گویند. از منظر ساختار مکانیکی بتونیر را به دو نوع کلی محور ثابت (غیر کج شونده) و محور متحرک (کج شونده)  تقسیم می کنند.

- بتونیر با محور ثابت: حرکت دیگ در بتونیر های با محور ثابت به صورت افقی انجام می شود. از یک طرف دیگ مواد وارد شده و یا به اصلاح دیگ تغذیه می شود. بعد از اختلاط مواد ، با چرخش دیگ در جهت عکس مواد از دهانه دیگر دیگ خارج می شوند. 

- بتونیر با محور متحرک: در این نوع عمل تغذیه و تخلیه از یک دهانه صورت می پذیرد به همین دلیل در زمان بارگیری و تخلیه دیگ حر کت می کند  به نحوی که دهانه دیگ برای کاربر قابل دسترس باشد. در بتونیر های کج شونده چون عمل تخلیه با سرعت انجام می شود بتن خاصیت خود را حفظ می کند . لذا در بتن های با عیار پایین تر و یا بتن با مصالح درشت استفاده از بتونیر با محور متحرک گزینه مناسب تری است.بتونیر های با محور متحرک را به دو نوع دنده زیر و دنده کمر تقسیم می کنند. نوع دنده زیر نرم تر کار می کند و صدار کمتری ضمن کار تولید می کند اما بتونیر دنده کمر تعمیر و نگهداری آسان تری داشته و به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است.
 

اجزای تشکیل دهنده بتونیر دنده کمر چیست؟

- مخزن بارگیری: مخزن بارگیری در بتونیر با نام های جام و یا دیگ نیز شناخته می شود. در ایران جنس دیگ ها از فولاد ضد سایش ساخته نمی شود و عموما از فولاد معمولی نرمه با جوش و یا پرچ ساخته می شود.

- موتور: بتونیر های برقی را الکتروموتور ها به حرکت در می آورند.الکتروموتور با  قدرت 3 اسب و سرعت 1400 دور در دقیقه یکی از گزینه های مطلوب برای بتونیر های 350 لیتری هستند. موتور های با سرعت بیشتر توصیه نمی شود چون علاوه بر اینکه سرعت بیشتر موتور از قدرت آن کم می کند مهار سرعت برای خارج نشدن دیگ از محور خود اهمیت دارد.

- گیربکس:سرعت نهایی چرخش دیگ در بتونیر بین 13 تا 17 دور در دقیقه است .  انتقال نیروی موتور به دیگ، کاهش سرعت و افزایش قدرت موتور بر عهده گیربکس بتونیر است. گیربکس حلزونی VF86 یکی از گزینه های متناسب با الکتروموتور 3 اسب با سرعت 1400 دور در دقیقه است.

- شاسی، پایه های اتکا و چرخ ها : مخزن روی شاسی قرار می گیرد. پایه ها ی اتکا و چرخ ها به  منظور جابجایی دستگاه به کار می رود. به منظور افزایش عمر استراکچر بتونیر باید دستگاه را در حالت خالی جابجا کنیم و نزدیک به محل کار نهایی مستقر کنیم . 

- اهرم کنترل: از اهرم کنترل برای تغییر وضعیت دیگ در حالت بارگیری و تخلیه استفاده می کنیم.

 

تهیه بتن در بتونیر چه مدت طول می کشد؟

زمان تهیه بتن در بتونیر باید بعد از ریختن تمام مصالح ( به غیر از آب) داخل دیگ اندازه گیری شود.به طور عمومی بعد  از زمان اضافه کردن آب به دیگ بتونیر  20 دور برای مخلوط شدن کامل بتن نیاز است. البته تهیه بتن بر اساس طرح اختلاط بتن متفاوت است و جنبه تجربی هم دارد و به نظر تکنسین کار وابسته است. اما زمان مخلوط شدن بتن در بتونیر های 350 لیتری بیشتر از 1 دقیقه یا 1 دقیقه و 30 ثانیه نمی شود. اگر این زمان را به زمان بارگیری و تخلیه اضافه کنیم نباید بیشتر از 8 الی 10 دقیقه در یک نوبت ساخت بتن شود.
 
 

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات