Menu
Your Cart

اجاره اره گرد بر صنعتی

اجاره اره گرد بر صنعتی
اجاره اره گرد بر صنعتی
  • موجودd: موجود
  • مدل: اره گردبر 235 میلیمتر
  • مکان: سهند ابزار
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید
فنی
قطر صفحه235 میلیمتر
کشور سازندهچین
گارانتیاجاره اره گردبر فاقد گارانتی بوده و مسئولیت دستگاه بر عهده مشتریان عزیز می باشد.
مشخصات الکتروموتور
توان2000 وات

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

توضیحات

توضیحات اجاره اره گرد بر صنعتی

اجاره اره گرد بر صنعتی به منظور برش چوب، ورق های نازک فلزی و گاهی برش سنگ مورد استفاده قرار می گیرد. اره گرد بر یا اره دیسکی صنعتی به اره هایی با قطر صفحه 235 میلیمتر و توان موتور بالا (مثلا 2000 وات) گفته می شود. اره گرد بر صنعتی یا اره دیسکی صنعتی به دلیل قابلیت برش عمیق (به واسطه صفحه 235 میلیمتر) برای انواع برش با فشار بالا مثل صفحات چوب و ام دی اف با قطر زیاد مورد استفاده قرارمی گیرد. از این مدل اره می توان برای انجام برش با زوایای مختلف استفاده کرد.


قیمت اجاره اره گرد بر صنعتی

مجموعه سهندابزار برای رعایت حال مشتریان عزیز اجاره اره گرد بر صنعتی را به دو صورت ارائه می کند:
- اجاره اره گرد بر یا اره دیسکی صنعتی روزانه 150 هزار تومان
- اجاره اره گرد بر یا اره دیسکی صنعتی هفتگی 700 هزار تومان
 
مشتریان عزیز می توانند برای تماس با همکاران ما اینجا و برای خرید و اطلاع از قیمت ابزارآلات نجاری اینجا کلیک کنند.


حقوق مشتریان عزیز هنگام اجاره اره گرد بر صنعتی

1. تحویل اره گرد بر صنعتی به صورت سلامت و تست شده از سوی مجموعه سهند ابزار
مجموعه سهند ابزار خود را مکلف می داند تا به لحاظ فنی دستگاه با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود قرار دهد.


شرایط اجاره اره گرد بر صنعتی

شروط زیر مواردی است که مجموعه سهندابزار برای اجاره اره گرد بر صنعتی در نظر گرفته است:

1. دستگاه پس از واریز هزینه ارسال، به محل پروژه فرستاده می شود.

2. جهت ضمانت دستگاه کارت شناسایی هوشمند از کارفرما (مالک) پروژه دریافت می شود .

3. رسید دریافت دستگاه باید توسط شخص صاحب کارت هوشمند امضا شود.

4. در ابتدای کار، کرایه ماه اول به صورت کامل دریافت می شود.

5. دستگاه در محل به صورت سالم تحویل داده می شود و به صورت سلامت در پایان کار تحویل گرفته می شود.

6. مسئولیت رعایت نکات ایمنی کار با دستگاه بر عهده شخص کارفرما می باشد.

 

لازم به ذکر است که هزینه حمل و نقل دستگاه ( کرایه رفت و برگشت ) بر عهده مشتریان عزیز می باشد.آموزش و نکات کار با اره گرد بر صنعتی

هرگز اجازه ندهید آشنایی تان با دستگاه باعث شود هشدارهای ایمنی را نادیده بگیرید. در صورت استفاده غیر ایمن و نادرست ممکن است آسیب های جدی به کاربر وارد شود.
1. دستان خود را از ناحیه برش دور نگه دارید و با یک دست همواره دسته کمکی را نگه دارید. بدن خود را در یک طرف دستگاه قرار دهید و از قرار گرفتن پشت دستگاه اجتناب کنید. در این صورت ممکن است هنگام لگد زدن دستگاه، آسیب ببینید.
هرگز سعی نکنید هنگامی که دستگاه مشغول به کار است قطعه بریده شده را از آن جدا کنید. تیغه ها پس از خاموش کردن دستگاه به سرعت متوقف نمی شوند لذا برای جدا نمودن قطعه کار صبر کنید تا تیغه ها کامل بایستند.


اجاره اره گرد بر

 
2. حفاظ پایین دستگاه را از جهت درست بسته شدن کنترل کنید. از دستگاه هنگامی که حفاظ پایین نمی تواند آزادانه حرکت کند و سریع بسته شود، استفاده نکنید. هرگز حفاظ پایین دستگاه را در حالت باز قرار ندهید. در صورت افتادن اتفاقی دستگاه از روی ارتفاع ممکن است حفاظ پایینی آن خم شود. ابتدا مطمئن شوید که آزادانه حرکت می کند و هنگام حرکت با تیغه یا اجزای دیگر دستگاه تماس ندارد.
برای کنترل حفاظ زیرین دستگاه، آن را با دست باز کرده و از نزدیک مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که حفاظ با تیغه هنگام حرکت تماس پیدا کند خطرات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.
3. کارکرد و وضعیت فنر حفاظ زیرین دستگاه را کنترل کنید. اگر حفاظ و فنر به خوبی کار نکنند باید قبل از استفاده سرویس شوند. حفاظ زیرین دستگاه ممکن است به دلیل خرابی یا باقی ماندن چسبندگی یا انباشته شدن کثیفی بر روی آن به کندی حرکت کند.
4. همواره پیش از پایین آوردن تیغه بر روی قطعه کار بررسی کنید که حفاظ زیرین دستگاه تیغه را پوشانده باشد. تیغه بدون محافظ می تواند باعث شود که اره به عقب حرکت کند و هر آنچه را که در سر راه قرار دارد ببرد. 
5.هرگز قطعه کار را هنگام برش بین پا یا دستان خود قرار ندهید. همیشه سعی کنید تماس بدنی خود را با قطعه کار هنگام برش به حداقل برسانید.
6. با این دستگاه بر روی سطوح عایق کار کنید. در صورت لخت بودن یا لخت شدن سیم دستگاه ممکن است قسمت های فلزی دستگاه اتصال کرده و خطر برق گرفتگی کاربر را تهدید کند.

جمع کردن سیم برق در زمان کار با اره گرد بر

 
7. همواره از تیغه هایی با اندازه و شکل مناسب استفاده کنید. تیغه هایی که با دستگاه شما تطابق نداشته باشند ممکن است سبب بروز آسیب گردند.
8. به منظور کارایی بهینه و امنیت کار هرگز از واشر و مهره های خراب استفاده نکنید.
9. پس زدن دستگاه عکس العملی است که ناشی از گیر کردن یا خمیده شدن تیغه در قطعه کار است که باعث می شود تیغه به طور کنترل نشده از قطعه بیرون پریده و به سمت کاربر پرتاب شود. پس زدن دستگاه، نتیجه استفاده از دستگاه در شرایط نامناسب است. برای پیشگیری از پس زدن دستگاه، آن را با هر دو دست محکم بگیرید و بدن و دست های خود را در حالتی قرار دهید که در برابر پس زدن دستگاه مقاومت کنند.
هنگام راه اندازی مجدد دستگاه مراقب باشید که تیغه داخل قطعه کار نباشد. قطعه ها و ورقه های بزرگ را هنگام کار به خوبی حمایت کنید. معمولا وسط قطعه های بزرگ و سنگین شکم می دهند. برای جلوگیری از خم شدن قطعه، زیر قسمت برش را با قرار دادن تخته محکم نمایید.
هنگامی که تیغه خم می شود یا در قطعه گیر می کند، ابتدا ماشه را رها کنید و بگذارید تیغه داخل قطعه متوقف شود. هرگز تلاش نکنید که تیغه را در حالی که در حال حرکت است از قطعه جدا کنید.
هنگام راه اندازی دستگاه در حالی که تیغه داخل قطعه کار قرار دارد مراقب باشید که دندانه های تیغه با قطعه در تماس نباشد. از تیغه های خراب یا کند استفاده نکنید. همچنین آن ها را همراه پاک و تمیز نگه دارید. وجود چسبندگی و براده های چوب بر روی تیغه موجب کندی آن می شود. برای پاک کردن تیغه ها از آب گرم یا نفت استفاده کنید و هرگز گازوییل به کار نبرید.
هنگام کار، دستگاه را با دو دست محکم بگیرید و هیچ گاه دست یا انگشتان خود را پشت اره قرار ندهید. هرگز به اره فشار نیاورید. فشار بیش از حد موجب غیر یکنواختی برش ها، کاهش دقت و پس زدن احتمالی دستگاه می گردد. همواره اره را به سمت جلو با سرعتی یکنواخت حرکت دهید.
10. هنگام بریدن چوب های ضخیم و الوارها، دقت بیشتری به خرج دهید.
11. از بریدن میخ ها و منگنه ها خودداری نمایید. قبل از بریدن اقدام به درآوردن تمام میخ ها و منگنه ها نمایید.
12. هنگام برشکاری سیم دستگاه را در جایی امن جمع کنید تا به طور اتفاقی بریده نشود.
13. دستگاه دارای یک دسته در جلو و یک دسته در عقب است که هنگام کار باید گرفته شود.
14. هنگام برشکاری، بخش پهن تر دستگاه را روی قسمت حمایت شده قطعه قرار دهید تا از سقوط ناگهانی دستگاه به دلیل جدا شدن بخش بریده شده قطعه کار جلوگیری شود.
15. هرگز برای نگه داشتن قطعات کوچک، آنها را با دست نگه ندارید.

کار با اره گرد بر

 
16. هرگز دستگاه را به طور برعکس نگرفته و با آن کار نکنید.
17. بعد از خاموش کردن دستگاه، تیغه بلافاصله متوقف نمی شود لذا از تماس با آن هنگامی که کامل متوقف نشده خودداری نمایید.
18. پیش از پایین آوردن دستگاه مطمئن شوید که حفاظ زیرین دستگاه بسته است و تیغه کاملا متوقف شده است.
19. هنگام برشکاری برخی قطعات، ممکن است مواد شیمیایی سمی ساطع گردد. در این صورت از ماسک ضد غبار استفاده کرده و از تماس پوستی با قطعات خودداری کنید.

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات