Menu
Your Cart

اجاره اره عمودبر برقی

فنی
گارانتیاجاره اره عمودبر فاقد گارانتی بوده و مسئولیت دستگاه بر عهده مشتریان عزیز می باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

توضیحات

 

 

توضیحات اجاره اره عمودبر برقی

اره عمودبر برقی در بسیاری از برشکاری ها مورد استفاده قرار می گیرد. بر اساس قدرت موتور و امکانات اره عمود بر  کاربران  انواع تخته از جمله تخته سه لایی و ام دی اف ورق های فلزی، پلاستیکی و انواع ورق های با ضخامت کم را برشکاری می کنند. مجموعه سهندابزار اره عمود بر برقی آروا مدل 5402 را به همراه یک عدد تیغه مخصوص برش چوب به صورت اجاره در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. اره عمود بر برقی آروا مدل 5402 دارای قدرت موتور 710 وات می باشد که قدرت موتور و قابلیت تنظیم سرعت تیغه ، امکان برش انواع تخته و ورق آهن رابه صورت مستقیم و زاویه دار  فراهم آورده است.پس از اطلاع از شرایط و قیمت  اجاره اره عمودبر برقی می توانید روش کار با اره عمود بر و  نکات ایمنی ضمن کار با این دستگاه را مطالعه نمایید.

 

 

میزان اجاره اره عمودبر برقی

برای رعایت حقوق مشتریان عزیز اره عمودبر برقی به دو صورت اجاره داده می شود:
- اجاره اره عمودبر برقی روزانه 70 هزار تومان
- اجاره اره عمودبر برقی هفتگی 350 هزار تومان

 


مشتریان عزیز می توانند برای تماس با همکاران ما اینجا و برای خرید انواع اره عمودبر و اطلاع از قیمت آن اینجا کلیک کنند.

 

حقوق مشتریان عزیز هنگام اجاره اره عمودبر برقی

1. تحویل اره عمودبر یا اره چکشی به صورت سلامت و تست شده از سوی مجموعه سهندابزار

مجموعه سهندابزار خود را مکلف می داند تا به لحاظ فنی دستگاه های با کیفیت بالا را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 

شرایط اجاره اره عمودبر برقی

شروط زیر مواردی است که مجموعه سهندابزار برای اجاره اره عمودبر برقی در نظر گرفته است :

1. دریافت اصل کارت شناسایی هوشمند از شخص تحویل گیرنده دستگاه ( کارت ملی یا گواهینامه یا کارت ماشین )

1.1. در صورتی که طرف قرارداد شرکت بوده باشد و دستگاه در محل دفتر یا کارگاه شرکت تحویل شود ، شرکت می تواند به جای ارائه اصل کارت شناسایی پرسنل خود ، رسید سر برگ دار به همراه مهر شرکت جهت تحویل دستگاه ارائه کند.

2. امضای رسید تحویل دستگاه از طرف مشتریان عزیز

3. دریافت مبلغ 200 هزار تومان جهت امانت و بازپرداخت آن توسط مجموعه سهندابزار پس از پایان کار

4. تحویل دستگاه به صورت سلامت توسط مشتریان عزیز به مجموعه سهندابزار پس از پایان کار

 

لازم به ذکر است هزینه حمل و نقل دستگاه ( رفت و برگشت ) بر عهده مشتریان عزیز می باشد.
 

آشنایی و آموزش کار با اره عمود بر برقی

برای کار با اره عمود بر برقی ابتدا باید با امکانات دستگاه و قابلیت های آن آشنا شوید .همانطور که در تصویر مشاهده می کنید اره  عمود بر برقی آروا مدل 5402  دارای سوئیچ حرکت چکشی ، دیمر تنظیم سرعت  و کلید حالت دائم  می باشد و از دیگر قابلیت های  ARVA 5402 امکان تنظیم زاویه کفشک و قابلیت برشکاری زاویه دار است که هر یک را به صورت جداگانه توضیح می دهیم.

سوئیچ حرکت چکشی

تیغه اره عمود بر در حالت عادی به صورت عمود بر سطح به سمت بالا و پایین حرکت می کند که در زمان بالا آمدن باعث برش قطعه می شود. در مواردی که جسم از دانسیته بالاتری بر خوردار باشد و حرکت درون جسم نیاز به شتاب بیشتری داشته باشد کلید حرکت چکشی می تواند موثر باشد. در این حالت علاوه بر حرکت عمودی تیغه مقداری ضربه روبه جلو نیز به مسیر برش وارد می کند. کلید حرکت چکشی در اره عمود بر آروا مدل 5402 دارای 3 حالت است. حالت اول که وضعیت بدون ارتعاش می باشد برای ورق های فلزی با ضخامت کم مناسب است. حالت دوم که ارتعاش کمی دارد برای مواد غیر چوبی که کمی سخت باشد مناسب است مانند برشکاری در PVC مناسب است. حالت سوم که بیشترین ارتعاش را ایجاد  می کند مناسب برش چوب و انواع پلاستیک است.
 

دیمر تنظیم سرعت

سرعت حرکت تیغه به سمت بالا و پایین در اره عمود بر آروا مدل 5402 بین 500 تا 300 بار در دقیقه است. با توجه به متریال و نوع برشکاری سرعت حرکت تیغه متفاوت است. به طور مثال برش فلزات و برشکاری های دقیق با سرعت پایین انجام می شود. در برشکاری های PVC   نیز باید از سرعت کم استفاده کنیم تا حرارت  در محل برش بالا نرود و باعث دفرم شدن و آب شدن PVC نشود.اما برشکاری های خط مستقیم درقطعات چوبی را می توان با سرعت بالا انجام داد. برش فولاد نرم، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ را با سرعت های متوسط انجام می دهیم. همچنین اگر برشکاری زاویه دار باشد بهتر است دیمر بر روی  پایین ترین سرعت خود باشد.
 

کلید حالت دائم روشن

استفاده از کلید حالت دائم روشن به کار بر این امکان را می دهد تا اره عمود بر را با هر دو دست خود و با تسلط بیشتری هدایت کند.آنچه در مورد کلید حالت دائم روشن بسیار اهمیت دارد اینست که هر بار کار با قطعه تمام می شود کلید را خاموش کنیم و بعد اره عمود بر را بر روی زمین و یا میز کار قرار دهیم. 
 

تنظیم زاویه کفشک و برشکاری زاویه دار

کفشک قطعه فلزی است که بر روی سطح کار قرار می گیرد و تیغه از میان آن  عبور می کندکه در حالت عادیزاویه کفشک و تیغه برش 90 درجه است .اینکه نشانه گر کفشک به درستی بر روی مسیری که از قبل روی قطعه مشخص شده است قرار بگیرد بسیار در تمیزی کار تاثیر گذار است. اگر نیاز به فارسی بر و یا برشکاری با زاویه داشته باشیم باید با آچار آلن پیچ های زیر کفشک را شل کنیم و زاویه کفشک را نسبت به تیغه  تغییر بدهیم.حداگثر میزان مجاز تغییر زاویه کفشک 45 است.دقت کنید در برشکاری و مخصوصا در برشکار ی زاویه دار ابتدا بر روی یک قطعه به صورت آزمایش عملیات برش را تست کنید . در زمانی شروع برشکاری کفشک را در حالت خاموش بر روی قطعه قرار ندهید زیرا ممکن است با روشن شدن دستگاه در لحظه شروع  قطعه در جای خود حرکت کند و باعث برش اشتباه شود.در برش های اریب و زاویه دار از کمترین سرعت ممکن  استفاده کنید.
 

آموزش کار با اره عمود بر برقی

1.اگر قطعه مورد نظر شما چوب باشد ، تیغه ای که به همراه دستگاه به شما تحویل داده شده است مناسب می باشد. اما اگر تصمیم دارید پلاستیک، آلومینیوم و یا قطعات فلزی را با اره عمود بر برش دهید ابتدا به راهنمای انتخاب تیغه اره عمود بر مراجعه کنید و تیغه مناسب کار خود را تهیه نمایید.هرگز تیغه های کند ، کج و ترک خورده را استفاده ننمایید.
2.بعد از نصب تیغه و اطمینان از محکم بودن آن دو شاخه عمود بر را به پریز متصل نمایید.طول سیم عمود بر آروا 2 متر است و اگر نیاز به سیم بلند تر دارید از رابط های ایمن و صنعتی استفاده کنید.دقت داشته باشید سیم برق در مسیر برشکاری نباشد.
3.سرعت را روی کمترین میزان تنظیم نمایید . محافظ تیغه را ببندید و از محکم بودن آن مطمئن باشید. 
4. مسیر برش را با خط کش و یا پرگار مشخص کنید . موانع را از زیر و روی سطح برش بردارید. میخ و منگنه های احتمالی را از داخل چوب بیرون بکشید. 
5. قطعه را با حداقل دو گیره بر روی میز کار محکم کنید و مطمئن شوید قطعه ضمن کار تکان نخواهد خورد.قطعه باید به اندازه خروج تیغه از انتهای دیگر از زمین یا سطح میز فاصله داشته باشد. از برش قطعاتی که از طول تیغه بیشتر هستند خودداری نمایید.اگر نیاز به برش زاویه دار دارید کفشک را در زاویه دلخواه تنظیم کنید.
6.اره عمود بر را روشن کنید و به کمک نشانگر کفشک طول مسیر را تا انتها طی کنید. در پایان ابتدا اره را خاموش نمایید و سپس تیغه را از قطعه خارج نمایید.اگرنیاز به برش  از وسط قطعه دارید ابتدا به کمک دریل یک حفره کوچک ایجاد کنید و برش را از حفره ایجاد شده شروع نمایید.

 

 

 

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات