Menu
Your Cart

پارس برش

Brand: پارس برش مدل: pars motor
توضیحات کرایه میلگرد بر میلگردبر یکی از ابزارهایی که در انواع ساخت و سازها به منظور آرماتور بندی و خمکاری میلگرد مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در خم یا برش دادن انواع میلگرد و میله به منظور ساخت انواع پی ، ستون و دیوارها استفاده می شود. قیچی خم و برش پارس موتور دارای موتور تکفاز قدرتمند..
150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:150,000 تومان
Brand: پارس برش مدل: پارس برش-28
 توضیحات قیچی خم و برش میلگرد 28 پارس برشقیچی خم و برش میلگرد پارس برش یک محصول درجه 1 تولید ایران است. این محصول دو منظوره در خم کردن و برشکاری انواع میلگرد در آرماتوربندی ساختمانی به کار می رود. کار با قیچی خم و برش پارس برش بسیار آسان  و کاربر پسند است و قابلیت ایجاد انواع مختلف..
13,150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:13,150,000 تومان
Brand: پارس برش مدل: پارس برش-28
توضیحات اجاره قیچی خم و برش میلگردیکی از ابزارهایی که در انواع ساخت و سازها مورد استفاده قرار می گیرد قیچی خم و برش میلگرد است. با استفاده از این دستگاه کاربر می تواند میلگرد با سایزهای مختلف را به شکل دلخواه خم یا برش داده و در ساخت انواع پی ، ستون و دیوارها استفاده کند. قیچی خم و برش پارس موتور دا..
150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:150,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات