فیلتر هوا بیرونی پرکینز 30*15

فیلتر هوا بیرونی پرکینز 30*15

0تومان
تولید کننده:آسکو
کد محصول: AF-P181054-AS
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

توضیحات فیلتر هوا بیرونی  پرکینزفیلتر هوا در کمپرسورها با نام های بیرونی و درونی نام گذاری می شود. فیلتر درونی در دل فیلتر بیرونی تعبیه می شود و کمک م...
فنی
قطر بیرونی 155 میلیمتر
قطر داخلی 87 میلیمتر
کشور سازنده ایران
فیلتر
ارتفاع فیلتر 300 میلیمتر

توضیحات فیلتر هوا بیرونی  پرکینز

فیلتر هوا در کمپرسورها با نام های بیرونی و درونی نام گذاری می شود. فیلتر درونی در دل فیلتر بیرونی تعبیه می شود و کمک می کند هوای خالص تری داخل کمپرسور شود. هرچه میزان آلاینده و رطوبت در هوایی که وارد کمپرسور می شود بیشتر باشد، کیفیت هوای فشرده خروجی پایین تر و طول عمر دستگاه کم تر خواهد بود.
فیلتر هوا انواع زیادی دارد که فیلتر کاغذی و یا سلولزی پرکاربردترین آنهاست. کاغذ فیلتر قابلیت نیمه نفوذی دارد و به صورت مکانیکی مانع از عبور ذرات درشت تر مولکول های هوا می شود. در طراحی فیلتر هوا، کاغذ را با تاهای منظم به صورت آکاردئونی درمی آورند تا ظرفیت بیشتری برای جداسازی ذرات داشته باشد. اما باز هم پس از مدتی و با توجه به میزان آلودگی های محیط کاغذ فیلتر اشباع می شود و دیگر قادر به صافی هوا از ناخالصی ها نیست. در این مرحله باید فیلتر هوا تعویض شود تا فشار از روی مکنده های کمپرسور برداشته شود.
در زمان تعویض فیلتر دانستن ابعاد دقیق و کد فنی الزامی است.فیلتر هوا بیرونی  پرکینز 15*30 دارای بدنه مشبک فلزی  با دو سر آهنی است که یکی از سرها باز و دیگری مسدود است. فیلتر پرکینز کوتاه یا فیلتر پرکینز 15*30 دارای ارتفاع 300 میلیمتر ،قطر بیرونی 155 میلیمتر و 87 میلیمتر قطر داخلی است. کد فنی فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینز کوتاه ، P 181054 می باشد.

ویژگی های فیلتر هوا پرکینز 

- ساخت ایران
- استفاده به عنوان فیلتر بیرونی
- بدنه مشبک فلزی
- دارای دو سر آهنی
- یک سر بسته و یک سرباز
- دارای کد فنی P181054
- دارای ارتفاع 300 میلیمتر
- دارای قطر بیرونی 155 میلیمتر
- دارای قطر داخلی 87 میلیمتر

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!