فیلتر هوا بیرونی پرکینز 33*15

فیلتر هوا بیرونی پرکینز 33*15

0تومان
تولید کننده:آسکو
کد محصول: AF-1530-AS
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

توضیحات فیلتر هوا بیرونی  پرکینز 33*15فیلتر هوا یک قطعه مصرفی ساده ولی بسیار با اهمیت در کمپرسور هواست که مانع از ورود ذرات معلق و رطوبت به داخل کمپرس...
فنی
قطر بیرونی 155 میلیمتر
قطر داخلی 87 میلیمتر
کشور سازنده ایران - شرکت آسکو
فیلتر
ارتفاع فیلتر 330 میلیمتر

توضیحات فیلتر هوا بیرونی  پرکینز 33*15

فیلتر هوا یک قطعه مصرفی ساده ولی بسیار با اهمیت در کمپرسور هواست که مانع از ورود ذرات معلق و رطوبت به داخل کمپرسور می شود. با توجه به میزان آلودگی محیط و کیفیت فیلتر هوا پس از مدتی روزنه های فیلتر هوا (هواکش) بسته می شود، بطوریکه هوا با ظرفیت بسیار کمتری می تواند از لابلای آن عبور کند و بر روی دستگاه فشار  تحمیل می شود. در سرویس کاری به موقع باید قبل از رسیدن به این مرحله فیلتر تعویض شود.
فیلترهای هوا غالبا در دو نوع بیرونی و درونی موجود هستند. فیلتر درونی داخل فیلتر بیرونی تعبیه می شود. فیلتر هوا بیرونی پرکینز 33*15 مشابه فیلتر هوا بیرونی  پرکینز 15*30 است و تنها در ارتفاع با هم تفاوت دارند. همانطور که می دانید فیلتر هوا از کاغذ فلیتر با خاصیت نیمه نفوذی که به صورت آکاردئونی تا خورده پر شده است. بر روی کاغذ فیلتر از بیرون و داخل که ظاهری استوانه ای داردبا توری فلزی مشبک پوشانده شده است و در دو سر استوانه با سرهای آهنی مهار شده اند. یکی از سرهای آهنی باز و دیگری بسته است. فیلتر هوا (هواکش بیرونی) پرکینز 33*15 دارای ارتفاع 330 میلیمتر، قطر بیرونی 155 میلیمتر و قطر درونی 87 میلیمتر است. 


ویژگی های فیلتر هوا بیرونی پرکینز 33*15

- ساخت ایران
- فیلتر بیرونی 
- مخصوص کمپرسوربا موتور پرکینز15*33
- ارتفاع فیلتر 330 میلیمتر
- قطر بیرونی فیلتر 155 میلیمتر
- قطر داخلی فیلتر 87 میلیمتر
- فیلتر کاغذی
- دارای روکش فلزی از داخل و بیرون
- دارای دو سر آهنی 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!