قیچی خم و برش میلگرد

توضیحات قیچی خم و برش میلگرد

دستگاه خم و برش میلگرد با نام قیچی میلگرد بر نیز شناخته می شود.قیچی میلگرد بر پارس برش و مارال دونمونه با کیفیت از این محصول است . قیچی خم و برش میلگرد یک ابزار ساختمانی  دو کاره است که در دسته ماشین آلات برقی ساختمانی قرار دارد. وظیفه این دستگاه خم کاری انواع میلگرد و برش آن است. برش و خم کاری میلگرد در ساخت آرماتور، خاموت زنی و به طور کلی شکل دهی انواع میلگرد به منظور استفاده در بتن ریزی ها و آرماتور بندی ها به کار می رود.بهترین قیچی میلگرد بر ، باید پاسخگوی نیاز های شما باشد.بنابر این  در زمان خرید قیچی خم و برش میلگرد به مواردی همچون مکانیزم برشکاری، سرعت خم و برش، سیستم برق تک فاز و یا سه فاز، ابعاد دستگاه ، قابلیت جابجایی و تعداد چرخ آن توجه کافی داشته باشید.قیچی میلگرد بر برقی پارس برش و مارال تک فاز با مکانیزم برشکاری هیدرولیکی با قابلیت جابجایی آسان به کمک چهار چرخ می باشد.
چنانچه به قطعات جانبی همچون الکتروموتور، کلید و . . . نیاز دارید به بخش لوازم جانبی ابزار صنعتی و ساختمانی مراجعه نمایید.
در صورت نیاز به مشاوره با همکاران فنی  ما در فروشگاه ابزار ساختمانی سهند ابزار به شماره 02133751000 و یا 09128107868 در تماس باشید.

انواع دستگاه خم و برش میلگرد

انواع قیچی خم و برش میلگرد بر اساس مکانیزم برشکاری   و سرعت برش  به سه دسته کلی دستی، هیدرولیکی، گیربکسی تقسیم می شود.
قیچی های دستی که بدون برق کار می کنند مناسب برش میلگرد های نازک هستند و زمان زیادی از اپراتور می گیرند. اما قیمت مناسبی دارند و به راحتی قابل حمل می باشند.
دستگاه خم و برش میلگرد هیدرولیکی با  بالا رفتن فشار روغن و حرکت جک هیدرولیکی  نیروی لازم جهت خم کاری و یا برش میلگرد را  تامین می کند. قیچی هدرولیکی با توجه به ظرفیت برش  میلگرد (بر اساس سایز و جنس آن) می تواند به صورت تک فاز و یا سه فاز طراحی شود. در قیچی هیدرولیکی تک فاز زمان برش  در حدود 3 ثانیه تخمین زده می شود.قیچی میلگرد بر پارس برش و قیچی مارال در این دسته قرار می گیرد.
در قیچی خم و برش گیربکسی که به دستگاه برش مکانیکی نیز معروف است سرعت برش بسیار بالاتر است به طوری که زمان برش کاری کمتر از 1 ثانیه است. این دستگاه ها در سرعت و قدرت بالاتری به نسبت سیستم های هیدرولیکی  طراحی می شود و قیمت آن به نسبت بیشتر  است. قیچی خم و برش گیربکسی  اغلب مناسب کارگاه های ثابت می باشد.

قیچی خم و برش میلگرد

قیچی خم و برش میلگرد 28 مارال

قیچی خم و برش میلگرد 28 مارال

توضیحات قیچی خم و برش میلگرد 28 مارالقیچی خم و برش میلگرد 28 مارال یک میلگرد بر دو منظور و قدرتمند به منظور برشکاری و خم کاری انواع میلگرد تا شماره 28 است. در طراحی قیچی میلگرد بر مارال از مکانیزم برش..

7,500,000تومان
قیچی خم و برش میلگرد 28 پارس برش

قیچی خم و برش میلگرد 28 پارس برش

توضیحات قیچی خم و برش میلگرد 28 پارس برشقیچی خم و برش میلگرد پارس برش یک محصول درجه 1 تولید ایران است. این محصول دو منظوره در خم کردن و برشکاری انواع میلگرد در آرماتوربندی ساختمانی به کار می رود. کار ..

7,500,000تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)