فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکنز P250 و کاترپیلار 600 برند آسکو

فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکنز P250 و کاترپیلار 600 برند آسکو

0تومان
تولید کننده:آسکو
کد محصول: AF-P181059-AS
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

توضیحات فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکنز و کاتر پیلار برند آسکودر کمپرسورهای فشرده سازی هوا، کیفیت خروجی دستگاه تا حد زیادی به میزان پاکی هوای ورودی بست...
فنی
کشور سازنده ایران
فیلتر
ارتفاع فیلتر 380 میلیمتر
دهنه فیلتر 87 میلیمتر
قطر فیلتر 155 میلیمتر

توضیحات فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکنز و کاتر پیلار برند آسکو

در کمپرسورهای فشرده سازی هوا، کیفیت خروجی دستگاه تا حد زیادی به میزان پاکی هوای ورودی بستگی دارد. ذرات معلق موجود در هوا و رطوبت قبل از ورود به کمپرسور باید گرفته شود. اینکار توسط فیلتر هوا انجام می شود. فیلتر هوا در کمپرسورپرکنز مدل P250 یک محصول با کیفیت بالا ساخت شرکت آسکو ایران است که در فیلتر کاترپیلار 600 نیز کاربرد دارد. بدنه این فیلتر مشبک فلزی است و درون آن با کاغذ فیلتراسیون پر شده است. روکش مشبک از درون نیز بر روی کاغذ فیلتر کشیده شده و از دو طرف با سرهای فلزی بسته شده است. یکی از سرهای فلزی که محل عبور هواست باز و دیگری مسدود می باشد.
کاغذ فیلتر را به صورت آکاردئونی تاهای منظم می زنند تا ظرفیت فیلتر افزایش پیدا کند.و برای فیلتر بهتر از دو فیلتر هوا استفاده می کنند که یکی درون دیگری تعبیه می شود و به نام فیلتر هوا بیرونی و فیلتر هوا درونی شناخته می شوند. پس از مدتی و با توجه به میزان آلودگی محیط کاغذ فیلتر اشباع می شود و به هوا اجازه عبور نمی دهد. در این زمان وقت آن رسیده که فیلتر تعویض شود.عموما به ازای هر دو بار تعویض فیلتر بیرونی یک نوبت فیلتر داخلی تعویض می شود. در زمان تعویض فیلتر دانستن ابعاد دقیق فیلتر و کد فنی آن کمک قابل ملاحظه ای محسوب می شود. فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکنز P250 ، دارای 380 میلیمتر ارتفاع، 155 میلیمتر قطر بیرونی و 87 میلیمتر قطر داخلی است.

ویژگی های فیلتر هوا کمپرسور پرکنز و کاتر پیلار برند آسکو

- برند با کیفیت ایرانی
- مناسب استفاده در کمپرسور اینگرسولرند P250
- مناسب استفاده در کمپرسور کاتر پیلار 600
- فیلتر بیرونی
-کد فنی P 181059
- دارای دو سر آهنی
- دارای بدنه مشبک فلزی
- سلولزی
- ارتفاع فیلتر 380 میلیمتر
- قطر بیرونی فیلتر 155 میلیمتر
- قطر داخلی فیلتر 87 میلیمتر

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!