Menu
Your Cart

فیلتر هوا

در صنایع مختلف از دستگاه های صنعتی با کارکرد متفاوت استفاده می شود. این دستگاه ها وابسته به عملکردشان، هر کدام از فیلتر هوای مخصوص به خود استفاده می کنند. نوع فیلتر مصرفی علاوه بر کار دستگاه به وضعیت و مشخصات فنی موتور دستگاه وابسته است. همچنین شرایط آب و هوای محیط قرارگیری دستگاه نیز در نوع فیلتر انتخابی مهم است. به همین جهت انواع مختلفی از فیلتر هوا صنعتی تولید و عرضه می شود.

انواع فیلتر هوای صنعتی

فیلترهای هوا یا همان هواکش ها بر اساس مواد اولیه کاربردی و میزان توانایی فیلتراسیون به انواع مختلفی تقسیم می شوند. به برخی از آن ها در زیر اشاره شده است:

فیلترهای هوا هپا

فیلترهای هوا هپاکه قابلیت جذب ذرات معلق در هوا به ابعاد 0.3 میکرون را دارد و از الیاف فایبرگلاس، پوشال، حصیر و پنبه ساخته شده است.

فیلترهای هوا اولپا

فیلترهای هوا اولپا که نسبت به فیلتر هپا دارای راندمان بالاتری است. راندمان این فیلتر 99.99 درصد می باشد. فیلتر اولپا قدرت جذب ذرات تا 0.12 میکرون را دارد. الیاف به کار رفته در این فیلتر مانند هپا بوده ولی از الیاف ظریف تری تشکیل شده است.

فیلترهای هوای لانه زنبوری

فیلترهای هوای لانه زنبوری که با سه راندمان مختلف در بازار عرضه می شود. این فیلتر هوا از کاغذ فایبر گلاس و پلیستر ساخته می شود. این فیلترها در یک طرف دارای لاستیک سیلینگ میباشند که باعث می شود هوای فیلتر نشده نفوذ نکند.

فیلترهای هوای کیسه ای یا بگ فیلترها

فیلترهای هوای کیسه ای یا بگ فیلترها این فیلترها از تعدادی کسه از جنس پلی استر تشکیل شده اند. غبار روی سطح بیرونی این کیسه ها می نشیند و هوای پاکیزه از آن خارج می شود. 

فیلتر کفی پلتید

این نوع فیلترها تنها یک بار قابلیت استفاده دارند. این فیلترها به دلیل چین دار شدن پارچه، بازدهی بیشتری در تصفیه هوا دارند. این فیلترها معمولا قبل از هپا و لانه زنبور قرار می گیرند.

کاربرد فیلترهای هوای صنعتی

به طور کلی وظیفه محوری هر فیلتر جداسازی ذرات جامد از یک سیال است. فیلترهای هوا عموما برای پاکسازی هوا از ذرات معلق بزرگتر از 0.3 میکرون مصرف می شوند. این فیلترها می توانند تا 99 درصد کیفیت هوا را بهبود بخشیده و تصفیه نمایند. به طور کلی این فیلترها در همه مکان هایی که داشتن هوایی تصفیه شده و پاک ضرورت دارد، به کار برده می شود.

کاربردهای فیلترهای هوا:

  • تصفیه هوای وارده به کمپرسورها و توربین ها جهت جلوگیری از تخریب و انسداد آنها

  • کارگاه های رنگ آمیزی به خصوص در خروجی کابین های رنگ

  • داخل محیط بیمارستان ها 

  • استفاده در صنعت داروسازی و صنایع غذایی و کارخانجات تولید مواد شیمیایی

به طور کلی هر ۶ ماه عمر مفید یک فیلتر هوا تمام شده و می بایست تعویض گردد. این زمان در محیط هایی با هوای آلوده تر کمتر نیز می باشد. در صورت عدم تعویض به موقع فیلترهای هوا، دستگاه کارآرایی خود را از دست می دهد. این عدم تعویض  منجر به آسیب رسیدن به دستگاه نیز می شود. بنابراین توصیه می گردد راس ۶ ماه فیلترهای هوای خود را تعویض نمایید.

اجزا فیلترهای هوای صنعتی

فیلترهای هواکش از اجزای مختلفی تشکیل می شوند.  قیمت هر فیلتر وابسته به کیفیت و نوع این اجزای به کار رفته در فیلترها متفاوت است.

به صورت کلی این اجزا عبارت است از:

سر فیلتر و ته فیلتر که می تواند ظاهر و مدل های مختلف داشته باشد. مثلا نافی دار یا ساده باشد، پیچ خور، بسته یا باز باشد. جنس این قسمت می تواند فلزی و یا موادی ساخته شود.

کاغذ یا الیاف مورد استفاده در فیلترها نیز با یکدیگر متفاوت است. این کاغذها دارای وزن های متفاوت هستند مثلا 130 یا 140 گرمی می باشند. همچنین کاغذهای فیلتر هواکش دارای گریدهای مختلفی می باشند مانند گرید A و یا گرید B.

اینکه از چه فیلتری در چه دستگاهی استفاده کنیم به موارد زیر وابسته است:

  1. نوع دستگاهی که فیلتر در آن استفاده می شود

  2. به میزان فشاری که قرار است فیلتر هواکش تحمل نماید 

  3. به اقلیمی که دستگاه در آن قرار دارد

هر دستگاه وزن کاغذ و عمق چین های کاغذ مخصوص به خود را دارد. وزن بالاتر کاغذ و یا عمیق تر بودن چین های کاغذ یک فیلتر لزوما بهتر بودن یک فیلتر را برای یک دستگاه همراه ندارد. بلکه هر دستگاه خصوصیات مختلف خود را دارد. اگر این دو پارامتر از حد لزوم خود، بیشتر استفاده شود ممکن است دستگاه خفه شده و یا به آن آسیب برسد.

قیمت گذاری هر فیلتر نیز به نوع و وزن کاغذ مورد استفاده در فیلتر هواکش، عمق چین های کاغذ آن و گرید آن وابسته می باشد.

خرید فیلترهای هوای صنعتی از سهند ابزار

شما مشتری گرامی می توانید با استفاده از خرید اینترنتی، حضوری و یا تماس تلفنی با مجموعه سهند ابزار ارتباط برقرار کنید. از این طریق فیلتر هوای صنعتی مد نظر خود را استعلام قیمت و موجودی نمایید. در صورت موجود نبودن فیلتر و یا خاص بودن نوع آن سهند ابزار در کمترین زمان ممکن آن را برای شما به صورت اختصاصی تولید خواهد کرد.

احترام، کیفیت و پشتیبانی شعار و سرلوحه تمامی خدمات سهند ابزار می باشد.

Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 43185 L
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور کمنز XP 750 اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا صنعتی به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گیرد. لزوم فیلتر د..
336,000 تومان
قیمت بدون مالیات:336,000 تومان
Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 43185
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور کمنز HP 900 - 750 / دانگ فنگ 375T اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گیرد. ل..
317,000 تومان
قیمت بدون مالیات:317,000 تومان
Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 46195
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور کمنز 825 - XP 935 اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا صنعتی به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گیرد. لزوم ف..
336,000 تومان
قیمت بدون مالیات:336,000 تومان
Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 64230
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور کمنز 1600 اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گیرد. لزوم فیلتر داخلی در سیستم..
482,000 تومان
قیمت بدون مالیات:482,000 تومان
Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 55240
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور کمنز 1500 - 1400 اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گیرد. لزوم فیلتر داخلی د..
415,000 تومان
قیمت بدون مالیات:415,000 تومان
Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 61230
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور کمنز 1500 - 1400 اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گیرد. لزوم فیلتر داخلی د..
421,000 تومان
قیمت بدون مالیات:421,000 تومان
Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 55205
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور کمنز 1200 - 1300 و کمپرسور سولیر 900 اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گیرد..
378,000 تومان
قیمت بدون مالیات:378,000 تومان
Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 35123
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور کامیونت کاویان 106 اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا صنعتی به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گیرد. لزوم ..
195,000 تومان
قیمت بدون مالیات:195,000 تومان
Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 26800 N
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور پرکینز 4 سیلندر اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا صنعتی به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گیرد. لزوم فیل..
226,000 تومان
قیمت بدون مالیات:226,000 تومان
Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 37105 N
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور پرکینز 250 P - کاترپیلار 600 اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا صنعتی به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گ..
226,000 تومان
قیمت بدون مالیات:226,000 تومان
Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 28100 N
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور پرکینز 15*30 اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا صنعتی به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گیرد. لزوم فیلتر ..
226,000 تومان
قیمت بدون مالیات:226,000 تومان
Brand: اطلس فیلتر سورن مدل: AFS 26800 N
توضیحات فیلتر هوا داخلی کمپرسور پرکینز 13*28 اطلس فیلتر سورنفیلتر هوا و یا هواکش در کمپرسورها به منظور حذف آلاینده ها از هوای ورودی به مخزن فشرده سازی به کار می رود. فیلتر هوا صنعتی به دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شود. فیلتر داخلی درون فیلتر هوای بیرونی قرار می گیرد. لزوم فیلتر داخلی..
226,000 تومان
قیمت بدون مالیات:226,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 72 (6 صفحه)

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات