فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینز P175 آسکو

فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینز P175 آسکو

0تومان
تولید کننده:آسکو
کد محصول: AF-P175-AS
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

توضیحات فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینزP175 آسکوفیلتر هوا و یا هواکش یکی از قطعات مصرفی در کمپرسور پرکینز P175 است که سلامت و کیفیت آن بر روی طول عمر ...
فنی
قطر بیرونی 135 میلیمتر
قطر داخلی 67 میلیمتر
کشور سازنده آسکو-ایران
فیلتر
ارتفاع فیلتر 380 میلیمتر

توضیحات فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینزP175 آسکو

فیلتر هوا و یا هواکش یکی از قطعات مصرفی در کمپرسور پرکینز P175 است که سلامت و کیفیت آن بر روی طول عمر کمپرسور تاثیر بسزایی دارد. فیلتر هوا رطوبت و ذرات معلق غیر مولکولی موجود در هوا را قبل از ورود به داخل سیستم حذف می کند. برای اینکار کاغذ فیلتراسیون درون یک قاب فلزی قرار داده می شود. کاغذ سلولزی که به این منظور به کار می بریم برای بازدهی بیشتر به صورت آکاردئونی تا می خورد تا قدرت جذب بالاتری داشته باشد. غالبا در کمپرسور هوا ،به منظور بالابردن کارایی فیلتر هوا از دو فیلتر درون هم استفاده می شودکه با نام فیلتر بیرونی و فیلتر داخلی نام گذاری می شوند.
با توجه به آلودگی های محیط ، روزنه های فیلتر پر می شود و توان عبور هوا را دیگر نخواهد داشت و زمان تعویض قطعه فرا می رسد.عموما به ازای هر دو دفعه تعویض فیلتر بیرونی یک بار نیاز به تعویض فیلتر داخلی پی می آید. دانستن ابعاد دقیق و یا کد فنی در انتخاب درست فیلتر جایگزین اهمیت دارد.
فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینز P175 دارای بدنه مشبک فلزی است که توسط دو سراز جنس فلز با کیفیت  محدود شده است و در بخش داخلی آن فیلتر سلولزی به صورت آکاردئونی کار شده است. فیلتر بیرونی هوا P175 دارای ارتفاع 380 میلیمتر، قطر داخلی 67 میلیمتر و قطر بیرونی 135 میلیمتر می باشد. یکی از سرهای آهنی دراین فیلتر بسته و یکی باز است.

ویژگی های فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینزP175 آسکو

- مناسب فیلتر هوا کمپرسور پرکینز P175
-فیلتر بیرونی
- بدنه مشبک فلزی
- دو سر آهنی 
-فیلتراسیون سلولزی
- ارتفاع فیلتر 380 میلیمتر
- قطر داخلی 67 میلیمتر
- قطر خارجی 135 میلیمتر 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!