فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینز P175 سهند

فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینز P175 سهند

0تومان
تولید کننده:سهند ابزار
کد محصول: AF-P175-SA
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

توضیحات فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینز P175 سهندکمپرسور پرکینز P175 جهت تامین هوای پاک و بدون آلودگی نیازمند فیلتر هوا است. فیلتر هوا رطوبت و آلاینده...
فنی
قطر بیرونی 135 میلیمتر
قطر داخلی 67 میلیمتر
کشور سازنده ایران - سهند
فیلتر
ارتفاع فیلتر 380 میلیمتر

توضیحات فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینز P175 سهند

کمپرسور پرکینز P175 جهت تامین هوای پاک و بدون آلودگی نیازمند فیلتر هوا است. فیلتر هوا رطوبت و آلاینده های موجود در هوا را قبل از ورود به داخل سیستم حذف می کند. جنس فیلتر هوا می تواند کاغذی، پارچه ای و یا نمدی باشد. فیلتر هوا بیرونی P175 ساخت شرکت سهند از جنس کاغذی است. کاغذ نیمه نفوذ در مسیر آلاینده ها قرار می گیرد و فقط ذرات هوا را از خود عبور می دهد. کاغذ نیمه نفوذ بعد از مدتی اشباع می شود. برای افزایش ظرفیت فیلترهای کاغذی آن را به صورت منظم و یکنواخت آکاردئونی  تا می زنند. به منظور بالا رفتن کیفیت هوای فیلتر شده از دو فیلتر درونی و بیرونی استفاده می شود. فیلتر درونی داخل فیلتر بیرونی قرار می گیرد. فیلتر هوای بیرونی در معرض حجم بیشتری از آلاینده هاست و زودتر از فیلتر درونی اشباع می شود و نیاز به سرویس کاری دارد.

در زمان تعویض فیلتر هوا، دانستن ابعاد دقیق و یا کد فنی در انتخاب درست فیلتر جایگزین اهمیت دارد. فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینز P175 ساخت شرکت سهند دارای بدنه مشبک فلزی است که توسط دو سر فلزی و با کیفیت  محدود شده است. فیلتر بیرونی هوا P175 دارای ارتفاع 380 میلیمتر، قطر داخلی 67 میلیمتر و قطر بیرونی 135 میلیمتر می باشد. یکی از سرهای آهنی دراین فیلتر بسته و یکی باز است.


ویژگی های فیلتر هوا بیرونی کمپرسور پرکینز P175 سهند

 - ساخت ایران
- ساخت شرکت سهند(SAHAND)
- مناسب فیلتر هوا کمپرسور پرکینز P175 سهند
- فیلتر بیرونی
- بدنه مشبک فلزی
- دارای دو سر آهنی
- فیلتراسیون سلولزی
- قطر خارجی 135 میلیمتر
- ارتفاع فیلتر 380 میلیمتر
- قطر داخلی 67 میلیمتر


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!