Menu
Your Cart

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111
  • موجودd: موجود
  • مدل: ARVA-2111
  • مکان: ابزار صنعت و معدن اشرفی
4,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 4,400,000 تومان
فنی
دامنه آمپر0-200 صنعتی
کشور سازندهایران
گارانتی24 ماه گارانتی شرکت آروا
متعلقات
متعلقات به دستگاهانبر جوش با کابل 3 متری انبر اتصال با کابل 2 متری

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

توضیحات

توضیحات اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111 ساخت کشور ایران مناسب برای کار با الکترودهای 2.5 ، 3 و 4. اینورتر 200 آمپر صنعتی آروا قابلیت کار با الکترود های 3 و 4 را به صورت دائمی دارد. اینورتر 200 آمپر صنعتی آروا دارای 24 ماه ما گارانتی می باشد. در اینورتر 200 آمپر صنعتی آروا از تکنولوژی ماسفت استفاده شده است. بیشترین آمپر خروجی دستگاه 200 آمپر واقعی است.
 

ویژگیهای اینورتر جوشکاری 200 آمپر صنعتی آروا مدل 2111

- سبک و قابل حمل،طراحی زیبا و منحصر به فرد
- مجهز به ولوم ARCE FORCE
- مجهز به سیستم قطع کننده حفاظتی
- مجهز به فن 4200 دور حفاظتی
- مجهز به کابل و انبر جوش و اتصال
- دارای استاندارد CE اروپا
 

راهنمای نصب دستگاه

1. قبل از روشن کردن دستگاه، از باز بودن محفظه های ورود هوا اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت بسته بودن این محفظه ها، سیستم خنک کننده دستگاه با مشکل مواجه خواهد شد.
2. کابل انبر جوش را به ترمینال (+) روی دستگاه متصل کنید و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. مطمئن شوید که فیش کابل به خوبی در داخل ترمینال محکم شده است.
3. کابل گیره اتصال را طبق تصویر زیر به ترمینال (-) روی دستگاه متصل کنید و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. مطمئن شوید که فیش کابل به خوبی در داخل ترمینال محکم شده است. سپس گیره را به قطعه کار متصل نمایید.
لطفا به طریقه اتصال کابل ها به ترمینال توجه فرمایید. دستگاه جوشکاری اینورتر دارای دو روش اتصال است: اتصال مثبت و اتصال منفی.
در اتصال مثبت، کابل انبر جوش را به ترمینال (+) و کابل گیره اتصال را به ترمینال (-) متصل می شود. اما در اتصال منفی، کابل انبر جوش به ترمینال (-) و کابل گیره اتصال به ترمینال (+) متصل خواهد شد.
با توجه به شرایط کار، روش اتصال مناسب را انتخاب کنید. در صورتیکه از روش اتصال نادرست استفاده کنید، جوش های قوس دار محکم نخواهد بود و دچار پاشیدگی و چسبندگی می شوند. بنابراین در صورتیکه با چنین مشکلی مواجه شدید، روش اتصال را تغییر دهید.
- قبل از روشن کردن دستگاه، تمامی کابل ها را متصل کنید. بعد از روشن شدن دستگاه هرگز اتصالات را تغییر ندهید.
- برای جوشکاری قطعه کار ضخیم باید انبر اتصال را به ترمینال (+) و انبر جوش را به ترمینال (-) دستگاه متصل کنید تا بیشتر حرارت روی قطعه کار و حرارت کمتری بر روی نوک الکترود متمرکز شود.
- ولی اگر قطعه کار سبک است انبر اتصال را به ترمینال (-) و انبر جوش را به ترمینال (+) وصل کنید تا بیشتر حرارت برروی نوک الکترود و حرارت کمتری بر روی قطعه کار متمرکز شود.
 

راهنمای کار با دستگاه

1. با استفاده از کلید روشن/خاموش دستگاه را روشن کنید. فن دستگاه به طور خودکار به کار می افتد.
2. طبق نیاز خود، از ولوم تنظیم جریان میزان آمپر مورد نیاز برای جوشکاری را انتخاب نمایید.
3. در مواقعی که کاربر به جوشکاری در جریان های پایین نیاز دارد، به دلیل پایین بودن جریان، امکان چسبیدن الکترود به قطعه کار وجود دارد. برای رفع این مشکل یک ولوم ARC FORCE روی دستگاه تعبیه شده که با تنظیم آن می توان قوس الکتریکی را به راحتی و در اولین برخورد بین الکترود و سطح قطعه کار بر قرار کرد.
4. جهت افزایش ایمنی حین کار در مناطق مرطوب و ارتفاعات کلید VRD تعبیه شده که هنگام روشن بودن کلید ولتاز کاری کاهش یافته و خطر برق گرفتگی را کاهش می دهد.
5. عموما برای انتخاب میزان جریان مناسب برای هر سایز الکترود از جدول زیر استفاده می شود.
 
الکترود2.53.24.05.0
میزان جریان65-95A90-140A140-185A180-240A
 

موارد ایمنی

1. این دستگاه مجهز به سیستم حفاظتی در برابر افزایش جریان و افزایش حرارت است. زمانیکه ولتاژ جریان خروجی دستگاه بیش از حد انتظار افزایش می یابد، دستگاه جوشکاری به طور خودکار متوقف می شود. با این وجود، استعمال مفرط (مانند افزایش مکرر ولتاژ) آسیب هایی را به دستگاه جوشکاری وارد می سازد. به منظور جلوگیری از بروز این آسیب ها، به موارد زیر توجه فرمایید:
2. اظافه بار به دستگاه وارد نکنید.
کاربر همواره باید به درجه آمپر دستگاه وجه داشته باشد و برای مدت طولانی از آمپر بالا استفاده نکند زیرا اضافه بار موجب بروز آسیب به دستگاه می شود.
همانطور که در قسمت بالا ذکر شد این دستگاه مجهز به سیستم حفاظتی است که اضافه ولتاژ را تا حدی جبران می کند، یعنی زمانی که ولتاژ برق ورودی به دستگاه تا 15 ولت دچار نوسان شود، دستگاه به طور عادی به کار خود ادامه خواهد داد. اما در صوورتیکه ولتاژ برق بیش از حد استاندارد افزایش یابد، برخی قطعات دستگاه صدمه خواهند دید.
3. در پشت دستگاه یک پیچ اتصال به زمین تعبیه شده است. قبل از استفاده از دستگاه حتما با استفاده از یک سیم داری سطح مقطع 6 میلیمتر مربع این پیچ را به منبع ارت متصل کنید.
 

تذکرات و اقدامات پیشگیرانه

در صورتیکه دمای دستگاه یبش از اندازه افزایش یابد، سوییچکنترل دما فعال می شود و چراغ راهنما O.C به رنگ زرد در می آید. در این وضعیت:
الف. دستگاه را بدون اینکه خاموش کنید 15 دقیقه بلااستفاده رها کنید.
ب. درجه آمپر را کاهش دهید و پس از سرد شدن دستگاه و خاموش شدن چراغ زرد، به جوشکاری ادامه دهید.
زمانی که ار دستگاه با کابل ورودی برق بلند استفاده می کنید، توصیه می شود برای جلوگیری از افت ولتاژ، از کابل ایی با سطح مقطع بزرگتر استفاده شود. طول کابل در عملکرد و کارایی دستگاه تاثیرگذار است. لذا بهتر است از کابل هایی با طول استاندارد که همراه با دستگاه ارائه می شود، استفاده کنید.
همچنین اگر فاصله بین قطعه کار و دستگاه جوش زیاد باشد، طول کابل ها (انبر جوش و انبر اتصال) نیز به تبع آن زیاد خواهند بود. در چنین وضعیتی برای جلوگیری از افت ولتاژ، از کابلهای با سطح مقطع بزرگتر استفاده نمایید.

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات