بالابر ساختمانی سهند مدل 1226/30

بالابر ساختمانی سهند مدل 1226/30

0تومان
کد محصول: B-1226/30
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1226/30الکتروموتور آسیا طرح الکو ساخت ایران ، گیربکس حلزونی کاردان با پوسته چدنی مدل VF86 ، کلید بالابر پویان عایق نش...
فنی
شرح به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس
دور موتور 1500 دور در دقیقه
جنس بدنه الکتروموتور چدنی
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتور ایران - سمنان - الکترو آریا
توان 2.2 کیلو وات
قدرت 3 اسب بخار
حداکثر جریان مجاز ورودی 15 آمپر
مشخصات گیربکس
ضریب تبدیل گیربکس 48 به 1
جنس دنده گیربکس فسفر برنز( به غلط برنجی مصطلح شده )
جنس بدنه گیربکس تمام چدن
مشخصات شاسی
مشخصات ریل شاسی 3 متری 30 کیلوگرمی
مشخصات پایه های شاسی پایه ها لوله 6 گازی با ضخامت 2.5 میلیمتر بازوها لوله 5 گازی با ضخامت 2.5 میلیمتر
مشخصات کالسکه پروفیلی
کشور سازنده گیربکس ایران - اصفهان - کاردان
کلید بالابر پویان اصفهان با ظرفیت 30 آمپر

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1226/30

الکتروموتور آسیا طرح الکو ساخت ایران ، گیربکس حلزونی کاردان با پوسته چدنی مدل VF86 ، کلید بالابر پویان عایق نشکن ، شاسی بالابر فوق سنگین  سهند 

 بالابر حمل مصالح در دو نوع تک فاز و سه فاز جهت حمل مصالح و نخاله ، حفر چاه و سایر عملیات های ساختمانی به کار می رود. بالابر تکفاز با نام بالابر 300 کیلوگرمی نیز شناخته می شود. بالابرهای سه فاز در وزن های بالاتر و در 3 کلاس 500 کیلوگرمی ، 750 کیلوگرمی و 1 تن به بازار عرضه می گردد. از این میان بالابر ساختمانی تکفاز به لحاظ راه اندازی آسان و در دسترس بودن برق شهری بسیار محبوب است. 

بالابر ساختمانی تک فاز سهند مدل 1226/30  از چهار بخش اصلی ساخته تشکیل می شود:
1- الکتروموتور3 اسب آسیا طرح الکو 
2- گیربکس حلزونی VF86 کاردان اصفهان
3- کلید بالابر پویان با عایق نشکن 
4- شاسی فوق سنگین سهند 

الکتروموتور بالابر ساختمانی سهند مدل 1226/30 ( عدد دوم از چپ نشان دهنده مدل الکتروموتور می باشد ) دارای قدرت 3 اسب بخار ، توان 2.2 کیلووات ، سرعت گردش 1500 دور در دقیقه است که ساخت کشور ایران و شرکت الکترو آریا سمنان می باشد. الکتروموتور آسیا به دلیل مصرف برق 15 آمپر زیر بار که از سایر الکتروموتورها کمتر است بیشتر در مصارف شهری مورد استقبال است. 

گیربکس حلزونی VF86 کاردان اصفهان 
باپوسته چدنی مناسب محیط های پر تنش کاری است. گیربکس در بالابر ساختمانی دو عمل اصلی را انجام می دهد. اول اینکه سرعت را کاهش می دهد و قدرت را بالا می برد و دوم به دلیل ساختار حلزونی شکل خود دارای خاصیت قفل شوندگی است. خاصیت قفل شوندگی در گیربکس این امکان را فراهم می آورد تا در صورت قطع برق بار برنگردد و از حوادث احتمالی جلوگیری شود. این خاصیت در گیربکس های حلزونی با ضریب تبدیل بیشتر از 1به 30  وجود دارد.   گیربکس حلزونی VF86 کاردان دارای دنده های پهن تر بوده و لقی بین دنده های آن گرفته شده است به همین دلیل گیربکس مشکل خالی کردن ندارد. از تک تک گیربکس های کاردان تست صدا ، لرزش و حرارت گرفته می شود تا با کمترین هدر رفت انرژِی  و بالاترین راندمان ، نیروی موتور را  انتقال دهد.از آنجا که مشتریان پس از تحویل بالابر فراموش می کردند گیربکس آن نیاز به واسکازین دارد، در زمان تحویل بالابر یک لیتر واسکازین گیربکس تحویل مشتری می گردد.

کلید بالابر پویان با عایق نشکن ساخت اصفهان است. کلید بالابر به منظور تعیین جهت چرخش الکتروموتور دارای 3 وضعیت بالا ، پایین و وسط است. و در مسیر انتقال جریان به الکتروموتور قرار داده می شود که با تغییر وضعیت برق رسانی به سرسیم های الکتروموتور جهت چرخش موتور تغییر می یابد. کلید بالابر پویان با پوشش عایق نشکن در صورت اتصالات احتمالی داخلی کلید مانع از انتقال نشت برق به کاربر می شود و ضریب ایمنی بالاتری دارد. جهت نصب کلید می توانیدراهنمای نصب و راه اندازی کلید بالابر ساختمانی  را مشاهده نمایید.

شاسی فوق سنگین سهند بدنه اصلی بالابر حمل مصالح ساختمانی است و سایر اجزا بر روی آن سوار می شود. شاسی دارای پایه ، بازو ، کالسکه و ریل است. پایه های شاسی فوق سنگین سهند از لوله 6 گازی با ضخامت گوشت 2.5 میلیمتر و بازوها از لوله 5 گازی با ضخامت گوشت 2.5 میلمتر ساخته می شود. کالسکه محل نصب الکتروموتور، گیربکس ، کلید و سیم بکسل است. سیم بکسل در کالسکه به دور قرقره پیچیده می شود. قرقره های شاسی سهند ظرفیت 40 متر سیم بکسل را دارد. دربالابر مصالح بر سهند مدل 1226/30  به دور قرقره 25 متر سیم بکسل 7 لا تابیده شماره 8 پیچیده شده است. جنس سیم بکسل گالوانیزه ضد زنگ می باشد. 
به طور کلی کالسکه ها را از ناودانی و یا پروفیل می سازند. در شاسی سهند کالسکه از پروفیل ساخته می شود. کالسکه پروفیلی از استحکام و مقاومت بالاتری برخوردار است. کالسه بر روی ریل نصب می شود. ریل در شاسی سهند از ناودانی 30 کیلوگرمی و به طول 3 متر ساخته می شود. طول ریل در شاسی باید استاندارد باشد. ریل کوتاه باعث می شود بار ضمن حمل با بدنه ساختمان برخورد کند و ریل بلند در اضافه بار خطر سقوط را افزایش می دهد.

اگر  به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید به راهنمای خرید و ساخت بالابر ساختمانی مراجعه نمایید.
در صورت تمایل می توانید، لیست بالابر های حمل مصالح ساختمانی سهند را مشاهده و سایر بالابرها را بررسی نمایید.

ویژگی های بالابر ساختمانی سهند مدل 1226/30

- الکتروموتورآسیا طرح الکو 
- سرعت 1500 دور در دقیقه
- توان 2.2 کیلو گرم
- قدرت 3 اسب بخار 
- گیربکس حلزونی VF86 کاردان اصفهان
- بدنه چدنی
- ضریب تبدیل 48 به 1
- دارای خاصیت قفل شوندگی
- کلید بالابر پویان اصفهان
- دارای پوشش عایق نشکن 
- ظرفیت انتقال جریان 30 آمپر واقعی
- پایه ها لوله 6 گازی با ضخامت گوشته 2.5 میلیمتر
- بازوها لوله 5 گازی با ضخامت گوشته 2.5 میلیمتر
- کالسکه پروفیلی
- 25 متر سیم بکسل 7 لا تابیده شماره 8
- سیم بکسل گالوانیزه ضد زنگ
- ریل 3 متری ناوانی 30 کیلوگرمی
- قرقره با ظرفیت 40 متر سیم بکسل 
- به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس

مقالات مرتبط:
چگونه برای بالابر ساختمانی الکتروموتور انتخاب کنیم؟
گیربکس حلزونی 
نکات مهم اتصال بالابر 
راهنمای نصب کلید بالابر تکفاز و سه فاز 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!