بالابر ساختمانی سهند مدل 1225/30

بالابر ساختمانی سهند مدل 1225/30

11,625,000تومان
کد محصول: B-1225/30
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1225/30الکتروموتور آسیا طرح الکو3 اسب 1400 دور ، گیربکس VF86 بدنه آلومینیومی کاردان ساخت اصفهان ، کلید 30 آمپر پویان ...
فنی
کشور سازنده الکتروموتور الکتروآریا-ایران
شرح به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس
دور موتور 1500 دور در دقیقه
مشخصات الکتروموتور
توان 2.2 کیلو وات
قدرت 3 اسب بخار
حداکثر جریان مجاز ورودی 15 آمپر
مشخصات گیربکس
ضریب تبدیل گیربکس 48 به 1
جنس دنده گیربکس فسفر برنز
جنس بدنه گیربکس آلومینومی
مشخصات شاسی
شرکت سازنده شاسی فروشگاه اینترنتی سهندابزار
مشخصات پایه های شاسی پایه ها به ضخامت 2.5 از لوله 6 گازی بازوها به ضخامت 2.5 از لوله 5 گازی
کشور سازنده گیربکس کاردان- اصفهان- ایران
نوع سیم بکسل 7 لا تابیده به شماره 8
طول سیم بکسل 25 متر
کلید بالابر 30 آمپر پویان عایق نشکن

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1225/30

الکتروموتور آسیا طرح الکو3 اسب 1400 دور ، گیربکس VF86 بدنه آلومینیومی کاردان ساخت اصفهان ، کلید 30 آمپر پویان بدنه عایق ، شاسی فوق سنگین سهند

بالابر ساختمانی یا بالابر حمل مصالح یکی از پرکاربردترین ابزارآلات در ساخت یا بازسازی ساختمان و کلیه عملیات ساختمانی غیر همسطح است. بالابرها وظیفه جابجایی انواع مصالح و نخاله را بر عهده دارند اما هزگر نباید به عنوان نفربر استفاده شوند. ظرفیت اسمی بالابرهای ساختمانی تک فاز 300 کیلوگرم و ظرفیت واقعی آنها 200 کیلوگرم به صورت دائمی می باشد.
بر روی بالابر ساختمانی سهند مدل 1225/30 شاسی فوق سنگین سهندنصب می شود. این شاسی شامل ریل 3 متری (ناودانی 30 کیلویی) ، پایه های ساخته شده از لوله با قطر6 و با ضخامت 2.5 میلیمتر و کالسکه ساخته شده از پروفیلتشکیل می شود.استحکام و استاندارد بودن شاسی در بالابر ساختمانی به لحاظ تامین ایمنی بسیار با اهمیت است.اگر ضخامت لوله ها کمتر از 2 باشد بدنه زیر اضافه بار خم می شود تعادل شاسی بر هم می خورد. طول ریل نباید زیاد بلند و یا خیلی کوتاه باشد. ریل های بلند در بارهای سنگین خطر سقوط دارد و ریل های کوتاه باعث می شود بار ضمن حمل با بدنه ساختمان برخورد کند . برای بالابرهای ساختمانی تک فاز معمولا از دینام با قدرت 3 اسب بخار ، توان 2.2 کیلووات با سرعت چرخش 1400 دور دقیقه مورد استفاده قرار می گیرد. الکتروموتورهای 3 اسب 1400 دور مانند تمام کالاهای دیگر کیفیتهای متنوعی دارد. بر روی بالابر ساختمانی سهند مدل 1225/30 الکتروموتورآسیا طرح الکو 48 کیلویی با قدرت 3 اسب و سرعت 1500 دور دقیقه نصب می شود.الکتروموتور این بالابر ساختمانی که با کد 12 مشخص می شود، الکترو آسیا ساخت ایران (شرکت آریا موتور سمنان) یکی از گزینه های محبوب در بالابرهای حمل مصالح می باشد. سیم پیچی خاص این الکتروموتور که ظاهری تخم مرغی به آن داده است باعث کاهش جریان مصرفی دستگاه زیر بار می شود. گرچه نصب راحت و برق تکفاز، بالابرهای مصالح بر تکفاز را محبوب کرده است اما این الکتروموتور به دلیل برق مصرفی کمتر بیشتر مورد استقبال مصرف کنندگان شهری است. توان دینام آسیا 2.2 کیلو وات ، قدرت آن 3 اسب بخار و دور موتور آن 1500 دور در دقیقه است. پوسته الکتروموتور تک فاز آسیا چدنی و IP آن 54 است.
گیربکس یکی از قسمت های مهم بالابرهای ساختمانی حمل مصالح است که کاربران باید به کیفیت آن توجه ویژه داشته باشند. بر روی بالابر ساختمانی سهند مدل 1225/30، گیربکس VF86 کاردان با بدنه آلومینیومی که ساخت اصفهان می باشد نصب می شود. این گیربکس یکی از بهترین گیربکس های حال حاضر ساخت داخل است.گیربکس کاردان با پوشش آلومینیومی دارای دنده های پهن تر و با ضخامت بیشتر است. از دیگر مزایای گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86 بازده بالا، حداقل صدا، حرارت ، لرزش و اتلاف انرژی است. در پروسه تولید از گیربکس های حلزونی کاردان تک به تک تست راندمان در هر دو دور چپ و راست گرفته می شود. ضریب تبدیل گیربکس کاردان 1 به 48 است که به معنای تبدیل هر 48 دور شفت ورودی به 1 دور شفت خروجی است. گیربکس حلزونی کاردان به دلیل ضریب تبدیل بالای 30 خاصیت قفل شوندگی دارد و در صورت قطع احتمالی برق بار بر نمی گردد و سقوط نمی کند.از آنجا که مشتریان پس از تحویل بالابر فراموش می کردند گیربکس آن نیاز به واسکازین دارد، در زمان تحویل بالابر یک لیتر واسکازین گیربکس تحویل مشتری می گردد.
کلید بالابر فایبر گلاس پویان یکی از کلیدهای با ضریب ایمنی بسیار بالاست. پلاتین ها و کابالیت مورد استفاده در کلیدهای پویان از بهترین مواد می باشد. همچنین قاب فایبر (پلاستیک فشرده نشکن) این کلید سبب می شود تا کلید عایق برق بوده و از اتصال به بدنه احتمالی بالابر جلوگیری می کند. بر روی بالابرهای ساختمانی سهند به صورت پیش فرض 25 متر سیم بکسل 7 لا تابیده کنف دار گالوانیزه نصب می شود. در صورتی که مشتریان درخواست بالاتر یا پایین تری داشته باشند باید این موضوع را با مسئول فروش مجموعه سهندابزار در میان بگذارند.

ویژگیهای بالابر ساختمانی سهند مدل 1225/30
- دینام آسیا طرح الکو 48 کیلویی 3 اسب 1400 دور
- گیربکس VF86 کاردان برنه آلومینیومی ساخت اصفهان
- کلید 30 آمپر پویان بدنه عایق
- 25 متر سیم بکسل 7 لا تابیده گالوانیزه
- طول ریل 3 متر ساخته شده از ناودانی 30 کیلویی
- پایه ها ساخته شده از لوله با قطر 6 و ضخامت 2.5 میلیمتر
-بازوها ساخته شده از لوله با قطر 5 و ضخامت 2.5 میلیمتر
- کالسکه پروفیلی مستحکم
- پوشش گیربکس آلومینیوم
- دنده ها از جنس فسفر برنز
- دارای خاصیت قفل شوندگی
- ضریب تبدیل 48 به 1
- به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس


مقالات مرتبط:

- راهنمای خرید و ساخت بالابر ساختمانی
- چگونه برای بالابر ساختمانی الکتروموتور انتخاب کنیم؟
- گیربکس حلزونی 
- نکات مهم اتصال بالابر 
-راهنمای نصب کلید بالابر تکفاز و سه فاز

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!