بالابر ساختمانی سهند مدل 1224/30

بالابر ساختمانی سهند مدل 1224/30

0تومان
کد محصول: B-1224/30
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1224/30الکتروموتور تکفازآسیا طرح الکو ، گیربکس حلزونی بهکار اصفهان با بانه کاملا چدنی ، کلید بالابر پویان با روکش عای...
فنی
شرح به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس
دور موتور 1500 دور در دقیقه
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتور الکترآسیا ایران
توان 2.2 کیلو وات
قدرت 3 اسب بخار
حداکثر جریان مجاز ورودی 15 آمپر جریان زیر بار
مشخصات گیربکس
جنس دنده گیربکس فسفر برنز
جنس بدنه گیربکس چدنی
مشخصات شاسی
شرکت سازنده شاسی فروشگاه اینترنتی سهندابزار
مشخصات ریل شاسی طول 3 متر وزن 30 کیلو گرم
مشخصات پایه های شاسی پایه ها لوله 6 گازی به ضخامت 2.5 بازوها لوله 5 گازی به ضخامت 2.5
مشخصات کالسکه پروفیلی
کشور سازنده گیربکس بهکار اصفهان
کلید بالابر پویان اصفهان با پوشش عایق نشکن

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1224/30

الکتروموتور تکفازآسیا طرح الکو ، گیربکس حلزونی بهکار اصفهان با بانه کاملا چدنی ، کلید بالابر پویان با روکش عایق نشکن ساخت اصفهان ، شاسی فوق سنگین سهند 

بالابر ساختمانی سهند مدل 1224/30 یک بالابر تکفاز با کیفیت بالاست که ظرفیت حمل بار اسمی آن 350 کیلو گرم است. عموما بالابرها در دو نوع تکفاز و سه فاز موجودند که بالابرهای تکفاز به دلیل نصب آسان و امکان استفاده از برق شهری محبوبیت بیشتری دارند. بالابر ساختمانی با نام بالابر حمل مصالح و یا مصالح بر نیز شناخته می شود و به منظور جابجایی بار در عملیات های ساختمانی غیر هم سطح به کار می رود. 
الکتروموتور آسیا طرح الکو که با کد 12 در ابتدای شناسه بالابر ساختمانی سهند مشخص می شود دارای سیم پیچ تمام مس  و تخم مرغ شکل است و به خاطر سیم پیچی خاصش جریان کمتری زیر بار نیاز دارد. قدرت ، توان و سرعت در موتور مخصوص بالابرهای ساختمانی تکفاز تقریبا در یک رنج قرار دارد و تفاوت در کیفیت طراحی و طول عمر خازن ها و سایر قطعات آن ها است. الکتروموتور بالابر ساختمانی تکفاز 1224/30 دارای قدرت 2.2 کیلو وات، توان 3 اسب بخار و سرعت 1500 دور در دقیقه است و در زیر بار 15 آمپر جریان می کشد.
گیربکس حلزونی بهکار با پوسته چدنی از سری VF متناسب با الکتروموتور نصب شده است. برای الکتروموتورهای 3 اسب با سرعت 1500 دور در دقیقه گیربکس حلزونی VF86 مناسب است. ضریب تبدیل گیربکس حلزونی VF86 بهکار 1 به 48 است و به این معناست که به ازای 48 دور چرخش شفت ورودی شفت خروجی 1 دور می زند. در گیربکس های حلزونی با ضریب تبدیل بالای 30 خاصیت قفل شوندگی وجود دارد که مانع از سقوط بار در صورت قطع ناگهانی برق الکتروموتور می شود. گیربکس حلزونی بهکار که با کد 24 در شناسه بالابر سهند مشخص شده است دارای پوسته چدنی است. گیربکس با پوست چدنی مقاوم تر است و برای کار در محیط های پرتنش کاری مناسب می باشد. جنس دنده های گیربکس بهکار فسفر برنز بوده و از پهنا و ضخامت خوبی برخوردار است.
کلید بالابر پویان با عایق نشکن یک انتخاب ایمن برای کنترل جهت حرکت الکتروموتور است. کلیدهای بالابر در مسیر انتقال جریان برق به موتور قرار می گیرند تا به تغییر فاز و نول جهت حرکت شفت الکتروموتور را تغییر دهند. کلید بالابر پویان به دلیل روکش عایق فایبر گلاس مرغوبی که دارد در صورت اتصال کنتاکت ها مانع از نشت برق و خطرات برق گرفتگی می شود. کنتاکت های کلید بالابر پویان بسیار با کیفیت است و ظرفیت عبور جریان تا 30 آمپر واقعی را دارد.
شاسی فوق سنگین سهند با نظارت فروشگاه سهند ابزار تولید می شود. شاسی بالابر ساختمانی به طور کلی دارای پایه، بازو، ریل، کالسکه و قرقره است. ضخامت پایه ها و بازوها نباید کمتر از 2 میلیمتر باشد و استاندارد بودن طول ریل اهمیت زیادی در جلوگیری از خطر سقوط بالابر دارد. پایه ها در شاسی فوق سنگین سهند از لوله 6 گازی و پایه ها از لوله 5 گازی با ضخامت 2.5 میلیمتر ساخته می شود. بازوها با 4 پیچ شماره 10 به طول 3 سانت به پایه ها متصل می شود. ریل شاسی سهند که وزنی در حدود 30 کیوگرم دارد و به طول 3 متر است با 8 پیچ U شکل کرپی به ریل متصل می شود. کالسکه و یا جعبه بالابر می تواند پروفیلی و یا ناودانی باشد که نوع پروفیلی آن محکم تر و مقاوم تر است. کالکسه بالابر ساختمانی سهند از نوع پروفیلی است و بعد از نصب تجهیزات درون آن بر روی ریل سوار می شود. داخل کالسکه قرقره با ظرفیت 40 متر سیم بکسل تعبیه شده است. برروی قرقره 25 متر سیم بکسل 7 لا تابیده به شماره 8 در نظر گرفته شده است که می توانید در صورت نیاز با هماهنگی پرسنل فنی طول آن را تغییر دهید. 
دقت داشته باشید طول سیم بکسل نباید بیشتر از ظرفیت قرقره باشد. ممکن است سیم بکسل از قرقره بیرون بیفتد و منجر به بروز حوادث شود.


ویژگی های بالابر ساختمانی سهند مدل 1224/30

- بالابر تکفاز با ظرفیت حمل 350 کیلوگرم
- الکتروموتور آسیا طرح الکو
- قدرت 3 اسب بخار
- توان 2.2 کیلو گرم
- سرعت 1500 دور در دقیقه
- پوسته الکتروموتور چدنی
- گیربکس حلزونی  بهکار ساخت اصفهان
- پوسته چدنی
- جنس دنده گیربکس فسفر برنز
- ضریب تبدیل گیربکس 1 به 48
- کلید بالابر پویان ساخت اصفهان
- روکش کلید عایق نشکن مرغوب
- ظرفیت عبور جریان 30 آمپر واقعی
- شاسی فوق سنگین سهند
- دارای پایه ها به ضخامت 2.5 میلیمتر از لوله شماره 6 گازی
- دارای بازوها به ضخامت 2.5 میلیمتر از لوله شماره 5 گازی
- کالسکه پروفیلی
- قرقره با ظرفیت 40 متر سیم بکسل
- ریل له طول 3 متر با وزن 30 کیلوگرم
- 25 متر سیم بکسل 7 لا تابیده به شماره 8
- با یک لیتر واسکازین گیربکس
در صورت تمایل می توانید، لیست کامل  بالابر های حمل مصالح ساختمانی سهند را مشاهده و سایر گزینه ها را بررسی نمایید.
همچنین جهت رفع نیاز محدود خود به بالابر ساختمانی می توانید آن را به صورت ، روزانه،هفتگی و یا ماهانه اجاره نمایید.

مقالات مرتبط:
- راهنمای نصب و خرید بالابر ساختمانی سهند( نکات مربوط انتخاب قطعات بالابر، نصب و راه اندازی شاسی ، نکات ایمنی و . . .)
- راهنمای نصب کلید بالابر تک فاز و سه فاز ( تو ضیح نحوه تغییر جهت موتور و  طریقه نصب کلید برای الکتروموتور تک فاز و سه فاز)
-گیربکس حلزونی
- نکات مربوط به انتخاب الکتروموتور بالابر 
-نکات مهم اتصال برق بالابر ساختمانی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!