بالابر ساختمانی سهند مدل 1223/30

بالابر ساختمانی سهند مدل 1223/30

6,385,000تومان
کد محصول: B-1223/30
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1223/30 الکتروموتور تکفاز آسیا طرح الکو ساخت سمنان ، گیربکس حلزونی VF86 سهند اصفهان ، کلید بالابر پویان عایق نشکن ، ش...
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتور آریا موتور سمنان
توان 2.2 کیلو وات
قدرت 3 اسب بخار
حداکثر جریان مجاز ورودی 15 آمپر
مشخصات گیربکس
ضریب تبدیل گیربکس 56 به 1
جنس دنده گیربکس فسفر برنز
جنس بدنه گیربکس آلومینیوم
مشخصات شاسی
شرکت سازنده شاسی فروشگاه اینترنتی سهند ابزار
کشور سازنده گیربکس گیربکس حلزونی VF86 ساخت اصفهان
نوع سیم بکسل 7 لا تابیده شماره 8 گالوانیزه ضد زنگ
طول سیم بکسل 25 متر
کلید بالابر پویان اصفهان با پوشش عایق فایبرگلاس

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1223/30 

الکتروموتور تکفاز آسیا طرح الکو ساخت سمنان ، گیربکس حلزونی VF86 سهند اصفهان ، کلید بالابر پویان عایق نشکن ، شاسی فوق سنگین سهند 

بالابر ساختمانی حمل مصالح و یا بالابر مصالح بر یکی از ابزارهای  پرکاربرد در عملیات عمرانی غیر همسطح مانند ساختمان سازی ، حفر چاه و . . .  می باشد. بالابر ساختمانی با ظرفیت اسمی حمل بار 300 کیلوگرم از موتور تکفاز با سرعت 1400 دور در دقیقه و توان 2.2 کیلو وات استفاده می کند. بالابر با توان بیشتر در 3 کلاس 500 کیلوگرمی، 700 کیلوگرمی و 1 تن با موتور های 3 فاز تولید می شود.
الکتروموتور تک فاز آسیا طرح الکو با سیم پیچ تخم مرغی شکل خود که طرح الکو نام دارد جریان کمتری زیر بار مصرف می کند و به همین دلیل در موارد شهری بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. الکتروموتور الکو آسیا دارای دو خازن و بدنه چدنی است. الکتروموتور بالابر ساختمانی سهند مدل 1223/30 تکفاز و مناسب حمل بار به صورت اسمی تا 300 کیلوگرم و به صورت دائم تا 200 کیلوگرم است.
گیربکس حلزونی سهند مدل VF86 ساخت اصفهان است. گیربکس در بالابر ساختمانی باعث کاهش سرعت و افزایش قدرت الکتروموتور می شود. گیربکس بالابر ساختمانی  1223/30 سهند یکی از بهترین و با کیفیت ترین گزینه ها در میان لیست انواع گیربکس های حلزونی است. دنده های گیربکس VF86 سهند از ضخامت و پهنای  بیشتری برخوردار است. ضریب تبدیل گیربکس حلزونی سهند 56 به 1 است. در واقع به ازای 56 دور چرخش شفت ورودی، شفت خروجی 1 دور می چرخد. گیربکس سهند خاصیت قفل شوندگی دارد و در صورت قطع برق و توقف الکتروموتور بار برنمی گردد و  از سقوط و بروز حوادث جلوگیری می شود. 
کلید بالابر  پویان دارای پوسته عایق فایبر گلاس نشکن و ساخت اصفهان است. کلید بالابر به نام های کلید اهرمی، کلید چپ گرد و راست گرد و کلید سه وضعیتی نیز در بازار معروف است. کلید بالابر با قرار گرفتن در مسیر جریان موتور و تغییر سر فاز و نول جهت حرکت شفت موتور الکتریکی را تغییر می دهد. کلید بالابر پویان با روکش عایق پلاستیکی امکان نشت برق را در اتصالات احتمالی داخل کلید به بیرون نمی دهد و از ایمنی بالاتری برخوردار است. کنتاکت های کلید پویان ظرفیت انتقال 30 آمپر جریان را دارد.
شاسی فوق سنگین سهند ساخت تهران است و با نظارت فروشگاه اینترنتی سهندابزار تولید می شود. استراکچر و بدنه نام های دیگری است که به شاسی بالابر داده می شود. شاسی بالابر پایه، بازو، کالسکه و ریل را شامل می شود. کالسکه محل نصب و سایر اجزای بالابر است. جهت بالا بردن استحکام کالسکه شاسی سهند از پروفیل ساخته می شود. در شاسی سهند پایه ها از لوله 6 گازی به ضخامت 2.5 میلیمتر و بازوها از لوله 5 گازی به ضخامت 2.5 میلیمتر ساخته می شود. چنانچه ضخامت لوله ها کمتر از 2 میلیمتر باشد به مرور بدنه بالابر فرم خود را از دست می دهد. پایه ها و ریل با 4 پیچ شماره 10 ، سه سانتی و 8 پیچ U شکل متصل می شود. می توانید نحوه اتصال بالابر را مشاهده نمایید.
پس از سر پا شدن شاسی ، کالسکه را درون ریل جا می اندازیم. ریل شاسی سهند 30 کیلو گرمی و به طول 3 متر. ریل بالابر باید ابعاد استانداردی داشته باشد. ریل بلند منجر به سقوط بالابر در اضافه بارها م شود و ریل کوتاه باعث برخورد بار با دیوار و مسیر حمل بار می شود. 

ویژگی های بالابر ساختمانی سهند مدل 1223/30

- الکتروموتور آسیا طرح الکو تکفاز 
- توان 2.2 کیلو وات
- قدرت اسب بخار
- بدنه چدنی 
- سرعت 1400 دور در دقیقه
- گیربکس حلزونی سهند ساخت اصفهان
- بدنه آلومینیومی
- جنس دنده فسفر برنز
- دنده های پهن تر و با ضخامت بیشتر
- ضریب تبدیل 56 به 1
- کلید بالابر پویان ساخت اصفهان
- جنس بدنه عایق نشکن فایبرگلاس
- ظرفیت کنتاکت ها 30 آمپر 
- شاسی فوق سنگین سهند 
- پایه ها لوله 6 گازی به ضخامت 2.5 میلیمتر
- بازوها لوله 5 گازی به ضخامت 2.5 میلیمتر
- کالسکه پروفیلی
- ریل 3 متری 30 کیلوگرمی
- 25 متر سیم بکسل گالوانیزه
- سیم بکسل 7 لا تابیده شماره 8
- قرقره با ظرفیت 40 متر سیم بکسل

در صورت تمایل می توانید لیست بالابر های ساختمانی سهند را مشاهده و سایر بالابر ها را بررسی نمایید.
جهت رفع نیاز محدود خود به بالابر ساختمانی می توانید آن را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه اجاره
نمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!