بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/30

بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/30

0تومان
کد محصول: B-1124/30
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/30الکتروموتور 2.2 کیلو وات چینی درجه 1، گیربکس  حلزونی بهکار VF86 ، کلید بالابر ساختمانی پویان با پوشش عایق نشکن...
فنی
شرح به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس
گارانتی گیربکس 6 ماه ضمانت سهندابزار
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتور کشور چین (48 کیلویی)
حداکثر جریان مجاز ورودی 19 آمپر
مشخصات گیربکس
ضریب تبدیل گیربکس 46 به 1
جنس دنده گیربکس فسفر برنز
جنس بدنه گیربکس چدن
مشخصات شاسی
مشخصات ریل شاسی طول :3 متر وزن: 30 کیلوگرم طرح: ناودانی
مشخصات پایه های شاسی جنس پایه: لوله 6 گازی ضخامت گوشته: 2.5 میلیمتر جنس بازوها: لوله 5 گازی ضخامت گوشته :2.5 میلیمتر
مشخصات کالسکه پروفیل
کشور سازنده گیربکس اصفهان ایران
نوع سیم بکسل 7 لا تابیده گالوانیزه ضد زنگ
کلید بالابر پویان اصفهان با پوشش عایق نشکن

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/30

الکتروموتور 2.2 کیلو وات چینی درجه 1، گیربکس  حلزونی بهکار VF86 ، کلید بالابر ساختمانی پویان با پوشش عایق نشکن ، شاسی فوق سنگین سهند با لوله 6 و به ضخامت 2.5 میلیمتر با جعبه پروفیلی 
بالابر حمل مصالح و یا بالابر ساختمانی در دسته بندی ابزار پرکاربرد ساختمانی قرار می گیرد و به منظور جابجایی مصالح ، نخاله و بار بین طبقات  بنا و یا به منظور انتقال نخاله های ضمن حفر چاه به کار می رود. در بالابر ساختمانی سهند کد 11 مشخصه الکتروموتور 2.2 کیلو واتی چینی درجه 1 ، کد 24 مربوط به گیربکس حلزونی بهکار VF86  پوسته چدنی و عدد 30 کد کلید بالابر ساختمانی پویان با پوشش عایق نشکن است. که به صورت کلی ویژگی هر یک را بیان می نماییم. می توانید لیست سایر بالابر های ساختمانی سهند را مشاهده نمایید.
الکتروموتور تکفاز چینی درجه 1 با 2.2 کیلو وات توان و 3 اسب بخار قدرت مخصوص استفاده در بالابر های ساختمانی 300 کیلوگرمی است . عموما در بالابرهای ساختمانی تکفاز از الکتروموتورهای چینی ، الکتروموتور طرح الکو آسیا و یا الکتروموتور موتوژن استفاده می کنند. مشخصات فنی تمامی این الکتروموتورها  تقریبا مشابه است اما در عمل همگی کارکرد قابل قبولی ندارند. در این میان الکتروموتور چینی درجه 1 به لحاظ قیمت ، کیفیت و عملکرد مطلوب با استقبال بیشتری مواجه شده است. سیم پیچ الکتروموتور چینی درجه 1 تمام مس و دارای دو خازن روغنی و خشک است و پس از شروع بکار، مدار راه انداز از دور خارج می شود. سرعت دینام بالابر ساختمانی 300 کیلوگرمی 1400 دور در دقیقه است .
گیربکس حلزونی بهکار VF86  با پوسته چدنی به دلیل مقاومت بالا در مقابل شوک و تنش های کاری یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار است. گیربکس حلزونی بهکار VF86 ساخت اصفهان است با ضریب تبدیل  46 به 1 یعنی به ازای هر 46 دور شفت ورودی شفت خروجی 1 دور می زند. جنس دنده های گیربکس حلزونی بهکار از فسفر برنز (به غلط برنج مصطلح شده است) می باشد. از آنجا که مشتریان پس از تحویل بالابر فراموش می کردند گیربکس آن نیاز به واسکازین دارد، در زمان تحویل بالابر یک لیتر واسکازین گیربکس تحویل مشتری می گردد.
کلید بالابر پویان در بالابر ساختمانی 1124/30 ساخت اصفهان است . ظرفیت انتقال جریان در  کنتاکت ها 30 آمپر می باشد و پوسته عایق نشکن کلید باعث بالا رفتن ایمنی کاربران در مواقع نشت برق در محل اتصالات کلید می شود. 
شاسی بالابر فوق سنگین سهند بر اساس استاندارد های ایمنی طراحی و تولید می شود. پایه ها در شاسی بالابر سهند از لوله 6 گازی با ضخامت گوشت 2.5 و بازوها از لوله 5 گازی با ضخامت گوشت 2.5 میلیمتر ساخته شده است. کالسکه و یا جعبه بالابر محل قرار گرفتن اجزای موتوری و قرقره در بالابر هاست. کالسکه ها را به طور کلی از ناودانی و یا پروفیل می سازند که  استحکام و مقاومت پروفیل به مراتب از ناودانی بالاتر است. کالسکه در بالابر سهند از پروفیل ساخته می شود. طول ریل در بالابر استاندارد باید نه خیلی زیاد و نه خیلی کم باشد. ریل های کوتاه باعث برخورد مصالح با دیوار ضمن حمل می شود و ریل های خیلی بلند در اضافه بارها باعث سقوط بالابر می شود. شاسی سهند دارای ریل 3 متری به وزن 30 کیلوگرم است. قرقره بر روی شاسی امکان باز و جمع کردن سیم بکسل را بدون تاب خوردن  فراهم می آورد. عموما قرقره در بالابر ساختمانی 300 کیلوگرمی  ظرفیت جمع کردن سیم بکسل تا 40 متر را دارد. سیم بکسل نباید بیشتر از ظرفیت قرقره در آن قرار داده شود زیرا امکان خارج شدن سیم از روی قرقره و ایجاد خطر و خسارت وجود دارد. سیم بکسل در بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/30 به طول 25 متر و 7 لا تابیده گالوانیزه ( ضد زنگ ) و از شماره 8 در نظر گرفته می شود. امکان اضافه کردن طول سیم بکسل به صورت سفارشی وجود دارد.


ویژگی های بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/30

- الکتروموتور تکفاز چینی درجه 1 
- 2.2 کیلو وات توان و 3 اسب بخار قدرت
- 1400 دور در دقیقه 
- ظرفیت حمل بار به صورت اسمی 300 کیلوگرم و به صورت دائم 200 کیلوگرم
- گیربکس حلزونی بهکارساخت اصفهان
- پوسته مقاوم چدنی
- جنس دنده گیربکس فسفر برنز
- ضریب تبدیل گیربکس 46 به 1
- کلید بالابر پویان با پوشش عایق نشکن
- ظرفیت جریان کنتاکت کلید 30 آمپر واقعی
- شاسی فوق سنگین سهند 
- جنس پایه شاسی لوله 6 گازی با ضخامت گوشته 2.5 میلیمتر
- جنس بازو شاسی لوله 5 گازی با ضخامت گوشته 2.5 ملیمتر
- جعبه (کالسکه)پروفیلی
- ریل  ناودانی به طول 3 متر و 30 کیلوگرم وزن
- سیم بکسل 7 لا تابیده گالوانیزه شماره 8
- طول سیم بکسل 25 متر 
- به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس 

مقالات مرتبط:
- راهنمای خرید و ساخت بالابر ساختمانی( راه اندازی )
- چگونه برای بالابر ساختمانی الکتروموتور انتخاب کنیم؟
- نکات مهم اتصال بالابر
- راهنمای نصب کلید بالابر 
- گیربکس های حلزونی


جهت رفع نیاز محدود خود به بالابر ساختمانی می توانید آن را اجاره نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!