بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/20

بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/20

10,705,000تومان
کد محصول: B-1124/20
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/20الکتروموتور تکفاز چینی درجه 1 ، گیربکس حلزونی بدنه تمام چدنی VF86 بهکار ساخت اصفهان ، کلید بالابر ساختمانی پوی...
فنی
شرح به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتور چیین(درجه 1)
توان 2.2 کیلو وات
قدرت 3 اسب بخار
حداکثر جریان مجاز ورودی 19 آمپر
مشخصات گیربکس
جنس دنده گیربکس فسفر برنز (به غلط برنجی مصطلح شده است)
جنس بدنه گیربکس چدن
مشخصات شاسی
مشخصات ریل شاسی طول: 3 متر طرح: ناودانی وزن: 30 کیلویی
مشخصات پایه های شاسی قطر داخلی پایه های بزرگ: 6 سانت گازی ضخامت گوشته پایه ها: 2.5 میلیمتر قطر داخلی بازوها : 5 سانت گازی ضخامت گوشته بازوها: 2.5 میلیمتر
مشخصات کالسکه پروفیلی
کشور سازنده گیربکس اصفهان تهران
طول سیم بکسل 25 متر
کلید بالابر پویا ساخت اصفهان

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/20

الکتروموتور تکفاز چینی درجه 1 ، گیربکس حلزونی بدنه تمام چدنی VF86 بهکار ساخت اصفهان ، کلید بالابر ساختمانی پویا ساخت اصفهان ، شاسی سنگین سهند ساخت تهران
بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/20 یکی از بالابرهای محبوب مشتریان مجموعه سهند ابزار است. بالابر های تکفاز ساختمانی به دلیل در دسترس بودن برق تکفاز بسیار پرکاربرد هستند و بار تا وزن 300 کیلوگرم را به صورت اسمی و بار 200 کیلوگرمی را به صورت دائم می توانند به وسیله برق تکفاز شهری جابحا کنند. بیشترین کاربرد بالابر های ساختمانی حمل مصالح تکفاز در ساختمان سازی های زیر 10 طبقه و حفر چاه است.
الکتروموتور بالابر ساختمانی سهند 1124/20 دینام چینی درجه 1 است که دو خازن روغنی و خشک دارد و سیستم گریز از مرکز پس از راه اندازی موتور سیم پیچ کمکی را از مدار خارج می کند. الکتروموتور بالابر ساختمانی سهند 1124/20 دارای سرعت 1400 دور در دقیقه و قدرت 2.2 کیلو وات است. سرعت و قدرت تمام الکتروموتورهای تکفاز بالابر ساختمانی تقریبا یکسان است زیرا باید سرعت و قدرت با گیربکس و وزن موثر قابل حمل متناسب باشد. بیشترین تفاوت الکتروموتورهای بالابر ساختمانی تکفاز مربوط به سیم پیچ داخلی و  سیستم خازنهای آن است. سیم پیچ الکتروموتور چینی تماما مس بوده و با توجه به کارکرد مطلوب آن نصب آن بر روی بالابر ساختمانی توجیه اقتصادی دارد.
در بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/20 گیربکس حلزونی VF86  بهکار با پوشش چدنی ساخت اصفهان به کار رفته است. گیربکس بالابر بهکار به دلیل بدنه چدنی که دارد مناسب کار در محیط های پر تنش است و در برابر ضربه و تکان های شدید بسیار مقاوم است. دنده های گیربکس بهکار از فسفر برنز است (که به غلط برنج مصطلح شده است) و ضریب  شفت ورودی و خروجی گیربکس 1 به 48 است یعنی به ازای 48 دور شفت ورودی ، شفت خروجی 1 دور می زند. به عبارتی سرعت حرکت باکت بالابر در هر دقیقه 14 متر می شود. گیربکس بهکار با بدنه چدنی یکی از گیربکس های با کیفیت متوسط رو به بالا در بازار ایران به شمار می آید. از آنجا که مشتریان پس از تحویل بالابر فراموش می کردند گیربکس آن نیاز به واسکازین دارد، در زمان تحویل بالابر یک لیتر واسکازین گیربکس تحویل مشتری می گردد.
به منظور کنترل جهت حرکت الکتروموتور در هر بالابر ساختمانی نیاز به کلید چپ گرد و راست گرد است. کلید بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/20 که با کد 20 در انتهای بارکد مشخص شده است کلید بالابر پویا ساخت اصفهان است. کلید پویا از کیفیت کنتاکت بالایی برخوردار است و تا 25 آمپر واقعی را از خود عبور می دهد. جنس بدنه کلید آلومینیومی است که در آب و هواهای مختلف کارکرد مطلوبی دارد.
تمام قطعات بالابر باید بر روی شاسی سوار شود. استاندارد بودن شاسی در پیشگیری از خطرسقوط و بالارفتن ایمنی ضمن کار بسیار تاثیر گذار است. شاسی سنگین سهند ساخت تهران یکی از بهترین گزینه ها می تواند باشد. شاسی سهند شامل دو پایه ، دو بازو ، کالسکه ، ریل و 4 عدد پیچ شماره 10 سه سانتی و 8 عدد پیچ کرپی است. پایه ها از لوله 6 گازی با ضخامت گوشته 2.5 میلیمتر و بازوها از لوله 5 گازی با ضخامت 2.5 میلیمتر ساخته می شود. ضخامت گوشته میله ها در استحکام و تغییر ناپذیری شکل ظاهری بالابر بسیار تاثیر گذار است. کالسکه به صورت کلی با ناودانی و یا پروفیل ساخته می شود که البته پروفیل مقاوم تر است. کالسکه و یا جعبه شاسی سهند از نوع پروفیلی است . ریل در شاسی بالابر محل سوار شدن و حرکت کالسکه است. طول ریل شاسی باید نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد. ریل کوتاه باعث برخورد بار ضمن حمل به دیوار و بدنه ساختمان می شود و ریل بلند در اضافه بار ها خطر سقوط را ایجاد می کند. ریل در شاسی سهند طبق استاندارد ، 3 متری با وزن 30 کیلوگرم است.  

ویژگی های بالابر ساختمانی سهند مدل 1124/20

- الکتروموتور تکفاز چینی درجه 1 با دو خازن خشک و روغنی
-سرعت الکتروموتور 1400 دور در دقیقه
- توان الکتروموتور 2.2 کیلووات 
- قدرت الکتروموتور 3 اسب بخار
-گیربکس بهکار ساخت اصفهان
- بدنه گیربکس چدنی و مقاوم
- جنس دنده ها فسفر برنز (برنج اصطلاحی است که به غلط رایج شده است)
- ضریب تبدیل 48 به 1
- کلید بالابر پویا ساخت اصفهان
- ظرفیت عبور جریان25 آمپر واقعی 
- جنس بدنه آلومینیوم
-  کیفیت کنتاکت ها عالی با طول عمر بالا
- شاسی فوق سنگین سهند ساخت تهران
- پایه ها لوله 6 گازی با ضخامت گوشته 2.5 میلیمتر
- بازوها لوله 5 گازی با ضخامت گوشته 2.5 میلیمتر
- کالکسه و یا جعبه بالابر پروفیلی
- ریل ناودانی 3 متری و 30 کیلوگرمی 
- به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس

مقالات مرتبط:
- راهنمای ساخت و خرید بالابر ساختمانی (آموزش نحوه بستن بالابر)
- چگونه برای بالابر ساختمانی الکتروموتور انتخاب کنیم؟
- نکات مهم اتصال بالابر
- راهنمای نصب کلید بالابر 
- گیربکس های حلزونی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!