Menu
Your Cart

گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86

گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86
گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86
گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86
عدم موجودی در انبار
گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86
گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86
گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86
گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86
 • موجودd: عدم موجودی در انبار
 • مدل: G-KARDAN-86
 • SKU: عدد
 • مکان: ابزار صنعت و معدن اشرفی
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید
فنی
شرحمناسب بالابر ساختمانی تک فاز 350 کیلو گرمی با الکتروموتور 3 اسب 1400 دور در دقیقه
مشخصات گیربکس
ضریب تبدیل گیربکس48 به 1
جنس دنده گیربکسبرنج
جنس بدنه گیربکسآلومینیوم
مشخصات شاسی
کشور سازنده گیربکسایران اصفهان

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

توضیحات

 

توضیحات گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86

گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86یک نمونه ایده آل  گیربکس بالابر ساختمانی تک فاز است که ساخت مجموعه کاردان در اصفهان می باشد. از آنجایی که نیروی شفت ورودی و نیروی شفت خروجی 90 درجه با هم اختلاف دارند به گیربکس حلزونی گیربکس 90 درجه نیز می گویند.در گیربکس حلزونی سرعت گردش شفت خروجی از سرعت گردش شفت ورودی کمتر است(البته گشتاور به همان نسبت بیشتر خواهد بود) به همین خاطر به گیربکس حلزونی گیربکس کاهنده نیز می گویند.

ماردون و چرخ حلزون: یکی از تفاوت های مهم گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86 ضخامت دنده ها و انجام دقیق ماشین کاری قطعات آن است. نحوه اتصال آن به موتور الکتریکی  با تسمه و پولی است . به طور کلی گیربکس حلزونی از دو چرخ دنده تشکیل می شود. چرخ دنده ورودی که با تسمه و پولی و یا دنده و زنجیر به شفت موتور الکتریکی متصل است و به آن ماردون و یا چرخ دنده ورودی می گویند و از جنس فولاد است و چرخدنده مقابل آن که چرخ حلزون نام دارد و برای جلوگیری از خوردگی از جنس برنج ساخته می شود. به همین دلیل  گیربکس های حلزونی  را در دسته گیربکس 2 دنده طبقه بندی می  کنند.

بازده گیربکس:راندمان گیربکس یکی از فاکتور های مهم در انتخاب آن است. راندمان یک گیربکس بر اساس نسبت گشتاور خروجی به گشتاور ورودی سنجیده می شود. به طور کلی گیربکس حلزونی در بهترین شرایط راندمان 75 درصد دارد اما  هر چه خطاهای ساخت بالاتر باشد و گیربکس دما ، ارتعاش و صدای بیشتری تولید کند به این معناست که راندمان پایین تری دارد. در پروسه تولید گیربکس حلزونی کاردان تک تک گیربکس ها ( نه به صورت رندم ) تست صدا در هر دو دور چپ و راست انجا می گیرد تا همگی طبق استاندارد و در بالاترین بازده ممکن قرار داشته باشد.
 
ضریب تبدیل: یکی از فاکتورهای مهم در زمان انتخاب گیربکس حلزونی ضریب تبدیل آن است که مقدار تبدیل سرعت و گشتاور را مشخص می کند. ضریب تبدیل در چرخ دنده عبارت است از تعداد دنده های چرخ حلزون به 1 . مثلا اگر ضریب تبدیل گیربکس 48 به 1 باشد به ازای هر 48 دور که شفت  ورودی می چرخد محور خروجی گیربکس یک دور می چرخد. پس هر چه این عدد بزرگ تر باشد ، سرعت نهایی کم تر و گشتاور نیرو بیشتر خواهد بود در گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86  ضریب تبدیل 48 به 1 است.( نسبت تبدیل در گیربکس های حلزونی سری VF از 5 تا 100 است .در نسبت تبدیل بیش از 80 چون تعداد دندها زیاد و ریز هستند احتمال خورد شدن دنده گیربکس بالاست.)
خاصیت قفل شوندگی: یکی از ویژگی های مهم گیربکس های حلزونی که آن را مناسب استفاده در بالابر های ساختمانی کرده خاصیت قفل شوندگی آن است. این ویژگی باعث می شود گیربکس فقط نیرو را در یک جهت انتقال دهد و در جهت دیگر حرکت نکند. این ویژگی در بالابر ساختمانی بسیار اهمیت دارد تا در مواردی که موتور خاموش می شود بار از میانه راه بر نگردد. این خاصیت به زاویه دنده های ماردون بستگی دارد. معمولا در گیربکس های حلزونی با ضریب تبدیل 30 به بالا به دلیل شیب کم دنده های ماردون این خاصیت وجود دارد. اگر لقی بین دنده ها زیاد باشد بر اثر خوردگی ها ممکن است در بعضی موارد گیربکس خالی کند. گیربکس حلزونی کاردان این مشکل را در طراحی گیربکس بالابر VF86 برطرف نموده و ضریب اطمینان کار را بالا برده است.
تعمیر و نگهداری آسان ، قیمت مناسب ، ابعاد کم و نصب آسان در کنار سایر ویژگی هایی که نام بردیم باعث محبوبیت این نوع گیربکس شده است.
پوسته گیربکس حلزونی از جنس آلومینیوم و یا چدن است. آلومینیوم در گیربکس هایی که شرایط کاری پر تنش نباشد کاربردی و مقرون به صرفه است. جنس پوسته خارجی گیربکس بالابر ساختمانی کاردان مدل VF86 از آلومینیوم می باشد. گیربکس های حلزونی سری VF با گشتاور راه اندازی نرم مناسب استفاده در بالابرساختمانی و کانوایرها در وزن های مختلف است. انواع گیربکس حلزونی برای بالابر با وزن های مختلف را در مقاله " راهنمای خرید و ساخت بالابر ساختمانی" می توانید ببینید. در این بین گیربکس حلزونی ، سری VF86 مناسب بالابر ساختمانی تک فاز با ظرفیت 350 کیلو گرم است. موتور های الکتریکی تک فاز بالابر ساختمانی 350 کیلوگرمی معمولا قدرت 3 اسب و سرعت 1400 دور در دقیقه دارند .

 

ویژگی های گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86

 • ساخت ایران ، اصفهان
 • جنس دنده ها برنج با ضخامت بیشتر
 • جنس پوسته آلومینیوم 
 • ضریب تبدیل 48 به 1 
 • انجام دقیق تمام ماشین  کار ی ها
 • انجام تست صدا در هر دو دور چپ و راست به صورت تک به تک 
 • تعمیر و نگهداری آسان با وجود قطعات یدکی 
 • راندمان بالا ، صدا و گرما و لرزش کم
 • مناسب بالابر ساختمانی تک فاز 350 کیلو گرمی 
 • مناسب انواع کانوایرها 

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات