Menu
Your Cart

گیربکس بالابر ساختمان کاردان با پوسته چدنی مدل VF86

گیربکس بالابر ساختمان کاردان با پوسته چدنی مدل VF86
گیربکس بالابر ساختمان کاردان با پوسته چدنی مدل VF86
عدم موجودی در انبار
گیربکس بالابر ساختمان کاردان با پوسته چدنی مدل VF86
گیربکس بالابر ساختمان کاردان با پوسته چدنی مدل VF86
گیربکس بالابر ساختمان کاردان با پوسته چدنی مدل VF86
  • موجودd: عدم موجودی در انبار
  • مدل: G-KARDAN-CH-86
  • مکان: ابزار صنعت و معدن اشرفی
1,850,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 1,850,000 تومان
فنی
کشور سازندهایران، اصفهان
مشخصات گیربکس
ضریب تبدیل گیربکس48 به 1
جنس دنده گیربکسبرنجی
جنس بدنه گیربکسچدن

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

توضیحات

 

توضیحات گیربکس حلزونی کاردان با پوسته چدنی مدل VF86

گیربکس حلزونی کاردان با پوسته چدنی مدل VF86  ایده آل ترین گزینه برای گیربکس بالابر ساختمانی تک فاز است که ساخت مجموعه کاردان در اصفهان می باشد. گیربکس حلزونی از یک دنده و یک ماردون تشکیل شده است نیرویی که بر ماردون وارد می شود با نیروی خروجی دنده ها 90 درجه اختلاف دارد و از طرفی با توجه به ضریب تبدیل گیربکس از سرعت ورودی گیربکس در خروجی آن کاهش می یابد اما گشتاور در خروجی به نسبت گشتاور ورودی افزایش دارد. به همین دلیل گیربکس حلزونی را با نام های گیربکس کاهنده و یا گیربکس 90 درجه نیز می شناسند.

پوسته گیربکس حلزونی از جنس آلومینیوم و یا چدن است. چدن از ترکیب آهن و مقادیر مشخص کربن تشکیل شده است.که با توجه به درصد چدن به کار رفته خواص متفاوتی می تواند داشته باشد اما آنچه در تمام موارد مشترک می باشد ، اینست که چدن قابلیت ریخته گری و ماشین کاری خوبی دارد، نسبت به سایش و شکل ناپذیری مقاوم است و ضد زنگ و ضد خوردگی است. گیربکس با پوسته چدنی بسیار سنگین تر از نمونه آلومینیومی آن است و به همین دلیل تنش ها و  ارتعاشات اثر نامطلوب کمتری بر روی آن دارد و با دوام تر از گیربکس با بدنه آلومینیوم است. جنس بدنه گیربکس بالابر ساختمانی کاردان مدل VF86 از چدن است.

همانطور که گفتیم گیربکس حلزونی از دو چرخ دنده تشکیل می شود. چرخ دنده ورودی که با تسمه و پولی به شفت موتور الکتریکی متصل است. جنس چرخ دنده ورودی از فولاد است .چرخ دنده مقابل  آن که چرخ حلزون نام دارد ، برای جلوگیری از خوردگی از جنس برنج ساخته شده است. یکی از مهمترین تفاوت های گیربکس حلزونی کاردان ضخامت دنده ها و انجام دقیق ماشین کاری قطعات آن است.
مجموعه کاردان اصفهان از تک تک گیربکس های تولید شده تست صدا در دور راست و چپ می گیرد
.این فاکتور ارتباط مستقیم با راندمان گیربکس دارد . راندمان در گیربکس حلزونی  بالابر ساختمانی نسبت گشتاور شفت خروجی به گشتاور شفت ورودی است. در بهترین حالت ممکن راندمان گیربکس حلزونی 75 درصد است و هرچه صدا ، لرزش و تولید حرارت در گیربکس کمتر باشد از راندمان بالاتری برخوردار است.

ضریب تبدیل در گیربکس حلزونی یک پارامتر مهم دیگر است . ضریب تبدیل عبارت است از تعداد دنده های چرخ حلزون به 1. مثلا ضریب تبدیل 48 به 1 این را بیان می کند که به ازای هر 48 دور که شفت ورودی می چرخد محور خروجی گیربکس 1 دور می زند. پس هرچه این عدد بزرگ تر باشد ، سرعت نهایی کم تر و گشتاور نیرو بیشتر خواهد بود. نسبت تبدیل در گیربکس های حلزونی سری VF از 5به 1  تا  100 به 1  است. یکی از ویژگی های مهم گیربکس حلزونی که آن را مناسب استفاده در بالابرهای ساختمانی کرده خاصیت قفل شوندگی آن است. این ویژگی باعث می شود گیربکس فقط نیرو را در یک جهت انتقال دهد و در جهت دیگر حرکت نکند. این ویژگی در بالابر ساختمانی بسیار اهمیت دارد تا درمواردی که موتور خاموش می شود بار از میانه راه بر نگردد. این خاصیت به زاویه دنده های ماردون بستگی دارد. معمولا در گیربکس حلزونی با ضریب تبدیل بیشتر از 30 به دلیل شیب کم دنده های ماردون این خاصیت وجود دارد.اما گیربکس بالابر ساختمانی با ضریب تبدیل کمتر از 30 خاصیت قفل شوندگی ندارد.در نسبت تبدیل بیشتر از 80 چون تعداد دنده ها زیاد است و ضخامتشان کم، احتمال خورد شدن دنده گیربکس بالاست. در گیربکس حلزونی کاردان  با پوسته چدنی مدل VF86  ضریب تبدیل 48 به 1 است.
نکته مهمی که ممکن از از نظر پنهان بماند لقی بین دنده هاست.  اگر لقی بین دنده  ها زیاد باشد بر اثر خوردگی ها ممکن است در بعضی موارد گیربکس خالی کند. خالی کردن به این معنی که دنده ها نتوانند در هم تنیده شود و یک برگشت ناخواسته داشته باشیم. گیربکس حلزونی کاردان لقی بین دنده ها راکم و مشکل خالی کردن را برطرف نموده است.

 تعمیر و نگهداری آسان ، راندمان بالا، صدای کم ، قیمت مناسب ، ابعاد کم و نصب آسان در کنار پوسته چدنی  ، گیربکس حلزونی چدنی  کاردان مدل VF86 را یکی از بهترین گزینه های موجود کرده است. برای انتخاب گیربکس برای بالابر ساختمانی  می توانید به مقاله راهنمای انتخاب و خرید بالابر ساختمانی را مطالعه نمایید.

ویژگی های گیربکس حلزونی کاردان مدل VF86

  • ساخت ایران، اصفهان
  • پوسته چدن و مناسب کار های پر تنش
  • ضریب تبدیل 48 به 1
  • ماشین کاری دقیق
  • انجام تست صدا در هر دو جهت چپ و راست به صورت تک به تک
  • مناسب بالابر ساختمانی  تک فاز 350 کیلو گرمی
  •  راندمان بالا، صدا، لرزش و دما پایین

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات