بالابر ساختمانی سهند مدل 1222/30

بالابر ساختمانی سهند مدل 1222/30

11,375,000تومان
کد محصول: B-1222/30
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1222/30الکتروموتور آسیا طرح الکو 3 اسب 1400 دور ، گیربکس حلزونی بهکار ساخت اصفهان ، کلید بالابر پویان ساخت اصفهان ، ش...
فنی
شرح به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتور آریا موتور سمنان
توان 2.2 کیلو وات
قدرت 3 اسب بخار
مشخصات گیربکس
ضریب تبدیل گیربکس 48 به 1
جنس دنده گیربکس فسفر برنز
جنس بدنه گیربکس آلومینیوم
مشخصات شاسی
شرکت سازنده شاسی فروشگاه اینترنتی سهندابزار
کشور سازنده گیربکس شرکت بهکار اصفهان
نوع سیم بکسل 7 لا تابیده شماره 8 گالوانیزه ضدزنگ
طول سیم بکسل 25 متر
کلید بالابر شرکت پویان اصفهان با بدنه فایبر گلاس

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1222/30

الکتروموتور آسیا طرح الکو 3 اسب 1400 دور ، گیربکس حلزونی بهکار ساخت اصفهان ، کلید بالابر پویان ساخت اصفهان ، شاسی فوق سنگین سهند 

بالابر ساختمانی با نام  بالابر حمل مصالح و بالابر مصالح بر نیز شناخته می شود. بالابرهای ساختمانی یکی از کاربردی ترین ابزارهای برقی ساختمانی است که در انجام عملیات های ساخت و ساز غیر همسطح و حفر چاه بسیار پرکاربرد است. بالابرها به دو صورت تک فاز و سه فاز در دسترس هستند. بالابر ساختمانی تکفاز که به بالابر ساختمانی 350 یا 300 کیلوگرمی نیز معروف است قابلیت حمل بار به صورت اسمی تا 350 کیلوگرم و 200 کیلوگرم بار را به صورت دائم دارد. بالابرهای 3 فاز برای حمل بار در سه کلاس  500 کیلوگرمی، 700 کیلوگرمی و 1 تن تولید می شود. بالابرهای تک فاز به دلیل راه اندازی آسان و در دسترس بودن برق تکفاز محبوبیت بیشتری دارند. بالابر ساختمانی سهند مدل 1222/30 یک نمونه کاربردی از بالابر  تکفاز است. 
الکتروموتور آسیا طرح الکو با قدرت 3 اسب بخار و توان 2.2 کیلوگرم در بالابر 1222/30 با کد 12 مشخص شده است. الکتروموتور آسیا طرح الکو ساخت ایران و شرکت آریا موتور سمنان با سیم پیچی خاص و تمام مس زیر بار جریان کمتری می کشد و در مصارف داخل شهر بیشتر مورد استقبال مصرف کنندگان است.سرعت موتور تکفاز 1400 دور در دقیقه است. الکتروموتور و یا دینام بالابر باید به نحوی انتخاب شود که با گیربکس و بدنه بالابر تناسب داشته باشد. مقاله راهنمای نصب و خرید بالابر ساختمانی می تواند اطلااعات کافی در زمینه انتخاب موتور، گیربکس و شاسی به شما منتقل کند. 

گیربکس حلزونی بهکارساخت اصفهان مدل VF86 مناسب الکتروموتور های 1.5 تا 3 اسب بخار است. گیربکس حلزونی بهکار مدل VF86 با ضریب تبدیل 48 به 1 سرعت شفت موتور را کاهش می دهد و قدرت آن را افزایش. در گیربکس های با ضریب تبدیل بالاتر از 30 به دلیل نحوه پیچیدگی دنده های ماردون و حلزونی در گیربکس خاصیت قفل شوندگی ایجاد می شود. به این معنی که اگر برق الکتروموتور به هر دلیل قطع شود و بار در میانه راه باشد، بار سقوط نمی کند و در جای خود قفل می شود. جنس دنده های گیربکس حلزونی بهکار از فسفر برنز است که به دنده برنجی مصطلح شده است. از آنجا که مشتریان پس از تحویل بالابر فراموش می کردند گیربکس آن نیاز به واسکازین دارد، در زمان تحویل بالابر یک لیتر واسکازین گیربکس تحویل مشتری می گردد.مقاله گیربکس حلزونی حاوی اطاعات بیشتری در این رابطه می باشد.

کلید بالابر پویان عایق نشکن ساخت اصفهان است. کلید بالابر با نام های کلید اهرمی و یا کلید چپ گرد و راست گرد نیز شناخته می شود. کلید دارای 3 وضعیت قطع ، گردش به راست و گردش به چپ است و با تغییر فاز و نول  جهت حرکت شفت موتور را تغییر می دهد. بدنه کلید بالابر پویان از جنس عایق نشکن فایبر گلاس مرغوب است که در صورت نشت احتمالی جریان برق در داخل کلید مانع انتقال آن به کاربر می شود و از ایمنی بالایی  برخوردار است. کنتاکت های کلید بالابر پویان ظرفیت انتقال 30 آمپر جریان را دارد. در راهنمای نصب کلید بالابر تکفاز و سه فاز توضیحات تکمیلی آورده شده است.


شاسی فوق سنگین سهند محل استقرار الکتروموتور، گیربکس، کلید، قرقره و سیم بکسل است. شاسی  بالابر شامل دو پایه، دو بازو ،کالسکه ( جعبه ) و ریل می شود. پایه ها از لوله گازی شماره 6 به ضخامت 2.5 و بازوها از لوله گازی شماره 5 به ضخامت 2.5 میلیمتر ساخته شده است. لوله های با ضخامت  کمتر از 2 میلیمتر به مرور منجر به خم شدن و برهم خوردن تعادل بدنه بالابر می شود. کالسکه و یا جعبه بالابر محل نصب الکتروموتور، گیربکس، قرقره، سیم بکسل و کلید است و استحکام و مقاومت آن اهمیت دارد. کالسکه های شاسی سهند از پروفیل تولید می شود.
قرقره در بالابرهای ساختمانی بین 30 تا 40 متر سیم بکسل را جمع می کند. البته امکان سفارش قرقره های با طول بیشتر نیز وجود دارد. قرقره های شاسی سهند ظرفیت 40 متر سیم بکسل نتاب را دارد. در ارتفاع های کم می توان از سیم پیچ های تابیده نیز استفاده کرد. در بالابر ساختمانی 1222/30 سیم بکسل 7 لا تابیده شماره 8 ، گالوانیزه و ضد زنگ به طول 25 متر استفاده شده است. باید دقت داشته باشید سیم بکسل بیشتر از ظرفیت قرقره نباشد. بیرون افتادن سیم بکسل از قرقره ممکن است باعث تاب خوردن و پیچیدن سیم بکسل شود که نهایتا خطراتی مثل سقوط بالابر را به همراه دارد.
ریل و پایه ها  را با 4 پیچ شماره 10 به طول 3 سانت و 8 پیچ U شکل با نام کرپی  سوار می کنند. روش کار را در راهنمای ساخت و خرید بالابر ساختمانی مشاهده نمایید. پس از آن کالسکه و یا جعبه بالابر آماده نصب بر روی ریل می شود. ریل شاسی سهند به طول 3 متر است و دارای وزن 30 کیلوگرم است. باید دقت داشت طول ریل باید استاندارد باشد طول زیاد ریل ممکن است خطر سقوط بالابر را در اضافه بار ها به همراه داشته باشد و ریل با طول کم منجر به برخورد بار با دیوار و بدنه ساختمان می شود.

ویژگی های بالابر ساختمانی سهند مدل 1222/30

- الکتروموتور آسیا طرح الکو
- قدرت 3 اسب بخار 
- توان 2.2 کیلو وات 
-  سرعت 1400 دور در دقیقه
- سیم پیچ مسی تخم مرغی
- جریان ورودی 15 آمپر
- گیربکس بهکار ساخت اصفهان 
- ضریب تبدیل 48 به 1
- جنس دنده ها  فسفر برنز
- جنس بدنه آلومینیوم
- سبک و سازگار با انواع آب و هوا
- کلید بالابر پویان ساخت اصفهان 
- جنس بدنه کلید فایبر گلاس مرغوب
- بدنه عایق و ایمن 
- ظرفیت کنتاکت های کلید 30 آمپر
- شاسی فوق سنگین سهند 
- پایه ها لوله 6 گازی به ضخامت 2.5 میلیمتر
- بازوها لوله 5 گازی به ضخامت 2.5 میلیمتر
- کالسکه (جعبه بالابر) پروفیل
- ریل به طول 3 متر و به وزن 30 کیلو گرم 
- قرقره با ظرفیت 40 متر سیم بکسل نتاب
- 25 متر سیم بکسل 7 لا تابیده به شماره 8
- جنس سیم بکسل گالوانیزه ضد زنگ
- به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس

در صورت تمایل می توانید، لیست بالابر های حمل مصالح ساختمانی سهند را مشاهده و سایر بالابر ها را بررسی نمایید.
همچنین جهت رفع نیاز محدود خود به بالابر ساختمانی می توانید آن را به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه اجاره نمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!