بالابر ساختمانی سهند مدل 1221/30

بالابر ساختمانی سهند مدل 1221/30

11,210,000تومان
کد محصول: B-1221/30
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1221/30الکتروموتور تکفاز آسیا طرح الکو ، گیربکس حلزونی روانکار اصفهان ، کلید بالابر پویان عایق نشکن ، شاسی فوق سنگین ...
فنی
شرح به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتور ایران سمنان
حداکثر جریان مجاز ورودی 15 آمپر
مشخصات گیربکس
ضریب تبدیل گیربکس 48 به 1
جنس دنده گیربکس فسفر برنز ( به غلط برنج مصطلح شده است)
جنس بدنه گیربکس آلومینیوم
مشخصات شاسی
مشخصات ریل شاسی طول : 3 متر وزن: 30 کیلوگرم طرح: ناودانی
مشخصات پایه های شاسی پایه ها لوله 6 گازی با ضخامت 2.5 میلیمتر بازوها لوله 5 گازی با ضخامت 2.5 میلیمتر
مشخصات کالسکه پروفیلی
کشور سازنده گیربکس اصفهان ایران
طول سیم بکسل 25 متر سیم 7 لا تابیده شماره 8 جنس سیم گالوانیزه ضدزنگ
کلید بالابر کلید بالابر پویان با عایق نشکن

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1221/30

الکتروموتور تکفاز آسیا طرح الکو ، گیربکس حلزونی روانکار اصفهان ، کلید بالابر پویان عایق نشکن ، شاسی فوق سنگین سهند

بالابر حمل مصالح ساختمانی سهند مدل 1221/30 با ظرفیت اسمی حمل 300 کیلوگرم و ظرفیت دائم 200 کیلوگرم قابلیت حمل بار و نخاله را در عملیات های غیر همسطح دارد. بالابر مصالح بر از کاربردی ترین ابزار در ساخت و سازهای ساختمانی و حفاری است. اصلی ترین اجزای بالابر ساختمانی عبارتند از الکتروموتور، گیربکس حلزونی ،کلید بالابر و شاسی .
الکتروموتور تک فاز آسیا طرح الکو محصول شرکت آریا موتور سمنان دارای توان 2.2 کیلو وات و قدرت 3  اسب بخار با پوسته چدنی است. الکتروموتور الکو با سیم پیچی تخم مرغی شکل  و جریان راه انداز کمتر به نسبت الکتروموتورهای چینی برای استفاده در رنج آمپرهای پایین تر مناسب است. جریان راه انداز الکتروموتور آُسیا 15 آمپر و چینی 19 آمپر است. دینام تک فاز آسیا دارای سرعت 1500 دور در دقیقه می باشد. الکتروموتور بالابر ساختمانی حمل مصالح نباید سرعت بالایی داشته باشد و عموما سرعت یکسانی دارند. این دینام برای مناطقی از کشور که جریان برق ضعیف دارند بسیار کاربردی است.
نکات مهم اتصال الکتروموتور تکفاز به برق را اینجا مطالعه نمایید.

گیربکس حلزونی روانکار مدل VF86 ساخت اصفهان  و مناسب الکتروموتورهای 1.5 تا 3 اسب بخار است. گیربکس حلزونی در بالابر ساختمانی نیروی موتور را با 90 درجه اختلاف زاویه انتقال می دهد و ضمن کاهش سرعت موتور قدرت را افزایش می دهد. گیربکس حلزونی روانکار دارای پوسته آلومینیومی با ضریب تبدیل 48 به 1 است. به این معنا که به ازای 48 دور چرخش شفت ورودی ، شفت خروجی 1 دور می چرخد. مهم ترین خاصیت گیربکس حلزونی خاصیت قفل شوندگی آن است. در گیربکس های حلزونی با ضریب تبدیل بالاتر از 30 زاویه دنده های گیربکس به نحوی است که ماردون حلزونی را می چرخاند ولی حلزونی نمی تواند ماردون را بچرخاند. این خاصیت در زمان قطع ناگهانی برق الکتروموتور مانع از بازگشت مصالح و بروز حوادث می شود. از آنجا که مشتریان پس از تحویل بالابر فراموش می کردند گیربکس آن نیاز به واسکازین دارد، در زمان تحویل بالابر یک لیتر واسکازین گیربکس تحویل مشتری می گردد. اطلاعات تکمیلی در رابطه با گیربکس های حلزونی را اینجا مشاهده نمایید.

کلید بالابر ساختمانی 1221/30 با عایق نشکن ساخت شرکت پویان  اصفهان یک کلید 3 وضعیتی است. کلید بالابر در مسیر انتقال جریان برق به الکتروموتور قرار می گیرد و با تغییر سرهای فاز و نول جهت حرکت الکتروموتور را تغییر می دهد. عایق فایبرگلاس درکلید بالابر ساختمانی پویان مانع از نشت احتمالی برق و بالا رفتن ضریب ایمنی می شود.کنتاکت های کلید بالابر پویان ظرفیت عبور 30 آمپر جریان را دارد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد نصب و نحوه عملکرد کلید بالابر می توانید مقاله نحوه نصب کلید بالابر های تکفاز و سه فاز را مطالعه نمایید.

شاسی بالابر فوق سنگین سهند یکی دیگر از اجزای سهند مدل 1221/30 است که استاندارد و کاربر پسند طراحی می شود. شاسی بالابرساختمانی سهند از 3 بخش تشکیل می شود.
- پایه و بازوها
- کالسکه و یا جعبه
- ریل
پایه ها با لوله 6 گازی به ضخامت گوشت 2.5 میلیمتر و بازوها از لوله 5 گازی ساخته می شود. کالسکه در شاسی محل نصب الکتروموتور، گیربکس، کلید، قرقره و سیم بکسل است. به طور کلی کالسکه ها با ناودانی و یا پروفیل ساخته می شوند. البته کالسکه های پروفیلی مستحکم و مقاوم تر است. کالسکه های شاسی سهند از پروفیل مقاوم ساخته می شوند. قرقره شاسی سهند ظرفیت جمع آوری 40 متر سیم بکسل را دارد. بالابر ساختمانی سهند مدل 1221/30 دارای 25 متر سیم بکسل است .
کالسکه و یا جعبه شاسی بعد از نصب اجزا به وسیله 4 پیچ 10 سه سانتی و 8 پیچ U شکل کرپی بر روی ریل نصب می شود. ریل در شاسی سهند 3 متری با وزن 30 کیلوگرم انتخاب می شود. طول ریل نباید بلند و یا کوتاه باشد. در صورت کوتاه بودن ریل بار ضمن حمل با ساختمان برخورد می کند و در صورت بلند بودن در اضافه بار خطر سقوط بالابر را افزایش می دهد. در صورتی که نیاز به راهنمایی جهت نصب و راه اندازی بالابر حمل مصالح  دارید مقاله راهنمای خرید و ساخت بالابر ساختمانی تکفاز و سه فاز مراجعه نمایید.

ویژگی های بالابر ساختمانی سهند مدل 1221/30

- الکتروموتور آسیا طرح الکو ساخت سمنان (لطفا هنگام خرید به ساخت سمنان توجه نمایید)
- جریان ورودی 15 آمپر
- دارای دو خازن
-با توان 2.2 کیلو وات و قدرت 3 اسب بخار
- دارای بدنه چدنی
-سیم بندی مسی
- گیربکس حلزونی روانکار ساخت اصفهان
- جنس بدنه آلومینیوم
- جنس دنده ها فسفر برنز ( به غلط برنج مصطلح شده)
- ضریب تبدیل 48 به 1
- خاصیت قفل شوندگی
- کلید بالابر پویان ساخت اصفهان
- با عایق نشکن فایبر گلاس
- ظرفیت کنتاکت ها 30 آمپر
- شاسی فوق سنگین سهند
- پایه ها لوله 6 گازی به ضخامت 2.5 میلیمتر
- بازوها لوله 5 گازی به ضخامت 2.5 میلیمتر
- جعبه شاسی پروفیلی
- ریل به طول 3 متر به وزن 30 کیلوگرم
- سیم بکسل 25 متری
- سیم بکسل 7 لا تابیده شماره 8
- جنس سیم بکسل گالوانیزه ضد زنگ
- به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس

در صورت تمایل می توانید لیست بالابر های حمل مصالح ساختمانی سهند را مشاهده و سایر بالابر ها را بررسی نمایید.
همچنین جهت رفع نیاز محدود خود به بالابر ساختمانی می توانید آن را به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه اجاره نمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!