بالابر ساختمانی سهند مدل 1123/30

بالابر ساختمانی سهند مدل 1123/30

9,600,000تومان
کد محصول: B-1123/30
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1123/30الکتروموتور چینی درجه 1 ، گیربکس حلزونی سهند اصفهان ، کلید پویان با عایق نشکن  ساخت اصفهان ، شاسی سنگین سهند ب...
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتور چین درجه 1
توان 2.2 کیلو وات
قدرت 3 اسب بخار
حداکثر جریان مجاز ورودی 19 آمپر
مشخصات گیربکس
ضریب تبدیل گیربکس 56 به 1
جنس بدنه گیربکس آلومینیوم
مشخصات شاسی
مشخصات ریل شاسی طول :3 متر وزن: 30 کیلوگرم
مشخصات پایه های شاسی قطر داخلی پایه های بزرگ: 6 سانت گازی ضخامت گوشته پایه ها: 2.5 میلیمتر قطر داخلی بازوها : 5 سانت گازی ضخامت گوشته بازوها: 2.5 میلیمتر
مشخصات کالسکه پروفیل
کشور سازنده گیربکس اصفهان ایران
طول سیم بکسل 25 متر
کلید بالابر پویان اصفهان پوشش عایق نشکن

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1123/30

الکتروموتور چینی درجه 1 ، گیربکس حلزونی سهند اصفهان ، کلید پویان با عایق نشکن  ساخت اصفهان ، شاسی سنگین سهند با لوله 6 به ضخامت 2.5 و ریل 3 متری 30 کیلویی با کالسکه پروفیلی
بالابر ساختمانی (بالابر حمل مصالح) به منظور جابجایی بار و حمل مصالح در عملیات ساختمانی غیر هم سطح مانند ساختمان سازی ، حفر چاه و . . . به کار می رود. بالابر ساختمانی در دو نوع تکفاز و سه فاز در بازار موجود است. بالابر تکفاز با ظرفیت حمل بار اسمی 300 کیلو گرم از برق تکفاز و الکتروموتور 2.2 کیلو وات با قدرت 3 اسب بخار استفاده می کند و در مواردی که نیاز به بالابر با ظرفیت حمل بیشتر باشد باید به سراغ بالابر های سه فاز برویم. بالابرهای 3 فاز عموما در 3 کلاس وزنی 500 کیلوگرم ، 750 کیلوگرم و 1 تن طراحی و تولید می شوند. اگر هنوز درانخاب کلاس وزنی  بالابر خود مردد هستید مقاله "راهنمای انتخاب و تولید بالابر ساختمانی " را مطالعه کنید. و اما . . .
بالابر ساختمانی سهند مدل1123/30 ، تکفاز با ظرفیت جابجایی بار350 کیلوگرمی به صورت اسمی و 250 کیلوگرمی به صورت دائم می باشد. بالابر 1123/30 دارای الکتروموتور  چینی درجه 1 است که 1400 دور در دقیقه سرعت دارد. دینام بالابر ساختمانی 1123/30 دارای دو خازن خشک و روغنی  است و سیستم گریز از مرکز موتور مدار کمکی را  پس از راه اندازی از مدارخارج می کند و با مشکل خازن سوزی مواجه نمی شویم.
گیربکس بالابر  1123/30  ساخت سهند اصفهان است. گیربکس سهند در ضخامت و پهنای دنده ها به صورت چشم گیری با سایر گیربکس ها متفاوت است. ضریب تبدیل آن 1 به 56 است یعنی در ازای 56 دور محور ورودی محور خروجی 1 دور می زند. سرعت گیربکس سهند از سایر مدل ها پایین تر ولی قدرت آن به مراتب بالاتر است. خاصیت قفل شوندگی و برگشت ناپذیری در زمان قطع برق الکتروموتور دارد در این گیربکس مانع از سقوط بار می شود. از آنجا که مشتریان پس از تحویل بالابر فراموش می کردند گیربکس آن نیاز به واسکازین دارد، در زمان تحویل بالابر یک لیتر واسکازین گیربکس تحویل مشتری می گردد.
کلید اهرمی در بالابر ساختمانی به منظور تغییر جهت حرکت موتور تعبیه می شود و دارای سه وضعیت رو به بالا ، توقف و حرکت رو به پایین است. کلید بالابر ساختمانی سهند مدل 1123/30 ساخت شرکت پویان اصفهان است و روکش آن عایق  نشکن با ضریب ایمنی بالاست که کنتاکت ها ظرفیت عبور 30 آمپر جریان را دارد. در صورت اتصالات ناخواسته داخل کلید ، بدنه عایق کلید بالابر پویان اصفهان مانع از برق گرفتگی  می شود.
شاسی  سنگین سهند ساخت تهران است. پایه ها از لوله 6 گازی با ضخامت گوشته آهنی 2.5 میلیمتر و بازوها از لوله 5 گازی با ضخامت 2.5 میلیمتر ساخته می شود. ریل شاسی بالابر سهند 3 متر 30 کیلویی در نظر گرفته می شود. کالسکه شاسی محل اسقرار الکتروموتور ، گیربکس و کلید است. باید به ضخامت گوشته پایه و بازو ها ، طول ریل و ضخامت کالسکه دقت داشته باشید. پایه ها و بازوها با ضخامت های کمتر از 2 میلیمتر باعث خم شدن بدنه می شود و ریل های کوتاه ضمن حمل بار باعث برخورد بار با دیوار و بدنه ساختمان می شود . البته ریل های بلند تر از حد استاندارد نیز احتمال خطر سقوط را بالا می برد. به طور کلی کالسکه بالابر را با پروفیل و یا نبشی می سازند . جنس کالسکه بالابر سهند از پروفیل است . پروفیل مستحکم تر است و محافظت بیشتری از اجزای داخل آن می شود.
قرقره و یا وینچ درون کالسکه بالابر قرار میگیرد. قرقره بالابرهای ساختمانی تکفاز بین 30 تا 40 متر سیم بکسل 7 لا تابیده ظرفیت دارد. قرقره در بالابر های ساختمانی سهند ظرفیت 40 متر سیم بکسل دارد و درون آن 25 متر سیم بکسل  شماره 8 که 7 لا و تابیده است پیچیده شده است . درصورت تغییر متراز سیم بکسل می توانید با همکاران فروش هماهنگ نمایید.


ویژگی های بالابر ساختمانی سهند مدل 1123/30

- الکتروموتور چینی درجه 1
- سرعت الکتروموتور 1400 دور در دقیقه
- توان 2.2 کیلو وات 
-قدرت 3 اسب بخار
- ظرفیت حمل بار به صورت اسمی 350 کیلوگرم و به صورت دائم 250 کیلوگرم
- الکتروموتور دارای دو خازن خشک و روغنی 
- جریان ورودی 19 آمپر 
- گیربکس حلزونی سهند اصفهان 
- VF86 با ضریب تبدیل 56 به 1
-  دنده ها با ضخامت بیشتر
- پوسته گیربکس  آلومینیومی
- کلید پویان اصفهان 
- پوشش کلید عایق نشکن
- ظرفیت جریان کنتاکت های کلید 30 آمپر
- 25 متر سیم بکسل 7 لا نتاب
- به همراه یک لیتر واسکازین روغن

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!