بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30

بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30

0تومان
کد محصول: B-1121/30
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30الکتروموتور 3 اسب 1400 دور  چینی درجه 1، گیربکس حلزونی روانکار اصفهان مدل VF86,، کلید بالابر ساختمانی پویان با...
فنی
شرح به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتور چین درجه 1
توان 2.2 کیلو وات
قدرت 3 اسب بخار
حداکثر جریان مجاز ورودی 19 آمپر
مشخصات گیربکس
ضریب تبدیل گیربکس 48 به 1
جنس دنده گیربکس فسفات برنز(برنجی)
جنس بدنه گیربکس آلومینیومی
مشخصات شاسی
شرکت سازنده شاسی فروشگاه سهند ابزار، ریل 3 متری از ناودانی 30 کیلویی,پایه ها از لوله 6 به ضخامت 2.5 و کالسکه ساخته شده از پروفیل
کشور سازنده گیربکس شرکت روانکار اصفهان
نوع سیم بکسل 7 لا تابیده شماره 8
طول سیم بکسل 25 متر
کلید بالابر پویان با روکش عایق نشکن

توضیحات بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30

الکتروموتور 3 اسب 1400 دور  چینی درجه 1، گیربکس حلزونی روانکار اصفهان مدل VF86,، کلید بالابر ساختمانی پویان با پوشش عایق نشکن ، شاسی فوق سنگین سهند 
بالابر ساختمانی 350 کیلویی به منظوربالا و پایین بردن  بار و مصالح در ساختمان، حفر چاه و کلیه امور عمرانی غیر هم سطح با استفاده از برق تک فاز قابل استفاده است. در دسترس بودن  برق تک فاز، راه اندازی و نصب  آسان و قیمت مناسب بالابر ساختمانی 350 کیلوگرمی آن را بسیار کاربر پسند و محبوب کرده است. آنچه علاوه بر کیفیت و قیمت در انتخاب بالابر ساختمانی بسیار اهمیت دارد ایمنی آن است. متاسفانه بالابر های ساختمانی غیر استاندارد بالاترین آمار آسیب  انسانی  را در میان ابزار ساختمانی به خود اختصاص داده اند. به همین دلیل به صورت تفکیک شده تک تک اجزای بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30 را مورد بررسی قرار می دهیم.


الکتروموتور بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30

الکتروموتور تامین کننده نیروی محرک بالابر ساختمانی است . الکتروموتور چینی درجه 1 با کد "11" در بالابر ساختمانی 1121/30 مشخص شده است که  از ویژگی های  آن می توان  سیم پیچ مسی با کیفیت، پوسته چدنی ،سرعت 1400 دور در دقیقه، دو خازن خشک و روغنی، با قدرت 3 اسب بخار و توان 2.2 کیلو وات  را نام برد. سرعت الکتروموتور در بالابر 350 کیلویی  باید 1400 دور در دقیقه باشد تا در هنگام اتصال به گیربکس های VF86  با ضریب تبدیل 48 به 1 از گشتاور و سرعت مناسبی برخوردار باشد. برای حمل بار تا وزن 250 کیلوگرم به صورت دائم الکتروموتور با قدرت 3 اسب بخار کفایت می کند.


گیربکس حلزونی بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30

گیربکس حلزونی در بالابر ساختمانی حرکت دورانی موتور را به حرکت خطی (حرکت در راستای بالا و پایین) تبدیل می کند. گیربکس حلزونی VF86 یک گیربکس کاهندهاست که به الکتروموتور کوپل می شود و سرعت آن را کاهش می دهد و بر گشتاور آن می افزاید. گیربکس حلزونی روانکار اصفهان با ضریب تبدیل  48 به 1 در این مدل به کار رفته است . یعنی به ازای 48 دور چرخش شفت  ورودی ، شفت خروجی یک دور می چرخد. مهم ترین دلیل استفاده ازگیربکس حلزونی خاصیت قفل شوندگی آن است . به این معنا که چنانچه برق ضمن کار به هر دلیل قطع شود بار بر نمی گردد و احتمال سقوط بار وجود ندارد(این خاصیت تنها در گیربکس هایی که ضریب تبدیل بالاتر از 30 دارند وجود دارد). گیربکس روانکار که با کد 21 در شماره شناسایی بالابر مشخص می شود، یک محصول با کیفیت و ساخت اصفهان است . جنس بدنه این گیربکس آلومینیوم و جنس دنده های آن فسفر برنز(به غلط برنج مصطلح شده است) می باشد. از آنجا که مشتریان پس از تحویل بالابر فراموش می کردند گیربکس آن نیاز به واسکازین دارد، در زمان تحویل بالابر یک لیتر واسکازین گیربکس تحویل مشتری می گردد.

 

کلید بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30

کلید بالابر پویان با پوشش عایق نشکن و ساخت کشور ایران در بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30 به کار می رود که در شماره شناسایی آن با عدد 30 مشخص شده است.شرکت پویان اصفهان یکی از تولید کنندگان کلید بالابر است که کیفیت بالا و داشتن استاندارد های تولید از مهم ترین مشخصه های محصولات آن است. پلاتین های کلید بالابر پویان امکان عبور جریان تا 30 آمپر را فراهم آورده است ضمن اینکه به دلیل پوشش عایقی این کلید در صورت  هر گونه اتصالی در داخل کلید جریان به بیرون آن نشت نمی یابد و کاربر ایمن می ماند.


سیم بکسل بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30 

سیم بکسل به کار رفته در این نوع بالابر7 لا تابیده شماره 8 ، و به طول 25 متر می باشد. دقت داشته باشید متاسفانه یکی از مواردی که برای کاهش قیمت هزینه های بالابر  در نظر می گیرند کاهش طول سیم بکسل است، این امر بالابر را در طبقات بالا ناکارآمد می کند.عموما سیم بکسل با طول25 متر و متناسب با اندازه قرقره  انتخاب می شود. هرچند اگر قرقره ظرفیت داشته باشد می توان به این مقدار اضافه کرد اما هرگز نباید طول و یا نوع سیم بکسل را بدون اطلاعات فنی کافی تغییر داد زیرا ممکن است  فشار زیاد باعث تخریب قرقره شود و یا اضافه آن از قرقره بیرون بیفتد و در هر دو صورت امکان بروز حادثه های خطرناک وجود دارد.


شاسی بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30

این شاسی تحت نظارت مجموعه سهندابزار با ریل 3 متری و از ناودانی 30 کیلوگرمی با پایه هایی به ضخامت 2.5 از لوله 6 ساخته می شود. اگر شاسی از کیفیت خوبی برخوردار نباشد امکان خمیدگی و برگشت بالابر وجود دارد که می تواندباعث بروز حوادث مرگباری شود. از دیگر نکات مهم در انتخاب استراکچر و شاسی طراحی و ابعاد صحیح است. به طور مثال کم بودن طول ناودانی باعث می شود بالابر فاصله کافی تا دیوار نداشته باشد و بار ضمن حمل با دیوار برخورد کند و لنگر بیندازد. 


ویژگی های بالابر ساختمانی سهند مدل 1121/30

- الکتروموتور چینی دو خازنه (یک خازن روغنی و یک خازن خشک)
- سرعت الکتروموتور 1400 دور در دقیقه با قدرت 3 اسب بخار 
-گیربکس حلزونی روانکار ساخت اصفهان
-ضریب تبدیل گیربکس 48 به 1 با خاصیت قفل شوندگی
- کلید اهرمی پویان ساخت اصفهان 
- 30 آمپر ظرفیت عبور جریان از کانتکت های کلید
- شاسی ساخت سهندابزار تهران با ریل 3 متر ناودانی 30 کیلوگرمی
- کالسکه پروفیل 
-سیم بکسل 7 لا تابیده شماره 8 
- به همراه یک لیتر واسکازین گیربکس

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!