الکتروموتور تک فاز 3 اسب 1400 دور بارلی (BARELY) مدل YC112M-4

الکتروموتور تک فاز 3 اسب 1400 دور بارلی (BARELY) مدل YC112M-4

0تومان
کد محصول: YC112M-4
موجودی 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

توضیحات الکتروموتور تک فاز 3 اسب 1400 دور بارلی(BARELY) مدل YC112M-4الکتروموتور ماشینی است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند. الکتروم...
مشخصات الکتروموتور
کشور سازنده الکتروموتور چین
توان 2.2 کیلو وات
قدرت 3 اسب بخار
حداکثر جریان مجاز ورودی 17.8 آمپر
نوع فاز تک فاز
فرکانس کاری 50 هرتز
R.P.M 1400 دور در دقیقه
جنس بدنه چدن
کلاس عایقی F
درجه حفاظتی IP 54

توضیحات الکتروموتور تک فاز 3 اسب 1400 دور بارلی(BARELY) مدل YC112M-4

الکتروموتور ماشینی است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند. الکتروموتور های القایی  تک فاز تا قدرت 3 اسب بخار به دلیل قدرت جابجایی کافی و در دسترس بودن برق شهری محبوبیت زیادی دارند. الکتروموتور تک فاز 3 اسب برند بارلی (BARELY) یک محصول با کیفیت  ساخت کشور چین است که در ابزار ساختمانی نظیر بالابر،بتونیر، قیچی و . . . کاربرد فراوانی دارد.

قدرت و توان

دینام  بارلی 2.2 کیلو وات انرژی الکتریکی  را به 3 اسب بخار انرژی مکانیکی در شفت خروجی دینام تبدیل می کند. ولتاژ ورودی الکتروموتور 220 ولت با فرکانس 50 هرتز  است.خروجی  دینام  با کسینوس فی 076 و سرعت 1400 دور در دقیقه است.مقدار  کسینوس فی که بر روی پلاک موتور بارلی هم ذکر شده است میزان کارایی موتور و در حقیقت بازده موتور را مشخص می کند. تغییرات فرکانس با تعداد دور گردش شفت خروجی در ارتباط است و کم یا زیاد بودن مقدار ولتاژ می تواند تاثیرات قابل ملاحظه ای در بازده و عملکرد موتور داشته باشد.  کاهش 10 % ولتاز می تواند گشتاور خروجی موتور را 20% کاهش دهد. تا حدی که الکتروموتور نتواند روشن شود و بیشتر بودن ولتاژ ورودی باعث افزایش جریان و حرارت بیش از ظرفیت سیم ها شده و به سیم پیچ داخلی موتور صدمه وارد می کند.

جریان راه اندازی

 در موتور الکتریکی بارلی مدل YC112M-4  حداکثر جریان مجاز عبوری 17.8 آمپر است. جریان راه اندازی حدودا بین 5 تا 8 برابر جریان موتور در حالت عادی است. جریان  از اهمیت ویژه ای در انتخاب الکتروموتور تک فاز با قدرت 3 اسب بخار و  کارکرد ابزار ساختمانی دارد. درموتور هایی که جریان  بالایی دارند در  صورتیکه فاصله کنتور برق تا دستگاه زیاد باشد امکان دارد افت ولتاژ اجازه ندهد موتور راه اندازی شود.

نفوذپذیری

رطوبت و گرد و غبار به عنوان دو عامل محیطی مخرب در  لوازم  الکتریکی  شناخته می شود و در طراحی  قطعات  الکتریکی  می توان تمهیداتی جهت جلوگیری از نفوذشان به داخل قطعه  اندیشید.IP  یک استاندارد جهانی با دو عدد است که عدد اول در 6 سطح میزان نفوذ گرد و غبار و عدد دوم در 8 سطح میزان نفوذ آب به قسمت های حساس لوازم الکتریکی را مشخص می کنند.در موتور الکتریکی  بارلی مدل YC112M-4 ضریب محافظت 54  است. این عدد در کاربردهای  عمومی الکتروموتور، سطح خوبی از محافظت را مشخص می کند.5 که عدد اول در ضریب IP موتور مد نظر ماست نشان می دهد  که  نفوذ گرد و غبار به قسمت های حساس موتور  به راحتی امکان پذیر نیست. عدد 4 که عدد دوم است نفوذ پذیری در مقابل آب را بیان می کند و به این معناست که موتور در مقابل نفوذ آب بر اثر بارش باران از تمام جهات (به مدت 5 دقیقه) محافظت شده است.ویژگی های الکتروموتور تک فاز 3 اسب 1400 دور  بارلی(BARELY) مدل YC112M-4

- ساخت کشور چین
- کیفیت عالی 
- کاربرد در بالابر ساختمانی تک فاز، بتونیر تک فاز، قیچی خم و برش میلگرد و . . . 
- دارای نشان CE "مورد قبول اتحادیه اروپا"
- انرژی الکتریکی مصرفی 2.2 کیلو وات
- انرژی مکانیکی شفت خروجی 3 اسب بخار
- سرعت شفقت خروجی 1400 دور در دقیقه 
- حداکثر جریان مجاز ورود 17.8 آمپر
- جنس بدنه (یوغ) چدن
- کوسینوس فی 0.76
-وزن موتور 48 کیلوگرم
- درجه حفاظتی IP 54
- کلاس عایقی F

مشاهده لیست  و قیمت الکتروموتور تک فاز چینی و ایرانی با قدرت 3 اسب بخار  .
دریافت قیمت روز الکتروموتور تک فاز3 اسب 1400 دور  ایرانی و چینی  از طریق  تماس با واحد فروش.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
این محصول را به اشتراک بگذارید!
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!