Menu
Your Cart

ریموت کنترل بالابر ساختمانی تک فاز مدل MS1

ریموت کنترل بالابر ساختمانی تک فاز مدل MS1
جدید
ریموت کنترل بالابر ساختمانی تک فاز مدل MS1
  • موجودd: موجود
  • مدل: MS1
  • مکان: سهند ابزار
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

توضیحات

توضیحات ریموت کنترل بالابر ساختمانی تک فاز مدل MS1

ریموت کنترل بالابر ساختمانی تک فاز مدل MS1 قابلیت نصب بر روی تمام بالابرهای ساختمانی تک فاز با موتور الکتریکی 2 اسب و 3 اسب را دارد. کلید بیسیم بالابر ساختمانی از دو قسمت ریموت کنترل و  باکس گیرنده تشکیل شده است.  ریموت کنترلکه به رنگ نارنجی مشخص شده است دارای یک باکس صنعتی مقاوم است که در برابر ضربه و گرد و خاک از آن محافظت می کند.
برد الکترونیکی داخل  ریموت کنترل دستگاه توسط مهندسین داخلی طراحی و پیاده سازی شده است و به مدت یک سال گارانتی دارد.در داخل باکس ریموت یک باتری کتاب 9 ولت تعبیه شده است که به آسانی می توانید آن را در صورت لزوم تعویض نمایید. این باتری بین 6 الی 1 سال بسته به حجم کاری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.در طراحی این کلید سعی شده حداقل انرژی مصرف شود و تا زمانی که کلید فشرده نشده و فرمانی صادر نگشته هیچ گونه جریانی در برد ریموت برقرار نشود. اینکار باعث افزایش عمر باتری میشود.
باکس قسمت گیرنده دستگاه نیز ساخت داخل است و به صورت شرکتی طراحی و تولید می شود. این برد با نام MS1 شناخته می شود. ریموت بالابر MS1 جدیدترین طراحی را دارد . داخل باکس گیرنده از یک ترانس 400 میلی آمپری قوی استفاده شده است. بدین ترتیب تمام خروجی های مربوط به شاسی فرمان از استاندارد آسانسوری 24 ولت برخوردار است. چنانچه بخواهیم شاسی ها را بیرون از دستگاه به صورت یدک استفاده کنیم برق دار نخواهد بود.

بر روی باکس قسمت گیرنده یک عدد چراغ سیگنال قرار گرفته است که به صورت همزمان خروجی موتور بالابر را نمایش می دهد. در صورت قطع بودن برق موتور با بررسی وضعیت چراغ سیگنال متوجه مشکل خواهیم شد. در شرایطی که به مدت طولانی با دستگاه کاری نداریم می توانیم به کمک کلید 0-1 که بر بروی باکس گیرنده قرار دارد برق کل دستگاه را خاموش کنیم. 

در قسمت بالای باکس ترمینال های ورودی و خرودی به همراه راهنمای کامل نصب قرار دارد.داخل باکس یک کنتاکتور با قدرت متناسب با موتور های الکتریکی 3 اسب تعبیه شده است.

مهم ترین مشکلی که باعث آسیب رسیدن به موتور و کلید بیسیم می شود افت ولتاژ است.همچنین دستگاه دارای محافظ افت ولتاژ است و از برد و موتور الکتریکی در برابر خطای کاهش ولتاژ محافظت می کند. در این شرایط برق دستگاه به صورت اتوماتیک قطع می شود و در صورت بازگشت ولتاژ به رنج استاندارد مجدد وصل می شود.

نصب دستگاه باید به صورت عمودی انجام شود.

ویژگی های ریموت کنترل بالابر ساختمانی تک فاز مدل MS1


- طراحی کاربر پسند 
- دارای باتری کتابی 9 ولتی 
- دارای ترانس 400 میلی آمپری
- کنتاکتور با قدرت بالا
- دارای محافظ افت ولتاژ
- به همراه دفترچه راهنما
- برد MS 1 دارای یک سال گارانتی
- دارای 5 سال خدمات پس از فروش

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات