Menu
Your Cart

تفنگ میخکوب و قطعات یدکی

مدل: Hmikhkob
 توضیحات هادی میخ تفنگ میخکوب هیلتی ، والتی، کامرکسهادی میخ تفنگ میخکوب یکی از پر مصرف ترین قطعات یدکی میخکوب بتن است. میخکوب بتن یکی از لوازم جانبی ابزار ساختمانی است که جهت اتصالات فلزات به بتن به کار می رود.  هادی تفنگ به منظور نگه داشتن صاف و دقیق میخ برای ضربه سمبه به کار می ر..
1,150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,150,000 تومان
مدل: ضربه گیر تفنگ میخکوب
توضیحات ضربه گیر و استپ رینگ تفنگ میخکوب هیلتی و کامرکسضربه گیر و استپ رینگ تفنگ میخکوب هیلتی و کامرکس قطعه ای یدکی با کیفیت درجه 1 است. قیمت این قطعه بسیار مناسب است و در سرویس های دوره ای تفنگ باید تعویض شود. خراب بودن این قطعه مانع عملکرد صحیح دستگاه شده و باعث جمع شدن میخ ها می شود. تعو..
50,000 تومان
قیمت بدون مالیات:50,000 تومان
مدل: سنبه تفنگ میخکوب
توضیحات سنبه (سمبه) تفنگ میخکوب سنبه (سمبه) تفنگ میخکوب در دسته قطعات یدکی دستگاه میخکوب قرار می گیرد.این قطعه از دو قسمت بدنه اصلی و رینگ سمبه ساخته شده است. این محصول ساخت ایران بوده و در بین نمونه های موجود در بازار از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. برای آنکه میخ به صورت راست ..
350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:350,000 تومان
تفنگ میخکوب کامرکس مدل CT-45
2 تا 3 روز دیگر
مدل: comrex-CT-45
توضیحات تفنگ میخکوب کامرکس مدل CT-45تفنگ میخکوب کامرکس مدل CT-45 ساخت کشور تایوان می باشد که یکی از با کیفیت ترین تفنگ های موجود در بازار است. تفنگ میخکوب کامرکس برای کوبش میخ های واشر دار با قدرت زیاد و اتصال پلیت یا راویزهای آهنی به دیوار بتنی مورد استفاده قرار می گیرد. تفنگ میخکوب کامرکس به و..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
تفنگ میخکوب والتی مدل PT450V تفنگ میخکوب والتی مدل PT450V
2 تا 3 روز دیگر
مدل: WALTE-PT450V
 توضیحات تفنگ میخکوب والتی مدل PT450Vتفنگ میخکوب والتی مدل PT450V ساخت کشور تایوان می باشد. تفنگ میخکوب والتی 450 برای کوبش میخ با قدرت زیاد و اتصال پلیت به دیوار بتنی مورد استفاده قرار می گیرد. تفنگ میخکوب به وسیله چاشنی میخ را که در خان تفنگ قرار دارد با قدرت زیاد به دیوار بتنی می کوب..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات