لوازم جانبی ابزار صنعتی و ساختمانی

ارائه انواع لوازم جانبی ابزار صنعتی و ساختمانی

از قبیل شلنگ ویبره ، صفحه برش آسفالت ، صفحه برش بتن و ...

لوازم جانبی ابزار صنعتی و ساختمانی

شلنگ ویبراتور 2 اینچ طرح فوجی

توضیحات شلنگ ویبره 2 اینچ طرح فوجیشلنگ ویبراتور 2 اینچ طرح فوجی (شلنگ ویبره 2 اینچ) جهت استفاده در بتن ریزی های ساختمانی و صنعتی برای بتون ریزی هایی نظیر فوندانسیون ساختمان. شلنگ ویبره 2 این..

0تومان

باکت بالابر حفاری گرد سطلی آذین ابزار

توضیحات باکت بالابر حفاری گرد سطلی آذین ابزارباکت بالابر حفاری گرد سطلی آذین ابزار که به پاکت یا باگت بالابر هم مصطلح است وسیله حمل بار، نخاله و مایعات در حفاری و ساختمان سازی است. باکت انواع مختلفی د..

0تومان
باکت بالابر ساختمانی آذین ابزار

باکت بالابر ساختمانی آذین ابزار

توضیحات باکت بالابر ساختمانی آذین ابزار باکت  بالابر ساختمانی (Hoist Bucket)  که به غلط پاکت بالابر هم مصطلح شده است ، یکی از تجهیزات جانبی در ساختمان سازی و بنایی می باشد. به واسطه این..

430,000تومان

باکت بالابر گرد سطلی کلاف دار آذین ابزار

توضیحات باکت بالابر گرد سطلی کلاف دار آذین ابزارباکت بالابر گرد سطلی آذین ابزار یکی از لوازم جانبی  پر کاربرد در ابزار ساختمانی و حفاری است. باکت Bucket  که به باگت بالابر هم مصطلح است بر اس..

0تومان
بست سیم بکسل سایز 10

بست سیم بکسل سایز 10

توضیحات بست سیم بکسل سایز 10بست سیم بکسل ساخته شده از فولاد دارای اندازه و سایزهای متفاوتی هستند. این بست ها که اصطلاحا به بست کرپی نیز معروفند متشکل از یک پیچ U شکل دو سر رزوه ، مهره کرپی و 2 عدد مهر..

0تومان
بلبرینگ 6204ZZ

بلبرینگ 6204ZZ

توضیحات بلبرینگ 6204ZZبلبرینگ 6204ZZ از نوع بلبرینگ های غلطکی یک ردیفه ساچمه گرد و شیار عمیق می باشد که در صنایع بسیار پرکاربرد هستند. یکی از موارد قابل استفاده از این بلبرینگ ها در صنعت ساخت و تولید ..

0تومان
بلبرینگ بالابر ساختمانی 6204 ایرانی

بلبرینگ بالابر ساختمانی 6204 ایرانی

توضیحات بلبرینگ بالابر ساختمانی 6204 ایرانیبلبرینگ بالابر ساختمانی 6204 ایرانی از نوع غلطکی شیار عمیق می باشد. این محصول ساخت ایرانی است و در مقایسه با بلبرینگ 6204ZZ چینی کیفیت و قیمت مناسبی دارد. بل..

14,000تومان
بلبرینگ فرغون چینی درجه 2

بلبرینگ فرغون چینی درجه 2

توضیحات بلبرینگ فرغون چینی درجه 2بلبرینگ فرغون چینی درجه 2 به منظور نصب بر روی چرخ  انواع فرغون حمل بار به کار می رود. بلبرینگ فرغون چینی درجه 2 مدل 6204 را نمی توان جایگزین بلبرینگ های ایرانی و ..

6,800تومان
تسمه A-30 تا A-32

تسمه A-30 تا A-32

توضیحات تسمه A-30 و A-32تسمه با سایز A-30 و A-32 و ضخامت 13 میلیمتر ، تسمه هایی مناسب جهت استفاده برای بالابرهای ساختمانی تک فاز هستند. نوع این تسمه ها ساده و فاقد دندانه بوده و در برابر آب و روغن مقا..

0تومان
تفنگ میخکوب والتی مدل PT450V

تفنگ میخکوب والتی مدل PT450V

توضیحات تفنگ میخکوب والتی مدل PT450Vتفنگ میخکوب والتی مدل PT450V ساخت کشور تایوان می باشد. تفنگ میخکوب والتی 450 برای کوبش میخ با قدرت زیاد و اتصال پلیت به دیوار بتنی مورد استفاده قرار می گیرد. تفنگ م..

0تومان

تفنگ میخکوب کامرکس مدل CT-45

توضیحات تفنگ میخکوب کامرکس مدل CT-45تفنگ میخکوب کامرکس مدل CT-45 ساخت کشور تایوان می باشد که یکی از با کیفیت ترین تفنگ های موجود در بازار است. تفنگ میخکوب کامرکس برای کوبش میخ های واشر دار با قدرت زیا..

0تومان
خار شفت قرقره بالابر ساختمانی

خار شفت قرقره بالابر ساختمانی

توضیحات خار شفت قرقره بالابر ساختمانیخار شفت قرقره بالابر ساختمانی ، خار کوچکی است که ما بین شفت قرقره و گیربکس حلزونی قرار می گیرد. جنس این خار از فولاد خشک بوده و در برابر ضربه مقاوم می باشد. وظیفه ..

0تومان
نمایش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)