Menu
Your Cart

بتونیر 300 لیتری سهند مدل 1522

فنی
دامنه آمپر17.8 آمپر
سرعت به هنگام زیر بار13 تا 17 دور در دقیقه
دور موتور1400 دور در دقیقه
جنس بدنهورق 3 میل آهن با روکش ضد زنگ و رنگ پوششی
مشخصات بتونیر
کشور سازنده بدنهایران تهران
تعداد چرخدو چرخ استوک پیکانی
مشخصات الکتروموتور
نام الکتروموتوربارلی (BARELY)
کشور سازنده الکتروموتورچین
توان2.2 وات
قدرت3 اسب بخار
مشخصات گیربکس
جنس دنده گیربکسآلیاژ برنز معروف به دنده برنجی
جنس بدنه گیربکسآلومینیوم
مشخصات شاسی
کشور سازنده گیربکسایران، اصفهان

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی

توضیحات

 

توضیحات بتونیر 300 لیتری سهند مدل 1522

بتونیر(میکسر بتن) سهند مدل 1522 مجهز به الکتروموتور بارلی (BARELY) تک فاز با قدرت 3 اسب بخار، گیربکس حلزونی VF86 ساخت اصفهان، شاسی مستحکم سهند با دیگ 300 لیتری و ورق فولادی 3 میلیمتر
میکسر بتن نام ابزاری صنعتی- ساختمانی است که به منظور ترکیب مصالح و ساخت بتن  در حجم 200 تا 2000 لیتر  به کار می رود. اگر ظرفیت بتن سازی  در میکسر بتن محدود و کمتر از 500 لیتر باشد با نام بتونیر شناخته می شود. بتونیر ها در انواع بنزینی و برقی به کار می روند. چنانچه کارگاه به برق دسترسی  داشته باشد نیاز به بتونیر برقی داریم، در غیر اینصورت باید به سراغ بتونیر های بنزینی رفت. در این بین بتونیر برقی تک فاز به دلیل دسترسی بیشتر به برق شهری  و اقتصادی بودن آن بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. بتونیر سهند مدل 1522 از نوع برقی تک فاز با حجم دیگ 300 لیتر است.
 
الکتروموتور بارلی (BARELY) با قدرت 3 اسب بخار، توان 2.2 کیلووات و سرعت 1400 دور در دقیقه دارای قدرت و سرعتی مناسب به منظور به گردش در آوردن دیگ بتونیر 300 لیتری سهند است. کیفیت سیم و نوع سیم پیچی دینام بارلی مورد قبول اتحادیه اروپاست و بر روی پلاک آن نشان CE حک شده است و در میان موتور های چینی موجود در بازار ایران یک نمونه درجه یک محسوب می شود. تنها نکته ای که باید به آن توجه داشت جریان راه اندازی بالای موتور های چینی است. حداکثر جریان مجاز برای موتور بارلی 17.8 آمپر است. اگر فاصله بتونیر تا کنتور زیاد است به دلیل افت ولتاژ برق در مسیر کابل این امکان وجود دارد که بتونیر راه اندازی نشود.در این شرایط اگر طول کابل کمتر از 15 متر است می توان از کابل با قطر رشته های 2.5 میلیمتر  استفاده کرد اما اگر طول کابل بین 15 تا 35 متر است باید به سراغ کابل با قطر رشته های 4 میلیمتر بریم و در فاصله های بیشتر شاید کابل با قطر رشته های 6 میلیمتر بتواند جلوی افت ولتاژ را تا حد امکان بگیرد. اگر باز هم افت ولتاژ در انتهای خط اجازه نداد موتور استارت بخورد و یا به دور نامی خود برسد باید به سراغ بتونیرهایی با جریان راه اندازی پایین تر بروید.
 
به منظور بالا بردن میزان حفظ تعادل و  دسترسی آسان کاربر پایه ها در شاسی بتونیر سهند کوتاه تر و با استحکام بیشتری ساخته شده است. از آنجا که بدنه بتونیر زیر بار و ضمن جابجایی  فشار بالایی متحمل می شود در مراحل ساخت  شاسی سعی شده جوشکاری با کیفیت و استاندارد انجام شود.
اگر دندانه هایی که دیگ را به حرکت وا می دارد دور دیگ باشد مکانیزم گردشی بتونیر دنده کمر نامیده می شود. هرچند ضمن کار با شاسی دنده کمر سر و صدای بیشتری ایجاد می شود اما  مزیت آن در مقایسه با شاسی دنده زیر هزینه های کمتر در ساخت ، سرویس و نگهداری  و کاهش چشمگیر فشار وارد شده بر روی دندانه ها است. در بتونیر دنده کمر سهند مدل 1522 دندانه ها از چدن نشکن ساخته می شود.
 دیگ در شاسی بتونیر سهند مدل 1522 از ورق فولادی با ضخامت 3 میلیمتر ساخته می شود. به دلیل سایشی بودن مصالح ضخامت ورق دیگ اهمیت زیادی دارد. ضخامت ورق نباید کمتر از 2 میلیمتر باشد. با توجه به همه این موارد باز هم نحوه سرویس و نگهداری بتونیر مهم ترین عامل در جلوگیری از ایجاد نشتی در آن است.
 
جهت حرکت دهانه بتونیر در راستای عمودی  از گیربکس و فرمان استفاده می شود. گیربکس حلزونی  VF86 با ضریب تبدیل 48 به 1  و با توجه به خاصیت قفل شوندگی  زاویه دهانه دیگ را تغییر می دهد و در  موقعیت مناسب آن را حفظ می نماید. گیربکس بتونیر سهند مدل 1522 تولید بهکار اصفهان است. به دلیل فشار زیادی که گیربکس باید تحمل کند آنچه در درجه اول اهمیت قرار دارد جنس دنده های آن است. گیربکس هایی که جنس دنده های آن چدنی است و یا  استوک هستند توان تحمل فشار بار را ندارند و زیر بار خورد می شوند. 

 

ویژگی های بتونیر سهند مدل 1522

- دارای الکتروموتور بارلی (BARELY)
- با قدرت 3 اسب بخار و توان 2.2 کیلو وات
- سرعت 1400 دور در دقیقه
- حداکثر جریان مجاز 17.8 آمپر
- IP( درجه حفاظت) 54
- شاسی مستحکم سهند 
- پایه های کوتاه تر 
- دیگ با ضخامت ورق 3 میلیمتر
- بلبرینگ و مهره ،فولی ،تسمه نو و با کیفیت
-  گیربکس حلزونی Vf86 بهکار اصفهان
- دندانه های گیربکس از آلیاژ برنز ( مصطلح به دندانه برنجی)
- ضریب تبدیل 48 به 1
- خاصیت قفل شوندگی
- دارای دو چرخ استوک پیکانی

نمونه  دستور ساخت بتن (طرح اختلاط)در بتونیر 300 لیتری 

 

 

 

 

 

کالای مورد نظر شما در حال حاضر ناموجود است لطفا اایمیل خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن کالا شما را مطلع خواهیم نمود.
 

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات